Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Deelname Nederlandse Masterskampioenschappen

Deelname Nederlandse Masterskampioenschappen

Naam Startnummer Korte baan Lange baan Totaal
Annette Wijnja-Visser 196700528141428
Wouter van der Stelt 19720088981119
Nico Swart 1968014759918
Arjon de Bok 1969001259716
Marjo Goelema-Koek 1969001928715
Paul Wijnja 1963014035510
Dennis Klop 1983026435510
Harry Cornet 1971001756410
Antoinette Kant 1969009204610
Tonny Klop-Methorst 198802998459
Richard Tiemstra 196301397527
Pieter Pijnenburg 199305227527
Kim Wijnja 199107812437
Francijna de Kooter 198000634347
Erik Drewes 198400543336
Sabrina Boekhout 198100120426
Erik Huisman 197401405246
Lars Duijnhouwer 199107161235
Sander van Tilburg 198604609055
Dian van Pelt 198502296325
Ineke Branderhorst 196900918325
Sander van Elburg 198800937224
Nadine Scheeve 199700684123
Mark Visser 198803627033
Stephan Admiraal 198302755123
Mandy Swart 199904916112
Sanne van de Pol 199800722112
Fran?oise Duran 196900222112
Neel Gielen 195200068011
Lisanne van Noorloos 199107434101
Willjan van der Zouwen 198202295101
Ren? Bras 197500121011
Jenette Tolhoek-van Dalen 197200116011
Bastiaan Baggerman 197001567101