Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
NK Sprint
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 29-06-2024
Inschrijfdatum:
Zondag 16-06-2024
Afmelddatum:
Maandag 24-06-2024
Organisatie:
KNZB
Plaats:
Zwemcentrum Rotterdam
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
010-4812222
Zwemcentrum Rotterdam
8 banen
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
010-4812222
Zwemcentrum Rotterdam
8 banen
Reistijd:
± 35 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
09:00 uur
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 20:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
27-03-2024 @ 14:39
Programma:
Zaterdag Series Zondag Series Inzwemmen 09.00 uur Inzwemmen 09.00 uur Aanvang 10.00 uur Aanvang 10.00 uur 4 x 50m wisselslag estafette mixed Jeugd 4 x 50m vrije slag estafette mixed Jeugd 50m vrije slag dames Open 50m vrije slag heren Open 50m vrije slag meisjes Jeugd 50m vrije slag jongens Jeugd 100m wisselslag heren Open 100m wisselslag dames Open 100m wisselslag jongens Jeugd 100m wisselslag meisjes Jeugd 50m schoolslag dames Open 50m schoolslag heren Open 50m schoolslag meisjes Jeugd 50m schoolslag jongens Jeugd 50m vlinderslag heren Open 50m vlinderslag dames Open 50m vlinderslag jongens Jeugd 50m vlinderslag meisjes Jeugd 50m rugslag dames Open 50m rugslag heren Open 50m rugslag meisjes Jeugd 50m rugslag jongens Jeugd Zaterdag Halve finales Inzwemmen 15.00 uur Aanvang 16.00 uur 50m vrije slag dames Para Finale 50m vrije slag dames Open 100m wisselslag heren Para Finale 100m wisselslag heren Open 50m schoolslag dames Para Finale 50m schoolslag dames Open 50m vlinderslag heren Para Finale 50m vlinderslag heren Open 50m rugslag dames Para Finale 50m rugslag dames Open 4 x 50m vrije slag estafette gemengd Open Zaterdag Finales Inzwemmen 16.30 uur Aanvang 17.30 uur 50m vrije slag dames Open 50m vrije slag meisjes Jeugd 100m wisselslag heren Open 100m wisselslag jongens Jeugd 50m schoolslag dames Open 50m schoolslag meisjes Jeugd 50m vlinderslag heren Open 50m vlinderslag jongens Jeugd 50m rugslag dames Open 50m rugslag meisjes Jeugd 4 x 50m wisselslag estafette heren Open 4 x 50m vrijeslag estafette dames Open Zondag Series Inzwemmen 09.00 uur Aanvang 10.00 uur 4 x 50m vrije slag estafette mixed Jeugd 50m vrije slag heren Open 50m vrije slag jongens Jeugd 100m wisselslag dames Open 100m wisselslag meisjes Jeugd 50m schoolslag heren Open 50m schoolslag jongens Jeugd 50m vlinderslag dames Open 50m vlinderslag meisjes Jeugd 50m rugslag heren Open 50m rugslag jongens Jeugd Zondag Halve finales Inzwemmen 15.00 uur Aanvang 16.00 uur 50m vrije slag heren Para Finale 50m vrije slag heren Open 100m wisselslag dames Para Finale 100m wisselslag dames Open 50m schoolslag heren Para Finale 50m schoolslag heren Open 50m vlinderslag dames Para Finale 50m vlinderslag dames Open 50m rugslag heren Para Finale 50m rugslag heren Open 4 x 50m wisselslag estafette gemengd Open Zondag Finales Inzwemmen 16.30 uur Aanvang 17.30 uur 50m vrije slag heren Open 50m vrije slag jongens Jeugd 100m wisselslag dames Open 100m wisselslag meisjes Jeugd 50m schoolslag heren Open 50m schoolslag jongens Jeugd 50m vlinderslag dames Open 50m vlinderslag meisjes Jeugd 50m rugslag heren Open 50m rugslag jongens Jeugd 4 x 50m wisselslag estafette dames Open 4 x 50m vrijeslag estafette heren Open
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 04-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 09:30 uur |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | zon 16-06-2024 | Belgisch Masters Kampioenschap | Kortrijk | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | Open Water wedstrijden Bodegraven, | Bodegraven | 00:00 uur | |
zon 16-06-2024 | Speedo Swim-In | Leiden | 00:00 uur |