Opgericht op 20 mei 1968
 

Foto albums

BZK2022
BZK2022
Altena Sport Award
Altena Sport Award
ONMK2022lb
ONMK2022lb
Lintje Paul en Annette
Lintje Paul en Annette
Minioren- en Limietwedstrijd deel 4
Minioren- en Limietwedstrijd deel 4
Zuidelijke Cirkel 2022 Deel 2
Zuidelijke Cirkel 2022 Deel 2
ITT2022
ITT2022
Minioren- en Limietwedstrijd 2021-2022 deel 3
Minioren- en Limietwedstrijd 2021-2022 deel 3
Water pakken - Kirsten van Santen
Water pakken – Kirsten van Santen
Minioren deel 2
Minioren deel 2
Kerstkrans
Kerstkrans
Opdracht jeugdmiddag
Opdracht jeugdmiddag
Pietentraining 2021
Pietentraining 2021
Minioren circuit 2021-2022 deel 6
Minioren circuit 2021-2022 deel 6
Minioren circuit 2021-2022 deel 5
Minioren circuit 2021-2022 deel 5
Kamp 2021
Kamp 2021
ONK/BOWR2021 (René Lisman)
ONK/BOWR2021 (René Lisman)
ONK open water zwemmen 2021 dag 2 & BOWR2021 (Bart Wijnja)
ONK open water zwemmen 2021 dag 2 & BOWR2021 (Bart Wijnja)
ONK open water zwemmen 2021 dag 2 & BOWR 2021 (Paul Wijnja)
ONK open water zwemmen 2021 dag 2 & BOWR 2021 (Paul Wijnja)
ONK open water zwemmen 2021 dag 1
ONK open water zwemmen 2021 dag 1
Opbouw ONK/BOWR2021
Opbouw ONK/BOWR2021
Criterium VWZ open water 2021
Criterium VWZ open water 2021
Doetsekom bokaal 2021
Doetsekom bokaal 2021
Dishoek-Zoutelande 2021
Dishoek-Zoutelande 2021
Zoutelande-Vlissingen 2021
Zoutelande-Vlissingen 2021
Vlissingse Zeezwemrace 2021
Vlissingse Zeezwemrace 2021
Flanders Speedo Open Water Cup 2021
Flanders Speedo Open Water Cup 2021
Westkapelle-Zoutelande 2021
Westkapelle-Zoutelande 2021
WCK202ONE
WCK202ONE
Swimteam Tryout Series deel 2
Swimteam Tryout Series deel 2
Swimteam Tryout Series deel 1
Swimteam Tryout Series deel 1
teamBBZ zwembaden fietstocht
teamBBZ zwembaden fietstocht
Speedo Jaargangwedstrijden 2020
Speedo Jaargangwedstrijden 2020
Floatfit 26 februari 2020
Floatfit 26 februari 2020
ONMK2020 korte baan
ONMK2020 korte baan
WCK2019
WCK2019
Minioren Junioren circuit 2019-2020 deel 2
Minioren Junioren circuit 2019-2020 deel 2
BWK2019
BWK2019
Minioren/Junioren circuit 2019-2020 deel 1
Minioren/Junioren circuit 2019-2020 deel 1
Klassementsprijzen Open Water Zwemmen 2019
Klassementsprijzen Open Water Zwemmen 2019
BOWR2019 (Jasper de Ruiter)
BOWR2019 (Jasper de Ruiter)
BOWR2019
BOWR2019
Sport-active BV Biesbosch Zwemtocht
Sport-active BV Biesbosch Zwemtocht
Triatlon Experience
Triatlon Experience
ONK Open Water Zwemmen 2019 en Heerjansdam Challen
ONK Open Water Zwemmen 2019 en Heerjansdam Challen
Flanders Speedo Open Water Cup
Flanders Speedo Open Water Cup
Doetse Triathlon 2019
Doetse Triathlon 2019
RunForestRun Cross triathlon 2019
RunForestRun Cross triathlon 2019
Regionale Minioren Finales 2019 Brabant
Regionale Minioren Finales 2019 Brabant
Tanis Triathlon De Langstraat
Tanis Triathlon De Langstraat
Merwede Triathlon 2019
Merwede Triathlon 2019
Clinic Sebastiaan Verschuren
Clinic Sebastiaan Verschuren
ONMK 2019 lange baan
ONMK 2019 lange baan
AIYSC 2019
AIYSC 2019
Paasworkshop bloemschikken 2019
Paasworkshop bloemschikken 2019
Zuidelijke Cirkel 2019 deel 1
Zuidelijke Cirkel 2019 deel 1
Powerhouse Sport Awards 2018
Powerhouse Sport Awards 2018
Floatfit 2 januari 2019
Floatfit 2 januari 2019
WCK2018
WCK2018
ZC2018 deel 5
ZC2018 deel 5
Lux Masters Open 2018
Lux Masters Open 2018
BOWR2018 (Mark Visser en Iris)
BOWR2018 (Mark Visser en Iris)
BOWR2018 (Jos Dinkelberg)
BOWR2018 (Jos Dinkelberg)
Kick-off seizoen 2018-2019
Kick-off seizoen 2018-2019
Trio Kwarttriathlon Deil 2018
Trio Kwarttriathlon Deil 2018
Ouderkerkerplas Triathlon 2018
Ouderkerkerplas Triathlon 2018
Run Forest Run Crosstrail 2018
Run Forest Run Crosstrail 2018
Midzomertriathlon Leidschendam
Midzomertriathlon Leidschendam
Dare2Tri Grand Prix Triathlon Zandvoort
Dare2Tri Grand Prix Triathlon Zandvoort
Minioren Finale 2018
Minioren Finale 2018
Jubileumdag 9 juni 2018
Jubileumdag 9 juni 2018
Merwede Triathlon 2018
Merwede Triathlon 2018
ONMK 2018 lange baan
ONMK 2018 lange baan
High tea (Jeugdmiddag)
High tea (Jeugdmiddag)
Workshop bloemschikken
Workshop bloemschikken
ZC2018 deel 1
ZC2018 deel 1
Minioren/Junioren 2017-2018 deel 3
Minioren/Junioren 2017-2018 deel 3
Swimkick/Minioren 2017-2018 deel 2
Swimkick/Minioren 2017-2018 deel 2
ONMK2018 korte baan
ONMK2018 korte baan
Powerhouse Sport Awards 2017
Powerhouse Sport Awards 2017
Jeugdmiddag 10 januari 2018
Jeugdmiddag 10 januari 2018
Floatfit (door Mark Visser)
Floatfit (door Mark Visser)
Floatfit
Floatfit
Snorkel- en zeemeermintraining
Snorkel- en zeemeermintraining
WCK2017 (Nancy)
WCK2017 (Nancy)
WCK2017 (Annelies Visser)
WCK2017 (Annelies Visser)
Pietentraining
Pietentraining
Limietwedstrijd De Geul
Limietwedstrijd De Geul
Jeugdmiddag 8 november 2017
Jeugdmiddag 8 november 2017
Limietwedstrijd De Warande
Limietwedstrijd De Warande
Clubkampioenschappen ZVDO
Clubkampioenschappen ZVDO
BOWR2017
BOWR2017
BOWR2017 opbouw
BOWR2017 opbouw
Paul Meijering 1/8e triatlon Zaltbommel
Paul Meijering 1/8e triatlon Zaltbommel
Clinic Inge Dekker
Clinic Inge Dekker
Perskindol Triathlon
Perskindol Triathlon
WMK2017
WMK2017
Run Forest Run Cross trail
Run Forest Run Cross trail
De Doetse Kom Bokaal
De Doetse Kom Bokaal
Vrijwilligersavond 2017
Vrijwilligersavond 2017
Merwede triathlon
Merwede triathlon
ONMK2017 lange baan
ONMK2017 lange baan
AIYSC2017
AIYSC2017
Jeugdmiddag 18-01-2017
Jeugdmiddag 18-01-2017
Jeugdmiddag 29-03-2017
Jeugdmiddag 29-03-2017
Bowlen 03-02-2017
Bowlen 03-02-2017
ONMK2017 korte baan
ONMK2017 korte baan
WCK2016
WCK2016
Jeugdmiddag 12-10-2016
Jeugdmiddag 12-10-2016
BOWR2016
BOWR2016
Kick-off 2016-2017
Kick-off 2016-2017
BZK2016
BZK2016
Familie avond 14-05-2016
Familie avond 14-05-2016
Competitie 16-04-2016
Competitie 16-04-2016
ZC2016 deel 3
ZC2016 deel 3
Jeugd4kamp 20-02-2016
Jeugd4kamp 20-02-2016
BBT2016
BBT2016
Bowlen 05-02-2016
Bowlen 05-02-2016
Jeugd4kamp 30-01-2016
Jeugd4kamp 30-01-2016
ONMK2016 korte baan
ONMK2016 korte baan
Jeugdmiddag 13-01-2016
Jeugdmiddag 13-01-2016
WCK2015
WCK2015
Zwarte Pietentraining 2015
Zwarte Pietentraining 2015
Jeugdmiddag 28-10-2015
Jeugdmiddag 28-10-2015
Jeugd4kamp 26-9-2015
Jeugd4kamp 26-9-2015
BOWR2015
BOWR2015
OWW 2015
OWW 2015
BZK2015
BZK2015
70 jaar bevrijding Werkendam
70 jaar bevrijding Werkendam
ZC2015 deel 3
ZC2015 deel 3
Antwerpen 2015
Antwerpen 2015
BBT2015
BBT2015
Competitie 07-03-2015
Competitie 07-03-2015
De Kempervennen 2015
De Kempervennen 2015
Competitie 17-01-2015
Competitie 17-01-2015
Powerhouse Sport Awards 2015
Powerhouse Sport Awards 2015
ONMK2015 korte baan
ONMK2015 korte baan
Clinic Marcel Wouda
Clinic Marcel Wouda
WCK2014
WCK2014
ZC2014 deel 6
ZC2014 deel 6
RSK2014
RSK2014
Vrijwilligersavond 2014
Vrijwilligersavond 2014
BOWR2014
BOWR2014
OWW2014
OWW2014
BZK2014
BZK2014
ZCK2014
ZCK2014
RLAK2014
RLAK2014
ZC2014 deel 2
ZC2014 deel 2
Sportgala Gemeente Werkendam 2013
Sportgala Gemeente Werkendam 2013
BBT2014
BBT2014
ONMK2014 korte baan
ONMK2014 korte baan
BWK2014
BWK2014
WCK2013
WCK2013
ZC2013 deel 6
ZC2013 deel 6
RSK2013
RSK2013
Competitie 09-11-2013
Competitie 09-11-2013
KOWR 2013
KOWR 2013
Zwemclinic Bas van Velthoven en Nick Driebergen
Zwemclinic Bas van Velthoven en Nick Driebergen
45-jarig jubileum
45-jarig jubileum
Kring Minioren Finale 2013
Kring Minioren Finale 2013
OWW 2013
OWW 2013
Trouwdag Dennis en Tonny Klop
Trouwdag Dennis en Tonny Klop
ZCK2013
ZCK2013
BZK2013
BZK2013
AIYSC 2013
AIYSC 2013
Jeugdmiddag 27-03-2013
Jeugdmiddag 27-03-2013
BLAK2013
BLAK2013
ALV 2012
ALV 2012
Competite 09-03-2013
Competite 09-03-2013
Sportiom 2013
Sportiom 2013
Sportgala Gemeente Werkendam 2012
Sportgala Gemeente Werkendam 2012
BBT2013
BBT2013
Competite 19-01-2013
Competite 19-01-2013
BW2013
BW2013
WCK2012
WCK2012
BSK2012
BSK2012
OWW 2012
OWW 2012
ZCK2012
ZCK2012
Baarle Nassau 2012
Baarle Nassau 2012
BZK2012
BZK2012
BLAK2012
BLAK2012
BBT2012
BBT2012
Sportiom 2012
Sportiom 2012
Jeugdmiddag 25-01-2012
Jeugdmiddag 25-01-2012
BWK2012
BWK2012
Limietwedstrijd MNC Dordrecht
Limietwedstrijd MNC Dordrecht
WCK2011
WCK2011
Zwarte Pietentraining 2011
Zwarte Pietentraining 2011
BSK2011
BSK2011
Jeugdmiddag 28-9-2011
Jeugdmiddag 28-9-2011
OWW 2011
OWW 2011
Familie avond
Familie avond
ZCK2011
ZCK2011
BZK2011
BZK2011
Sportiom 2011
Sportiom 2011
BWK2011
BWK2011
WCK2010
WCK2010
Zwarte Pietentraining 2010
Zwarte Pietentraining 2010
BSK2010
BSK2010
Jeugdmiddag 22-9-2010
Jeugdmiddag 22-9-2010
ZCK2010
ZCK2010
Kring Speedo Finales 2010
Kring Speedo Finales 2010
BZK2010
BZK2010
Baarle Nassau 2010
Baarle Nassau 2010
Antwerpen 2010
Antwerpen 2010
BBT2010
BBT2010
Zwarte Pietentraining 2009
Zwarte Pietentraining 2009
Jeugdmiddag
Jeugdmiddag
ZCK2009
ZCK2009
Bosbad Hoeven 2009
Bosbad Hoeven 2009
BZK2009
BZK2009
Antwerpen 2009
Antwerpen 2009
WCK2008
WCK2008
Lintje Wim de Kooter
Lintje Wim de Kooter
BBT2008
BBT2008
WCK2007
WCK2007
Zwarte Pietentraining 2007
Zwarte Pietentraining 2007
Sinterklaas 2006
Sinterklaas 2006
ZCK2006
ZCK2006
Rabocup
Rabocup
Jeugdmarathon Sliedrecht
Jeugdmarathon Sliedrecht
Lintje Annelies Visser
Lintje Annelies Visser