Opgericht op 20 mei 1968
 

Top 10 per kalenderjaar

Jaar
Geslacht
Bad
Tussentijden

Top 10 2022 Alle baden Allen

25m rugslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 0.15.22 (25) 24-09
2. Ingmar Visser 1981 0.19.17 (25) 06-11
3. Femke van den Oven 2013 0.25.90 (25) 19-03
4. Aisha de Wilde 2013 0.27.03 (25) 19-03
5. Marley Spijker 2013 0.27.32 (25) 19-03
6. Cil de Vries 2013 0.28.58 (25) 21-05
7. Jesse Drewes 2013 0.29.92 (25) 19-03
8. Rivka Jetten 2015 0.32.71 (25) 21-05
9. Dan?e Klop 2015 0.33.78 (25) 08-10
10. Ilse van Wijk 2014 0.34.35 (25) 08-10
50m rugslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 0.32.27 (25) 01-10
2. Erik Drewes 1984 0.34.20 (25) 01-10
3. Pieter Pijnenburg 1993 0.34.25 (25) 01-10
4. Lars Duijnhouwer 1991 0.34.31 (25) st.est. 12-03
5. Jade Groeneveld 1999 0.35.23 (25) split 12-03
6. Tess Vonk 2009 0.35.29 (25) 09-04
7. Nico Swart 1968 0.35.68 (25) 19-06
8. Lars de Kooter 2008 0.36.19 (25) split 08-10
9. Mandy Swart 1999 0.36.51 (25) 01-10
10. Sanne van de Pol 1998 0.37.07 (25) split 12-03
100m rugslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Pieter Pijnenburg 1993 1.10.77 (25) 12-03
2. Jade Groeneveld 1999 1.12.67 (25) 12-03
3. Lars Duijnhouwer 1991 1.13.58 (25) 12-03
4. Lars de Kooter 2008 1.15.55 (25) split 08-10
5. Christel Kramer 1999 1.15.81 (25) 12-03
6. Nico Swart 1968 1.17.61 (25) 03-04
7. Sanne van de Pol 1998 1.17.99 (25) 12-03
8. Rom?e van Rossem 2005 1.18.57 (25) 12-03
9. Mandy Swart 1999 1.19.49 (25) 12-03
10. Tess Vonk 2009 1.20.64 (50) 10-06
200m rugslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 2.34.75 (25) 08-10
2. Pieter Pijnenburg 1993 2.42.04 (25) 06-11
3. Tess Vonk 2009 2.50.13 (50) 10-06
4. Mandy Swart 1999 2.54.62 (25) 06-11
5. Nico Swart 1968 2.57.02 (50) 05-05
6. Wouter van der Stelt 1972 3.01.10 (25) 06-11
7. Annette Wijnja-Visser 1967 3.03.35 (50) 05-05
8. Jansje de Ridder 2008 3.04.13 (25) 08-10
9. Nadine Scheeve 1997 3.22.68 (25) 06-11
10. Amy de Kooter 2011 3.30.31 (25) 01-10
25m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Femke van den Oven 2013 0.26.71 (25) 09-04
2. Marley Spijker 2013 0.27.94 (25) 09-04
3. Jesse Drewes 2013 0.30.64 (25) 09-04
4. Dan?e Klop 2015 0.31.39 (25) 08-10
5. Rivka Jetten 2015 0.32.58 (25) 08-10
6. Aisha de Wilde 2013 0.32.88 (25) 12-02
7. Cil de Vries 2013 0.33.61 (25) 12-02
8. Bj?rn Hoogerwerf 2014 0.33.95 (25) 08-10
9. Ilse van Wijk 2014 0.36.81 (25) 08-10
10. Ruben Kamp 2015 0.37.11 (25) 08-10
50m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Harry Cornet 1971 0.32.70 (25) 06-11
2. Robin Iking 1992 0.33.17 (25) 19-11
3. Lars Duijnhouwer 1991 0.33.51 (25) 19-11
4. Lars de Kooter 2008 0.33.81 (25) 12-02
5. Pieter Pijnenburg 1993 0.34.58 (25) 19-11
6. Tess Vonk 2009 0.35.44 (25) 14-10
7. Marjo Goelema-Koek 1969 0.36.17 (25) 19-11
8. Nico Swart 1968 0.36.47 (25) 06-11
9. Sanne van de Pol 1998 0.36.62 (25) 19-11
10. Erik Drewes 1984 0.37.10 (25) split 01-10
100m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 1.14.31 (25) 19-11
2. Harry Cornet 1971 1.14.69 (25) 06-11
3. Lars Duijnhouwer 1991 1.14.72 (25) 01-10
4. Robin Iking 1992 1.15.40 (25) 01-10
5. Pieter Pijnenburg 1993 1.15.57 (25) 01-10
6. Tess Vonk 2009 1.17.83 (25) 14-10
7. Erik Drewes 1984 1.19.51 (25) 01-10
8. Sander van Elburg 1988 1.20.30 (25) 01-10
9. Marjo Goelema-Koek 1969 1.22.95 (25) 01-10
10. Nico Swart 1968 1.23.09 (25) 09-04
200m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 2.39.63 (25) 29-10
2. Pieter Pijnenburg 1993 2.46.34 (50) 14-05
3. Tess Vonk 2009 2.53.34 (50) 14-05
4. Annette Wijnja-Visser 1967 3.04.42 (25) 03-04
5. Nico Swart 1968 3.07.92 (25) 03-04
6. Mandy Swart 1999 3.08.60 (25) 03-04
7. Sanne van de Pol 1998 3.13.55 (50) 05-05
8. Rens Lisman 2006 3.34.85 (25) 01-10
 
 
500m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 8.14.01 (OW) 09-07
2. Amy de Kooter 2011 10.45.65 (OW) 06-08
3. Anne Lisman 2009 11.42.55 (OW) 09-09
 
 
 
 
 
 
 
1000m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 16.06.00 (OW) 02-07
2. Ingmar Visser 1981 17.58.35 (OW) 18-06
3. Sander van Elburg 1988 19.03.27 (OW) 03-09
4. Nadine Scheeve 1997 25.22.79 (OW) 09-07
 
 
 
 
 
 
1500m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 26.02.69 (OW) 09-09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2000m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 31.34.52 (OW) 03-09
2. Ingmar Visser 1981 39.13.40 (OW) 09-09
3. Sander van Elburg 1988 40.41.72 (OW) 09-09
 
 
 
 
 
 
 
3000m schoolslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 50.58.45 (OW) 16-07
2. Ingmar Visser 1981 57.41.00 (OW) 15-08
 
 
 
 
 
 
 
 
25m vlinderslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Ingmar Visser 1981 0.17.43 (25) 06-11
2. Florian van Rosmalen 2012 0.32.48 (25) 12-02
3. Arno van Tilborgh 2011 0.40.45 (25) 12-02
 
 
 
 
 
 
 
50m vlinderslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Erik Drewes 1984 0.30.14 (25) split 23-04
2. Pieter Pijnenburg 1993 0.30.47 (25) 12-03
3. Jade Groeneveld 1999 0.31.09 (25) 12-03
4. Tess Vonk 2009 0.31.32 (50) split 10-06
5. Sander van Elburg 1988 0.31.45 (25) split 16-10
6. Lars Duijnhouwer 1991 0.32.08 (25) 12-03
7. Robin Iking 1992 0.32.12 (25) split 19-11
8. Lars de Kooter 2008 0.32.49 (50) 25-06
9. Paul Wijnja 1963 0.33.07 (25) 24-09
10. Sanne van de Pol 1998 0.34.03 (25) 12-03
100m vlinderslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Erik Drewes 1984 1.05.52 (25) 23-04
2. Tess Vonk 2009 1.07.42 (25) 14-10
3. Pieter Pijnenburg 1993 1.09.76 (25) 19-11
4. Robin Iking 1992 1.10.34 (25) 19-11
5. Lars de Kooter 2008 1.14.12 (25) split 06-11
6. Jade Groeneveld 1999 1.14.12 (25) 23-04
7. Lars Duijnhouwer 1991 1.16.02 (25) 19-11
8. Redine van Breugel 2000 1.16.62 (25) 19-11
9. Paul Wijnja 1963 1.17.10 (25) 24-09
10. Jan-Pieter de Raad 2001 1.17.53 (25) 19-11
25m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 0.12.49 (25) 24-09
2. Paul Wijnja 1963 0.13.82 (25) 06-11
3. Ingmar Visser 1981 0.15.60 (25) 03-04
4. Bastiaan Baggerman 1970 0.15.66 (25) 06-11
5. Jesse Drewes 2013 0.22.28 (25) 21-05
6. Marley Spijker 2013 0.23.10 (25) 19-03
7. Aisha de Wilde 2013 0.24.57 (25) 19-03
8. Cil de Vries 2013 0.27.10 (25) 21-05
9. Ilse van Wijk 2014 0.27.54 (25) 08-10
10. Dan?e Klop 2015 0.30.76 (25) 08-10
50m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 0.26.80 (25) 24-09
2. Harry Cornet 1971 0.26.95 (25) st.est. 06-11
3. Erik Drewes 1984 0.27.51 (25) 23-04
4. Lars Duijnhouwer 1991 0.28.46 (25) st.est. 19-11
5. Jan-Pieter de Raad 2001 0.28.48 (25) 23-04
6. Lars de Kooter 2008 0.28.94 (25) st.est. 23-04
7. Sanne van de Pol 1998 0.29.14 (25) 23-04
8. Jade Groeneveld 1999 0.29.36 (25) 23-04
9. Christel Kramer 1999 0.29.56 (25) 23-04
10. Paul Wijnja 1963 0.29.66 (50) 05-05
100m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 1.02.43 (25) 16-10
2. Erik Drewes 1984 1.02.97 (50) 25-06
3. Lars Duijnhouwer 1991 1.03.25 (25) st.est. 01-10
4. Sander van Elburg 1988 1.03.81 (25) split 16-10
5. Pieter Pijnenburg 1993 1.05.64 (25) split 19-11
6. Jan-Pieter de Raad 2001 1.05.81 (25) 09-04
7. Tess Vonk 2009 1.05.92 (50) 14-05
8. Paul Wijnja 1963 1.07.42 (25) 06-11
9. Christel Kramer 1999 1.07.97 (50) 25-06
10. Mandy Swart 1999 1.09.41 (25) st.est. 12-03
200m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 2.11.64 (25) 16-10
2. Erik Drewes 1984 2.12.31 (25) 19-11
3. Lars de Kooter 2008 2.13.51 (25) 01-10
4. Pieter Pijnenburg 1993 2.15.19 (25) 19-11
5. Tess Vonk 2009 2.19.31 (25) 09-04
6. Sanne van de Pol 1998 2.24.23 (25) st.est. 09-04
7. Jade Groeneveld 1999 2.28.31 (25) 19-11
8. Paul Wijnja 1963 2.29.28 (50) 28-08
9. Christel Kramer 1999 2.29.95 (25) 19-11
10. Sander van Tilburg 1986 2.31.07 (25) 19-06
250m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Cil de Vries 2013 6.49.48 (OW) 09-09
2. Dan?e Klop 2015 8.46.00 (OW) testw. 09-09
 
 
 
 
 
 
 
 
400m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 4.37.03 (25) 16-10
2. Pieter Pijnenburg 1993 4.55.13 (25) split 18-09
3. Tess Vonk 2009 5.02.56 (50) 14-05
4. Sander van Elburg 1988 5.15.42 (25) split 24-09
5. Paul Wijnja 1963 5.23.14 (50) 28-08
6. Wouter van der Stelt 1972 5.31.05 (25) 03-04
7. Anne Lisman 2009 5.56.52 (25) 16-10
8. Sander van Tilburg 1986 5.59.31 (50) split 05-05
9. Nadine Scheeve 1997 6.13.06 (50) 05-05
10. Ingmar Visser 1981 6.20.84 (25) 03-04
500m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Amy de Kooter 2011 9.58.89 (OW) 09-09
2. Louise Lobbezoo 2011 12.45.76 (OW) 09-09
3. Anieke aan de Wiel 2009 15.28.00 (OW) testw. 09-09
4. Femke van den Oven 2013 15.28.00 (OW) testw. 09-09
 
 
 
 
 
 
800m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 9.33.67 (25) 18-09
2. Pieter Pijnenburg 1993 9.59.87 (25) 18-09
3. Sander van Elburg 1988 10.34.79 (25) split 24-09
4. Wouter van der Stelt 1972 11.37.19 (50) 28-08
5. Sander van Tilburg 1986 12.12.09 (50) split 05-05
6. Nadine Scheeve 1997 13.28.10 (25) split 09-04
 
 
 
 
1000m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 13.17.23 (OW) 03-09
2. Sander van Elburg 1988 13.39.16 (OW) 03-09
3. Sabrina Boekhout 1981 15.50.55 (OW) 09-09
4. Wouter van der Stelt 1972 16.12.82 (OW) 06-08
5. Bastiaan Baggerman 1970 16.13.19 (OW) 09-09
6. Ingmar Visser 1981 16.57.15 (OW) 03-09
7. Corn? Branderhorst 1973 17.38.62 (OW) 09-09
8. Erik Huisman 1974 17.40.53 (OW) 09-09
9. Rens van der Wiel 1993 18.36.75 (OW) 09-09
10. Anne Lisman 2009 19.40.29 (OW) testw. 09-09
1500m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 18.18.62 (25) 12-11
2. Sander van Elburg 1988 19.45.54 (25) 24-09
3. Pieter Pijnenburg 1993 20.10.08 (50) 05-05
4. Wouter van der Stelt 1972 22.27.01 (25) 09-04
5. Sander van Tilburg 1986 22.45.89 (50) 05-05
6. Nadine Scheeve 1997 25.15.03 (25) 09-04
7. Ingmar Visser 1981 27.39.17 (OW) 17-07
 
 
 
2000m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Rens Lisman 2006 38.40.48 (OW) testw. 09-09
2. Dennis Klop 1983 43.00.78 (OW) testw. 09-09
3. Larissa Huisman 2000 47.12.78 (OW) testw. 09-09
4. Julia Verhoeven 2001 47.13.26 (OW) testw. 09-09
 
 
 
 
 
 
3000m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Sander van Elburg 1988 46.27.43 (OW) 09-09
2. Ingmar Visser 1981 54.34.27 (OW) 09-09
3. Richard Tiemstra 1963 55.00.94 (OW) 09-09
4. Nadine Scheeve 1997 1:00.07.01 (OW) 06-08
 
 
 
 
 
 
5000m vrije slag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Erik Huisman 1974 1:31.16.99 (OW) testw. 09-09
2. Chim?ne Huisman 2004 1:46.45.09 (OW) testw. 09-09
 
 
 
 
 
 
 
 
100m wisselslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Robin Iking 1992 1.07.97 (25) 01-10
2. Erik Drewes 1984 1.08.87 (25) 01-10
3. Lars de Kooter 2008 1.09.08 (25) 08-10
4. Sander van Elburg 1988 1.09.29 (25) 01-10
5. Redine van Breugel 2000 1.18.61 (25) 01-10
6. Mandy Swart 1999 1.19.73 (25) 01-10
7. Sander van Tilburg 1986 1.20.91 (25) 19-06
8. Rik Vink 2006 1.24.29 (25) 12-03
9. Jansje de Ridder 2008 1.25.05 (25) 08-10
10. Rens Lisman 2006 1.27.83 (25) 12-03
200m wisselslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 2.26.60 (25) 12-11
2. Sander van Elburg 1988 2.32.39 (25) 16-10
3. Tess Vonk 2009 2.37.32 (25) 12-02
4. Rens Lisman 2006 3.19.44 (25) 12-02
5. Anne Lisman 2009 3.20.74 (25) 06-11
6. Amy de Kooter 2011 3.23.65 (25) 18-09
7. Maud Vonk 2011 3.35.03 (25) 27-03
8. Nadine Scheeve 1997 3.37.27 (50) 05-05
9. Wessel van Wijk 2011 3.47.14 (25) 17-09
10. Shanya Muilenburg 2012 3.53.74 (25) 18-09
400m wisselslag Alle baden
# Naam Geb.jr Tijd Datum
1. Lars de Kooter 2008 5.19.12 (25) 06-11
2. Pieter Pijnenburg 1993 5.27.04 (25) 06-11
3. Tess Vonk 2009 5.41.00 (50) 10-06