Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 06-03-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 24-02-2021
Afmelddatum:
maandag 01-03-2021
Organisatie:
ZPB H&L
Plaats:
Inge de Bruijn Zwembad
Hamburg 200
2993 LG BARENDRECHT
0180-615220
https://ingedebruijnzwembad.nl/
6 banen
Reistijd:
± 31 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek om 11:15 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:30 uur
Eindtijd:
16:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
18-09-2020 @ 10:48
Programma:
2. 4x100m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger (5:41,0) 
4. 100m schoolslag heren senioren open (1:34,5) 
6. 200m vrije slag dames senioren open (3:15,3) 
9. 50m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger (0:35,9) 
11. 100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger (1:35,0) 
13. 50m rugslag jongens junioren 2 en jonger (0:42,0) 
15. 100m schoolslag meisjes junioren 2 en jonger (1:55,4) 
16. 100m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger (1:29,4) 
18. 100m wisselslag meisjes junioren 4 en jonger (1:37,6) 
20. 100m schoolslag dames senioren open (1:46,1) 
22. 50m vrije slag mixed minioren 6 en jonger 
23. 25m rugslag mixed minioren 4 en jonger 
25. 50m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger (0:40,8) 
27. 100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger (1:24,2) 
30. 200m vrije slag heren senioren open (2:49,4) 
33. 50m rugslag meisjes junioren 2 en jonger (0:47,2) 
35. 100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger (1:46,0) 
36. 100m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger (1:40,7) 
38. 100m wisselslag jongens junioren 4 en jonger (1:27,8) 
39. 100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 
40. 50m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger 
42. 4x50m vrije slag est. heren senioren open (2:12,0) 
44. 4x50m wisselslag est. dames senioren open (2:46,0) 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 12/12 Oud papier
zat 02/01 PCG 200 minuten cup
zat 16/01 Competitie deel 3
vrij 22/01 LAC deel 2
vrij 29/01 - zon 31/01 NJJK
zat 06/02 Junioren Circuit deel 3
zon 07/02 Junioren Circuit deel 3
zat 13/02 Minioren Circuit deel 3
zon 14/03 Regio Estafette Kampioenschappen
zat 27/03 Junioren Circuit deel 4