Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 03-10-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 23-09-2020
Afmelddatum:
maandag 28-09-2020
Organisatie:
ZVDO 74
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
  • mw W.C. Bults-Quartel (3)
  • mw F.H. Huisman-Kapel (a23J)
  • mw H.J.H.M. van Rossem-den Ouden (3)
  • Afmelden:
    Link organisatie:
    Livetiming:
    Opmerkingen:
    GEEN PUBLIEK TOEGESTAAN!
    Categorie:
    Afmeldingen:
    Mark Visser
    Robin
    Bastiaan
    Femke Golverdingen
    Sabrina
    Laatste update:
    22-09-2020 @ 15:39
    Programma:
    2. 4x50m wisselslag est. jongens junioren 4 en jonger (2:34,0) 
    4. 4x50m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger (2:39,0) 
    5. 100m rugslag dames senioren open (1:32,7) 
    8. 50m vrije slag heren senioren open (0:34,8) 
    10. 50m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger (0:44,0) 
    12. 200m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger (3:18,1) 
    14. 100m wisselslag jongens junioren 2 en jonger (1:33,1) 
    15. 100m vlinderslag meisjes junioren 2 en jonger (1:46,7) 
    16. 50m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger (0:40,4) 
    18. 100m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger (1:29,7) 
    20. 50m schoolslag heren senioren open (0:42,7) 
    22. 50m vrije slag dames senioren open (0:39,5) 
    23. 50m rugslag mixed minioren 6 en jonger 
    24. 25m schoolslag mixed minioren 4 en jonger 
    26. 50m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger (0:50,6) 
    28. 200m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger (2:53,1) 
    30. 50m schoolslag dames senioren open (0:49,5) 
    31. 100m rugslag heren senioren open (1:22,8) 
    34. 100m wisselslag meisjes junioren 2 en jonger (1:42,2) 
    35. 100m vlinderslag jongens junioren 2 en jonger (1:35,8) 
    36. 50m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger (0:44,4) 
    38. 100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger (1:19,0) 
    39. 100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 
    40. 50m vrije slag mixed minioren 4 en jonger 
    42. 4x100m vrije slag est. dames senioren open (5:27,0) 
    
    Opstelling:

    De Biesboschzwemmers
    NZC 2020-2021 deel 1

    Andel  03-10-2020

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    197001567Bastiaan Baggerman70 :8
    31
    50 vrije slag
    100 rugslag

    33.65
    1:25.40
    S
    S
    198100120Sabrina Boekhout81 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:20.46
    31.91
    S
    S
    200500442Nicole Bogerd05 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:48.58
    43.24
    S
    S
    200603801Tijn den Braber06 :16
    38
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    43.34
    1:21.75
    L
    S
    200004404Redine van Breugel00 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:19.89
    30.19
    S
    S
    200702580Mirthe Bults07 :18
    36
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:42.01
    1:01.81
    S
    S
    197100175Harry Cornet71 :8
    20
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    26.46
    33.71
    S
    S
    201100130Mirte Delleman11 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    53.78
    2:02.21
    S
    S
    200504370Floor van Dijk05 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:44.27
    44.84
    S
    S
    198400543Erik Drewes84 :8
    20
    31
    50 vrije slag
    50 schoolslag
    100 rugslag

    31.00
    35.36
    1:10.75
    S
    S
    S
    199107161Lars Duijnhouwer91 :8
    20
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    30.91
    34.49
    S
    S
    198800937Sander van Elburg88 :8
    20
    31
    50 vrije slag
    50 schoolslag
    100 rugslag

    26.15
    35.31
    1:07.98
    S
    S
    S
    196900192Marjo Goelema-Koek69 :22
    30
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    30.01
    36.09
    S
    S
    200100258Femke Golverdingen01 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:19.51
    31.96
    S
    S
    199900480Jade Groeneveld99 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:11.58
    28.49
    S
    S
    200901624Suze de Heus09 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    59.85
    NT
    S
    200400534Chimène Huisman04 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:57.92
    51.77
    S
    S
    200005636Larissa Huisman00 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:30.28
    34.39
    S
    S
    199200583Robin Iking92 :8
    20
    31
    50 vrije slag
    50 schoolslag
    100 rugslag

    26.46
    31.43
    1:11.43
    S
    S
    S
    201200302Silke Jetten12 :24
    40
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    36.58
    NT
    S
    201100128Amy de Kooter11 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    57.35
    2:12.98
    S
    S
    200800185Lars de Kooter08 :10
    28
    50 schoolslag
    200 vrije slag

    39.16
    2:33.24
    S
    S
    199901248Christel Kramer99 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:16.80
    29.36
    S
    S
    200900168Anne Lisman09 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    52.11
    2:04.46
    S
    S
    200000117Nick Lisman00 :8
    20
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    32.76
    38.05
    S
    S
    200600093Rens Lisman06 :16
    38
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    51.94
    1:26.82
    S
    S
    200100540Sacha Maas01 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:21.30
    32.86
    S
    L
    201200220Shanya Muilenburg12 :24
    40
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    32.39
    NT
    S
    199305227Pieter Pijnenburg93 :8
    20
    31
    50 vrije slag
    50 schoolslag
    100 rugslag

    27.06
    32.77
    1:09.71
    S
    S
    S
    199800722Sanne van de Pol98 :22
    30
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    28.60
    36.06
    S
    S
    200800194Jansje de Ridder08 :18
    36
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:22.76
    45.55
    S
    S
    201200285Florian van Rosmalen12 :24
    40
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    34.56
    NT
    S
    200500684Romée van Rossem05 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:39.34
    43.08
    S
    S
    199700684Nadine Scheeve97 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:26.09
    32.70
    S
    S
    201200085Carlo Speksnijder12 :24
    40
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    33.56
    NT
    S
    200500070Roos Suppers05 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:34.18
    43.69
    S
    S
    199904916Mandy Swart99 :5
    30
    100 rugslag
    50 schoolslag

    1:17.36
    37.26
    S
    S
    200100082Julia Verhoeven01 :5
    22
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:24.75
    32.28
    S
    S
    200400338Margonda Versluis04 :12
    26
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:46.47
    44.49
    S
    S
    200800384Hannah Vink08 :15
    34
    100 vlinderslag
    100 wisselslag

    NT
    1:45.47

    S
    200602687Rik Vink06 :16
    38
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    45.22
    1:25.18
    S
    S
    198803627Mark Visser88 :8
    20
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    28.20
    34.45
    S
    S
    201100136Maud Vonk11 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    51.80
    2:05.17
    S
    S
    200900024Tess Vonk09 :15
    34
    100 vlinderslag
    100 wisselslag

    1:14.87
    1:15.50
    S
    S
    200901358Anieke aan de Wiel09 :23
    39
    50 rugslag
    100 schoolslag

    47.08
    2:20.36
    S
    S
    teamBBZ Heren 1:24 x 50 wisselslag11-152:52.36
    1:
    2:
    3:
    4:
    Rik Vink
    Tijn den Braber
    Lars de Kooter
    Rens Lisman
    06
    06
    08
    06
    45.29
    49.10
    39.22
    38.75
    teamBBZ Dames 2:44 x 50 vrije slag11-142:34.95
    1:
    2:
    3:
    4:
    Anne Lisman
    Hannah Vink
    Jansje de Ridder
    Tess Vonk
    09
    08
    08
    09
    44.45
    42.80
    35.62
    32.08
    teamBBZ Dames 3:424 x 100 vrije slag11-994:25.65
    1:
    2:
    3:
    4:
    Redine van Breugel
    Mandy Swart
    Jade Groeneveld
    Sanne van de Pol
    00
    99
    99
    98
    1:06.97
    1:08.08
    1:04.35
    1:06.25
    teamBBZ Dames 4:424 x 100 vrije slag11-994:54.32
    1:
    2:
    3:
    4:
    Nicole Bogerd
    Floor van Dijk
    Romée van Rossem
    Roos Suppers
    05
    05
    05
    05
    1:16.34
    1:16.72
    1:09.49
    1:11.77
    teamBBZ Dames 5:424 x 100 vrije slag11-994:49.29
    1:
    2:
    3:
    4:
    Julia Verhoeven
    Larissa Huisman
    Femke Golverdingen
    Sacha Maas
    01
    00
    01
    01
    1:13.96
    1:11.88
    1:12.54
    1:10.91

    Klik hier om terug te gaan.

    zat 10/10 Oud papier
    zat 10/10 - zon 11/10 Lux Masters Open 2020
    zat 17/10 - zon 18/10 Martinez Chocolade Cup
    zat 24/10 Junioren Circuit deel 2
    zon 25/10 Junioren Circuit deel 2
    zat 31/10 Minioren Circuit deel 2
    zat 07/11 Competitie deel 2
    zat 14/11 Oud papier
    zat 21/11 - zon 29/11 BWK2020
    do 03/12 - zon 06/12 ONK2020