Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Junioren Circuit deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 20-09-2020
Inschrijfdatum:
zondag 13-09-2020
Afmelddatum:
dinsdag 15-09-2020
Organisatie:
SBC2000
Plaats:
De Wisselaar
Terheijdenseweg 494
4826 AB BREDA
076-5874597
https://www.optisport.nl/wisselaar
6 banen
Reistijd:
± 25 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 12:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
12:30 uur
Aanvang:
13:00 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
  • hr N. Swart (23)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Uitnodiging
    Link organisatie:
    Livetiming:
    Opmerkingen:
    Inschrijven
    • De deelnemers mogen uitsluitend op nummers van de eigen leeftijdsgroep worden ingeschreven, met een maximum van 4 persoonlijke starts. Senioren kunnen maximaal op 3 onderdelen uitkomen.

    Prijzen
    • Prijzen worden uitgereikt op basis van een klassement, waarbij per wedstrijd de beste 3 individuele resultaten op basis van FINA punten bij elkaar worden opgeteld.
    • De top 3 per leeftijdsgroep (junioren 1/2, junioren 3/4, jeugd 1/2) ontvangen een prijs.

    Kosten
    • € 5,00 per deelnemer

    Overig
    • Zo min mogelijk publiek, reserveren noodzakelijk
    Categorie:
    Ontvangen inschrijvingen:
    Lars de Kooter nummer(s):1, 7, 15
    Tess Vonk nummer(s):2, 6, 14
    Chimène Huisman nummer(s):2, 12
    Margonda Versluis nummer(s):10
    Anne lisman nummer(s):2, 12
    Rens lisman nummer(s):1, 9
    Sander van Elburg nummer(s):9, 15
    Nicole Bogerd nummer(s):2
    Romee Van Rossem nummer(s):6, 12
    Roos suppers nummer(s):2
    Aantal inschrijvingen:
    10 inschrijvingen
    Laatste update:
    18-09-2020 @ 05:22
    Programma:
    OOK SENIOREN MOGEN INSCHRIJVEN!
    meisjes junioren 1: geboren 2009 en eerder
    jongens junioren 1: geboren 2008 en eerder
    1  	 50 	 vrije slag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    2  	 100 	 vrije slag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    3  	 200 	 rugslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    4  	 50 	 schoolslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    5  	 200 	 vlinderslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    6  	 100 	 wisselslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    7  	 100 	 schoolslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    8  	 200 	 schoolslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    9  	 200 	 vrije slag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    10  	 400 	 vrije slag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    11  	 50 	 rugslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    12  	 100 	 rugslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    13  	 50 	 vlinderslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    14  	 100 	 vlinderslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    15  	 200 	 wisselslag 	 jongens 	 junioren en jeugd 
    16  	 400 	 wisselslag 	 meisjes 	 junioren en jeugd 
    17  	 4x100 	 wisselslag est. 	 mixed 	 junioren en jeugd (vrije volgorde) 
    
    Opstelling:


    Klik hier om terug te gaan.

    zat 12/12 Oud papier
    zat 02/01 PCG 200 minuten cup
    zat 16/01 Competitie deel 3
    vrij 22/01 LAC deel 2
    zat 06/02 Junioren Circuit deel 3
    zon 07/02 Junioren Circuit deel 3
    zat 13/02 Minioren Circuit deel 3
    zat 06/03 Competitie deel 4
    vrij 26/03 - zon 28/03 NJJK
    zat 27/03 Junioren Circuit deel 4