Sportverkiezingen

Powerhouse Sport Awards
Jaar Cat. Naam plaats
2017 smaMarjo Goelema1
2016 smaMarjo Goelema2
2015 smaMarjo Goelema1
2014 smaAnnette Wijnja1
2014 smjLeendert Paans5
2013 svsAnnette Wijnja5
2012 svsAnnette Wijnja4
2012 smsHarry Cornet5
2012 smjThomas Zielhorst5
2011 smjThomas Zielhorst2
2011 spsgemengd team masters 4
2011 svsAnnette Wijnja5
2010 spsgemengd team masters 3
2009 svjMarcha Admiraal1
2009 svsAnnette Wijnja4
2008 svjMarcha Admiraal1
2008 spsmasters 3
2008 svsAnnette Wijnja5
2007 smjGiel van Dijk
2007 svjMarcha Admiraal2
2007 svsAnnette Wijnja5
2006 svsJenette Tolhoek2
2006 svjMarcha Admiraal3
2005 svjMarcha Admiraal3
2005 svsJenette Tolhoek3
2005 svsMarjo Goelema4
2005 smsBen Dersigni5
2004 svsMarjo Goelema4
2004 smjSander van Elburg5
2003 svsTheodora de Kooter5
2002 svsTheodora de Kooter4
2001 smsHarry Cornet3
2000 svsEtta van der Weijden2
2000 svjIlse Admiraal4
2000 spsOpen water damesteam 5
2000 smsHarry Cornet5
2000 svjTheodora de Kooter5
1999 svjIlse Admiraal
1999 smsBen Dersigni
1998 spjEstafetteploeg meisjes onder 15 jaar2
1997 smsHarry Cornet4
1996 spjEstafetteploeg jongens onder 17 jaar1
1996 spsploeg 4
1995 spscompetitieteam 1
1995 ampTheodora de Kooter2
Sportgala Gemeente Werkendam
Jaar Cat. Naam plaats
2013 talentLeendert Paans
2013 jeugdSanne van de Pol
2013 talentSimon Schmidt
2013 sportvrouwAnnette Wijnja
2013 jeugdThomas Zielhorst
2012 sportploegMasters
2012 sportvrouwSabrina Boekhout
2012 sportmanArjon de Bok
2012 sportmanHarry Cornet
2012 sportvrouwMarjo Goelema
2012 jeugdSanne van de Pol
2012 jeugdThomas Zielhorst
2012 sportvrouwAnnette Wijnja1
2011 sportploegMasters estafette
2011 jeugdSanne van de Pol
2011 talentLukas Schmidt
2011 jeugdThomas Zielhorst
2011 sportmanHarry Cornet1
2010 sportmanArjon de Bok
2010 sportmanHarry Cornet
2010 talentJade Groeneveld
2010 sportvrouwFrancijna de Kooter
2010 jeugdSanne van de Pol
2010 sportvrouwAnnette Wijnja1
2009 sportmanArjon de Bok
2009 jeugdMarcha Admiraal1
2009 talentJade Groeneveld1
2009 sportvrouwAnnette Wijnja1
2008 sportploegMasters
2008 jeugdMarcha Admiraal
2008 sportmanStephan Admiraal
2008 sportmanArjon de Bok
2008 jeugdGiel van Dijk1
2008 sportvrouwAnnette Wijnja1
2007 talentMarcha Admiraal
2007 talentGiel van Dijk
2007 jeugdMarcha Admiraal1
2007 sportmanHarry Cornet1
2007 sportvrouwAnnette Wijnja1