Uitslagen

« « 2018

2019

| januari | februari | maart | april | mei | juni | juli | augustus |
Augustus 2019 (2 uitslagen)
10-08-2019 - 11-08-2019 ONK Open Water Zwemmen en Heerjansdam Challenge
Categorie: openwater
Heerjansdam
04-08-2019 Flanders Speedo Open Water Cup
Categorie: openwater
Willebroek
Juli 2019 (5 uitslagen)
28-07-2019 Ter Rede van Hoorn 2019
Categorie: openwater
Hoorn
21-07-2019 10e Brakeboer Trofee
Categorie: openwater
Medemblik
13-07-2019 OWZ Merwedekanaal 2019
Categorie: openwater
Vianen
07-07-2019 OWW Gaasperplas
Categorie: openwater
Amsterdam
06-07-2019 Open Water Swim
Categorie: openwater
Anna Paulowna
Juni 2019 (7 uitslagen)
30-06-2019 Jaargangfinale 2019
Categorie: minioren
Dordrecht
29-06-2019 Doetse Kom Bokaal 2019
Categorie: overig
Giessenburg
23-06-2019 Speedo Swim-In Leiden
Categorie: openwater
Leiden
22-06-2019 Open Water Rijnlandweekend 2019
Categorie: openwater
Bodegraven
22-06-2019 Zomer Clubkampioenschappen PCG
Categorie: overig
Gorinchem
08-06-2019 - 09-06-2019 RMF 2019 Brabant
Categorie: minioren
Tilburg
09-06-2019 Zuidelijke Cirkel 2019 deel 3
Categorie: masters
Veldhoven
Mei 2019 (4 uitslagen)
18-05-2019 - 26-05-2019 RZK2019
Categorie: regio
Eindhoven
11-05-2019 Limietwedstrijd deel 3
Categorie: limiet
Andel
11-05-2019 Swimkick/Minioren circuit 2018-2019 deel 3
Categorie: swimkick/minioren
Andel
02-05-2019 - 05-05-2019 ONMK2019 lange baan
Categorie: masters
Amersfoort
April 2019 (6 uitslagen)
19-04-2019 - 21-04-2019 AIYSC2019
Categorie: internationaal
Antwerpen (BEL)
14-04-2019 LAC
Categorie: lac
Veldhoven
14-04-2019 ZMC 2018-2019 deel 8
Categorie: masters
Alkmaar
07-04-2019 Limietwedstrijd De Warande (50m)
Categorie: limiet
Oosterhout
07-04-2019 Zuidelijke Cirkel 2019 deel 2
Categorie: masters
Hulst
06-04-2019 Ranomi Cup the Hague 2019
Categorie: minioren
Den haag
Maart 2019 (4 uitslagen)
23-03-2019 Competitie 2018-2019 deel 4
Categorie: competitie
Papendrecht
17-03-2019 LAC
Categorie: lac
Papendrecht
09-03-2019 - 10-03-2019 Speedo Jaargangwedstrijden 2019
Categorie: minioren
Leiden
10-03-2019 Limietwedstrijd De Warande (50m)
Categorie: limiet
Oosterhout
Februari 2019 (6 uitslagen)
23-02-2019 Zuidelijke Cirkel 2019 deel 1
Categorie: masters
Papendrecht
22-02-2019 LAC deel 2
Categorie: lac
Rosmalen
17-02-2019 ROM deel 4
Categorie: masters
Dordrecht
17-02-2019 Minioren/Junioren 2018-2019 deel 3
Categorie: minioren/junioren
Oosterhout
09-02-2019 Competitie 2018-2019 deel 3
Categorie: competitie
Papendrecht
03-02-2019 Limietwedstrijd De Warande (50m)
Categorie: limiet
Oosterhout
Januari 2019 (4 uitslagen)
24-01-2019 - 27-01-2019 ONMK2019 korte baan
Categorie: masters
Zwolle
26-01-2019 Limietwedstrijd deel 2
Categorie: limiet
Oosterhout
26-01-2019 Swimkick/Minioren circuit 2018-2019 deel 2
Categorie: swimkick/minioren
Oosterhout
12-01-2019 Competitie 2018-2019 deel 2
Categorie: competitie
Papendrecht
Aantal uitslagen: 38