Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren Circuit deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 26-09-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 16-09-2020
Afmelddatum:
maandag 21-09-2020
Organisatie:
De Warande
Plaats:
De Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA OOSTERHOUT
0162-489700
http://de-warande.nl/
8 banen
Reistijd:
± 18 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 15:15 uur melden bij de ploegleiding op de parkeerplaats t.h.v. het bushokje
Inzwemmen:
15:30 uur
Aanvang:
16:00 uur
Eindtijd:
19:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Bastiaan Baggerman, Samantha Admiraal (later)
Officials:
  • mw G.L. Besselink-de Graaff (3)
  • hr R. Bras (3J)
  • mw H.J. van Pelt (3aK)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Link organisatie:
    Livetiming:
    Opmerkingen:
    GEEN PUBLIEK TOEGESTAAN!
    Categorie:
    Afmeldingen:
    Margonda Versluis
    Tessa Mandemakers
    Romy van Goor
    Amy den Haan
    Floor van dijk
    Aïsha de Wilde
    Arjan groenewegen
    Arjan groenewegen
    Mirthe Jansen
    Laatste update:
    22-09-2020 @ 15:00
    Programma:
    Deel 1 
    1	4x 50 	vrije slag est. 	mixed 	minioren 5/6 en jonger 
    2	100	schoolslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
    3	100	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
    4	100	rugslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
    5	400	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
    6	50	schoolslag 	mixed 	minioren 5 en 6 (swimkick) 
    7	50	rugslag 	mixed 	minioren 3 en 4 (swimkick) 
    8	25	rugslag 	mixed 	minioren 1 en 2 (swimkick) 
    101	100	wisselslag 	Mixed	Senioren open
    102	50	vrije slag	Mixed	Senioren open
    103	200	vrije slag	Mixed	Senioren open
    9	100	wisselslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
    10	100	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
    11	100	schoolslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
    12	100	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
    13	50	vrije slag 	mixed 	minioren 5 en 6 (swimkick) 
    14	50	schoolslag 	mixed 	minioren 3 en 4 (swimkick) 
    15	25	schoolslag 	mixed 	minioren 1 en 2 (swimkick) 
    104	100	vrije slag	Mixed	Senioren open
    105	50	schoolslag	Mixed	Senioren open
    16	100	vrije slag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
    17	100	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
    18	400	vrije slag 	jongens 	minioren 5 en 6 
    19	100	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
    20	4x 25 	vrije slag est. 	mixed 	minioren 3 en jonger 
    106	4x50	Vrije slag	Mixed	Senioren open
    
    Opstelling:

    De Biesboschzwemmers
    Swimkick & Minioren circuit

    Oosterhout  26-09-2020

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    200500442Nicole Bogerd05 :102
    105
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    33.13
    43.24
    S
    S
    09-02-2019
    14-12-2019
    Papendrecht
    Oosterhout
    200603801Tijn den Braber06 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:40.30
    1:21.75
    S
    S
    26-01-2019
    20-10-2019
    Oosterhout
    Oosterhout
    200702580Mirthe Bults07 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:52.37
    1:42.01
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    201300090Rianne Cornet13 :8
    15
    25 rugslag
    25 schoolslag

    49.75
    46.84
    S
    S
    21-12-2019
    18-01-2020
    Andel
    Gorinchem
    201100130Mirte Delleman11 :3
    10
    100 vrije slag
    100 schoolslag

    NT
    2:02.21

    S

    11-01-2020

    Gorinchem
    200901624Suze de Heus09 :102
    105
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    46.06
    1:00.88
    S
    S
    14-12-2019
    18-01-2020
    Oosterhout
    Gorinchem
    201200602Jitte Hoeflak12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    200400534Chimène Huisman04 :102
    104
    50 vrije slag
    100 vrije slag

    37.69
    1:17.79
    S
    S
    09-02-2019
    09-02-2019
    Papendrecht
    Papendrecht
    201200302Silke Jetten12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201100128Amy de Kooter11 :3
    10
    17
    100 vrije slag
    100 schoolslag
    100 wisselslag

    1:49.84
    2:12.98
    2:13.13
    S
    S
    S
    14-12-2019
    11-01-2020
    18-01-2020
    Oosterhout
    Gorinchem
    Gorinchem
    200800185Lars de Kooter08 :103
    104
    200 vrije slag
    100 vrije slag

    2:33.24
    1:13.10
    S
    S
    11-10-2019
    11-10-2019
    Rosmalen
    Rosmalen
    200900168Anne Lisman09 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:51.75
    1:37.72
    S
    S
    18-01-2020
    20-09-2020
    Gorinchem
    Breda
    200600093Rens Lisman06 :102
    104
    50 vrije slag
    100 vrije slag

    38.75
    1:26.82
    S
    S
    20-09-2020
    02-11-2019
    Breda
    Gorinchem
    201200220Shanya Muilenburg12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201200600Khrixhea Navarro12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201200084Jorja van Oord12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201300130Femke van de Oven13 :8
    15
    25 rugslag
    25 schoolslag

    35.14
    47.07
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    200800194Jansje de Ridder08 :103
    104
    200 vrije slag
    100 vrije slag

    3:01.58
    1:22.76
    S
    S
    20-10-2019
    11-01-2020
    Oosterhout
    Gorinchem
    201200285Florian van Rosmalen12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    200500684Romée van Rossem05 :102
    104
    50 vrije slag
    100 vrije slag

    31.59
    1:09.49
    S
    S
    21-12-2019
    11-01-2020
    Andel
    Gorinchem
    200901177Herbert Schouten09 :6
    13
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    1:13.56
    58.07
    S
    S
    21-12-2019
    18-01-2020
    Andel
    Gorinchem
    201300128Femke Schreuders13 :8
    15
    25 rugslag
    25 schoolslag

    1:06.14
    49.34
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    201002178Lynn Schreuders10 :6
    13
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    NT
    1:07.84

    S

    21-12-2019

    Andel
    201300134Marley Spijker13 :8
    15
    25 rugslag
    25 schoolslag

    48.53
    54.84
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    200500070Roos Suppers05 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:23.31
    1:10.96
    S
    S
    21-12-2019
    12-01-2019
    Andel
    Papendrecht
    200800384Hannah Vink08 :102
    105
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    40.80
    54.14
    S
    S
    11-05-2019
    18-01-2020
    Andel
    Gorinchem
    200602687Rik Vink06 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:37.73
    1:25.18
    S
    S
    21-12-2019
    02-11-2019
    Andel
    Gorinchem
    201100136Maud Vonk11 :3
    10
    17
    100 vrije slag
    100 schoolslag
    100 wisselslag

    1:51.17
    2:05.17
    1:55.51
    S
    S
    S
    14-12-2019
    18-01-2020
    18-01-2020
    Oosterhout
    Gorinchem
    Gorinchem
    200900024Tess Vonk09 :103
    104
    200 vrije slag
    100 vrije slag

    2:40.71
    1:06.58
    S
    S
    18-01-2020
    20-09-2020
    Gorinchem
    Breda
    200901358Anieke aan de Wiel09 :101
    104
    100 wisselslag
    100 vrije slag

    1:59.81
    1:59.66
    S
    S
    28-09-2019Andel
    201200381Sander aan de Wiel12 :7
    14
    50 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201300075Nathan van Wijk13 :8
    15
    25 rugslag
    25 schoolslag

    34.50
    30.77
    S
    S
    21-12-2019
    18-01-2020
    Andel
    Gorinchem

    Klik hier om terug te gaan.

    zat 12/12 Oud papier
    zat 02/01 PCG 200 minuten cup
    zat 16/01 Competitie deel 3
    vrij 22/01 LAC deel 2
    zat 06/02 Junioren Circuit deel 3
    zon 07/02 Junioren Circuit deel 3
    zat 13/02 Minioren Circuit deel 3
    zat 06/03 Competitie deel 4
    vrij 26/03 - zon 28/03 NJJK
    zat 27/03 Junioren Circuit deel 4