Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

ONMK2024lb

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Donderdag 02-05-2024
Inschrijfdatum:
Woensdag 10-04-2024
Afmelddatum:
Woensdag 10-04-2024
Organisatie:
PSV Masters
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:30 uur
Aanvang:
12:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Dirk de Vree nummer(s):7, 11, 21, 27
  2. Wouter van der stelt nummer(s):1, 3, 11, 15, 18, 27, 28, 29, 31, 33, 41
  3. Henri Verschoor nummer(s):9, 11, 15, 18, 23, 27, 28, 31, 33, 39, 41
  4. Anne-Marie Verschoor nummer(s):10, 12, 15, 18, 20, 26, 28, 34, 38, 41
  5. Nico nummer(s):9, 15, 21, 23, 28, 31, 35, 39
  6. Esther de Laat nummer(s):4, 10, 12, 22, 26, 28
  7. Sabrina nummer(s):2
  8. Annette nummer(s):6, 10, 22, 28, 36, 41
  9. paul nummer(s):11, 27, 28, 33, 37, 41
  10. Lars nummer(s):5, 9, 15
  11. Nadine Scheeve nummer(s):2, 31, 38, 41
  12. Richard Tiemstra nummer(s):3, 5, 7, 9
  13. Marjo nummer(s):6, 12, 18, 20, 28, 31, 34, 38, 41
  14. Harry Cornet nummer(s):5, 11, 15, 18, 21, 25, 28, 31
  15. Jade Groeneveld nummer(s):38, 40, 41
  16. Sanne vd Pol nummer(s):6, 12, 15, 34, 38, 41
  17. Redine van Breugel nummer(s):8, 12
  18. Mandy nummer(s):6, 10, 15, 36, 38, 41
  19. Johanna van Wijnen nummer(s):10, 15, 22, 28, 31, 40, 41
  20. Sander van Tilburg nummer(s):1, 3, 18, 27, 28, 29, 31
Opmerkingen:
Bepalingen
* Per persoon mag men zich opgeven voor maximaal 2 persoonlijke starts per sessie.
* Inschrijftijden dienen controleerbaar te zijn vanaf 1 mei 2022.
* Inschrijving sluit vrijdag 12 april 2024
* Geen startlijsten in de verkoop

Estafettes
Alleen inschrijven voor estafettes die je daadwerkelijk wilt zwemmen. De hoofdtrainer bepaalt de opstelling die het meeste kans maakt op eremetaal

Kosten
* Persoonlijke nummers € 10,00 per start
* Estafettes € 25,00 per start (wordt betaald door vereniging)
Mastersbuffet
* Vooraf aanmelden € 20,00
* Tijdens toernooi € 22,50 (zolang voorraad strekt)
* kinderen t/m 10 jaar € 10,00
Laatste update:
09-02-2024 @ 15:18
Programma:

Dag 1 Donderdag 2 mei 2024
Inzwemmen 11.30 uur
Wedstrijd 12.30 uur
1 1500m vrije slag heren
2 1500m vrije slag dames

Dag 2 Vrijdag 3 mei 2024
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
3 400m vrije slag heren
4 400m vrije slag dames
5 100m schoolslag heren
6 100m schoolslag dames

Dag 2 Vrijdag 3 mei 2024
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
7 200m wisselslag heren
8 200m wisselslag dames
9 50m rugslag heren
10 50m rugslag dames
11 100m vrije slag heren
12 100m vrije slag dames
13 200m vlinderslag heren
14 200m vlinderslag dames
Pauze ± 5 min.
15 4x200m vrije slag dames/heren/gemengd

Dag 3 Zaterdag 4 mei 2024
Inzwemmen 8.30 uur
Wedstrijd 9.30 uur
16 800 vrije slag dames
17 400m wisselslag heren
Pauze ± 5 min.
18 4x100m vrije slag dames/heren/gemengd

Dag 3 Zaterdag 4 mei 2024
Inzwemmen 12.30 uur
Wedstrijd 13.30 uur
20 50m schoolslag dames
21 50m schoolslag heren
22 200m rugslag dames
23 200m rugslag heren
24 100m vlinderslag dames
25 100m vlinderslag heren
26 200m vrije slag dames
27 200m vrije slag heren
Pauze ± 5 min
28 4x50m wisselslag dames/heren/gemengd

Dag 4 Zondag 5 mei 2024
Inzwemmen 8.30 uur
Wedstrijd 9. 30 uur
29 800m vrije slag heren
30 400m wisselslag dames
Pauze ± 5 min.
31 4x100m wisselslag dames/heren/gemengd

Dag 4 Zondag 5 mei 2024
Inzwemmen 12.30 uur
Wedstrijd 13.30 uur
33 50m vrije slag heren
34 50m vrije slag dames
35 200m schoolslag heren
36 200m schoolslag dames
37 50m vlinderslag heren
38 50m vlinderslag dames
39 100m rugslag heren
40 100m rugslag dames
Pauze ± 5 min.
41 4x50m vrije slag dames/heren/gemengd
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 01-06-2024zon 02-06-2024 BZK Eindhoven 12:45 uur
zat 01-06-2024 Challenge Swim Geraardsbergen Geraardsbergen 09:30 uur
zat 08-06-2024zon 09-06-2024 Brabantse Minoren Finale 2024 Oosterhout 09:15 uur
zat 08-06-2024 Open Water ZGEEL Geel 10:00 uur
do 13-06-2024zon 16-06-2024 ONK Amersfoort 09:00 uur
zat 15-06-2024 Open Water wedstrijden Bodegraven, Bodegraven 10:00 uur
zat 15-06-2024zon 16-06-2024 Belgisch Masters Kampioenschap Kortrijk 09:00 uur
zon 16-06-2024 Speedo Swim-In Leiden 11:15 uur
zon 16-06-2024 Zuidelijke Cirkel 2024 deel 3 Veldhoven 10:15 uur
vrij 21-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 16:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com