Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren Circuit deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 13-02-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 03-02-2021
Afmelddatum:
maandag 08-02-2021
Organisatie:
Bijtelskil
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
21-07-2020 @ 19:54
Programma:
Deel 3 
1	4x 50 	vrije slag est. 	mixed 	minioren 5/6 en jonger 
2	100	schoolslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
3	100	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
4	100	rugslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
5	400	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
6	50	schoolslag 	mixed 	minioren 5 en 6 (swimkick) 
7	50	rugslag 	mixed 	minioren 3 en 4 (swimkick) 
8	25	rugslag 	mixed 	minioren 1 en 2 (swimkick) 
101	100	schoolslag	Mixed	Senioren open
102	100	Vrije slag	Mixed	Senioren open
103	200	rugslag	Mixed	Senioren open
9	100	wisselslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
10	100	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
11	100	schoolslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
12	100	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
13	50	vrije slag 	mixed 	minioren 5 en 6 (swimkick) 
14	50	schoolslag 	mixed 	minioren 3 en 4 (swimkick) 
15	25	schoolslag 	mixed 	minioren 1 en 2 (swimkick) 
104	100	wisselslag 	Mixed	Senioren open
105	50	Rugslag	Mixed	Senioren open
16	100	vrije slag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
17	100	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
18	400	vrije slag 	jongens 	minioren 5 en 6 
19	100	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
20	4x 25 	vrije slag est. 	mixed 	minioren 3 en jonger 
106	4x50	Vrije slag 	Mixed	Senioren open
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 12/12 Oud papier
zat 02/01 PCG 200 minuten cup
zat 16/01 Competitie deel 3
vrij 22/01 LAC deel 2
vrij 29/01 - zon 31/01 NJJK
zat 06/02 Junioren Circuit deel 3
zon 07/02 Junioren Circuit deel 3
zat 06/03 Competitie deel 4
zon 14/03 Regio Estafette Kampioenschappen
zat 27/03 Junioren Circuit deel 4