Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit #2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 08-10-2022
Inschrijfdatum:
woensdag 28-09-2022
Afmelddatum:
maandag 03-10-2022
Organisatie:
De Biesboschzwmemers
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.30 uur bj de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Dennis, ERik,
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw B.E. Admiraal-Vos WERKENDAM 3JK
hr R. Bras HANK 3J
hr D.C. Burghout ALMKERK 23
mw A. Kant ALMKERK 4
hr W. van der Stelt ALMKERK 23J
hr N. Swart WOUDRICHEM 23
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Ruben Kamp
  2. Romée van Rossem
  3. Roos suppers
  4. Aïsha de Wilde
  5. Tess Vonk
  6. Nakeebat Dahud
  7. Anieke aan de Wiel
Laatste update:
25-09-2022 @ 15:25
Programma:

Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	4 x 50 vrije slag	Gemengd	9-11
2	25 schoolslag	Alle	5-8
3	50 schoolslag	Alle	9-11
4	50 vlinderslag	Heren	7-9
5	50 vlinderslag	Dames	7-9
6	100 rugslag	Heren	9-11
7	100 rugslag	Dames	8-10
101	200 rugslag	Alle	11-99
102	100 schoolslag	Alle	11-99
8	25 vrije slag	Alle	5-8
9	50 vrije slag	Alle	9-11
10	50 rugslag	Heren	7-9
11	50 rugslag	Dames	7-9
12	200 vrije slag	Heren	9-11
13	200 vrije slag	Dames	8-10
103	100 wisselslag	Alle	11-99
104	50 rugslag	Alle	11-99
14	25 rugslag	Alle	5-8
15	50 rugslag	Alle	9-11
16	100 vrije slag	Heren	7-9
17	100 vrije slag	Dames	7-9
18	50 vlinderslag	Heren	9-11
19	50 vlinderslag	Dames	8-10
20	4 x 25 vrije slag	Alle	5-8
105	4 x 50 vrije slag	Alle	11-99
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Minioren- en Limietwedstrijd deel 2

Andel (NED)  8-10-2022

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200702580Mirthe Bults07 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag

1:44.21
44.21
S
S
20-11-2021
20-11-2021
Andel (NED)
Andel (NED)
201300090Rianne Cornet13 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:12.41
58.23
NT
S
S
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
201102578Nakeebat Dahud11 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:02.20
1:02.40
1:15.62
S
S
S
17-9-2022
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201300295Jesse Drewes13 :4
10
16
50 vlinderslag
50 rugslag
100 vrije slag

NT
NT
NT



30-12-1899

Barendrecht (NED)
201400247Björn Hoogerwerf14 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
34.74
32.33
46.25
S
S
S
12-2-2022
19-3-2022
19-3-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

201500002Rivka Jetten15 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
36.23
34.64
32.71
S
S
S
12-2-2022
19-3-2022
21-5-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)

201200302Silke Jetten12 :7
13
19
100 rugslag
200 vrije slag
50 vlinderslag

1:49.36
NT
1:11.34
S

S
11-6-2022

11-6-2022
Roosendaal (NED)

Roosendaal (NED)
201500049Ruben Kamp15 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag

40.59
NT
NT
S

12-2-2022Andel (NED)
201500020Danée Klop15 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
33.19
39.57
34.46
S
S
S
12-2-2022
19-3-2022
19-3-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

201100128Amy de Kooter11 :102
103
100 schoolslag
100 wisselslag

1:46.26
1:41.31
S
S
9-4-2022
23-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
200800185Lars de Kooter08 :101
103
200 rugslag
100 wisselslag
2:42.29
1:12.72
S
S
12-12-2021
24-10-2021
Eindhoven (NED)
Amsterdam (NED)

200900168Anne Lisman09 :102
103
100 schoolslag
100 wisselslag

1:47.07
NT
S
19-3-2022Gorinchem (NED)
200600093Rens Lisman06 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag
1:39.45
42.29
S
S
19-3-2022
19-3-2022
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

201100142Louise Lobbezoo11 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

57.89
54.96
1:06.97
S
S
S
17-9-2022
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201200220Shanya Muilenburg12 :7
13
19
100 rugslag
200 vrije slag
50 vlinderslag

1:52.97
NT
56.89
S

S
21-5-2022

11-6-2022
Oosterhout (NED)

Roosendaal (NED)
201300130Femke van den Oven13 :5
11
17
50 vlinderslag
50 rugslag
100 vrije slag

54.10
NT
NT
S

21-5-2022
30-12-1899
Oosterhout (NED)
Barendrecht (NED)
200800194Jansje de Ridder08 :101
103
200 rugslag
100 wisselslag

3:01.03
1:28.76
S
S

12-3-2022

Gorinchem (NED)
200500684Romée van Rossem05 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag

NT
37.29

S

12-3-2022

Gorinchem (NED)
200901177Herbert Schouten09 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag
2:29.11
1:01.91
S
S
19-3-2022
19-3-2022
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

201300134Marley Spijker13 :5
11
17
50 vlinderslag
50 rugslag
100 vrije slag

NT
NT
NT



30-12-1899

Barendrecht (NED)
200500070Roos Suppers05 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag

NT
39.74

S

12-3-2022

Gorinchem (NED)
200800384Hannah Vink08 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag
1:45.13
41.50
S
S
19-3-2022
12-2-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)

201600002Ise Vink16 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
56.82
40.07
39.07
S
S
S
9-4-2022
19-3-2022
21-5-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)

200602687Rik Vink06 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag
1:40.82
37.97
S
S
19-3-2022
9-10-2021
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

200900024Tess Vonk09 :102
103
100 schoolslag
100 wisselslag
1:16.46
1:11.92
S
S
11-12-2021
23-10-2021
Eindhoven (NED)
Amsterdam (NED)

201300293Cil de Vries13 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:14.09
1:02.71
NT
S
S
9-10-2021
9-4-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
200901358Anieke aan de Wiel09 :102
104
100 schoolslag
50 rugslag
2:06.61
42.47
S
S
19-3-2022
9-4-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)

201400422Ilse van Wijk14 :2
8
14
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
39.90
30.68
35.41
S
S
S
12-2-2022
21-5-2022
21-5-2022
Andel (NED)
Oosterhout (NED)
Oosterhout (NED)

201100447Wessel van Wijk11 :6
12
18
100 rugslag
200 vrije slag
50 vlinderslag
1:55.99
3:59.01
53.64
S
S
S
27-11-2021
12-2-2022
19-3-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)

201300094Aisha de Wilde13 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:13.42
1:00.08
NT
S
S
9-10-2021
12-2-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
201102726Lisa van Willigen11 :3
9
15
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

NT
58.50
1:09.54

S
S

9-4-2022
17-9-2022

Andel (NED)
Andel (NED)
teamBBZ Gemengd 1:1054 x 50 vrije slag11-992:14.33
1:
2:
3:
4:
Wessel van Wijk
Jansje de Ridder
Tess Vonk
Lars de Kooter
11
08
09
08
42.18
33.58
29.63
28.94
12-3-2022
9-10-2021
9-10-2021
23-4-2022
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
teamBBZ Gemengd 2:1054 x 50 vrije slag11-992:21.42
1:
2:
3:
4:
Rik Vink
Rens Lisman
Anne Lisman
Hannah Vink
06
06
09
08
33.28
32.65
37.11
38.38
9-10-2021
17-9-2022
2-10-2021
2-10-2021
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
teamBBZ Gemengd 3:204 x 25 vrije slag5-8NT
1:
2:
3:
4:
Rivka Jetten
Björn Hoogerwerf
Ilse van Wijk
Ruben Kamp
15
14
14
15
34.64
32.33
30.68
NT
19-3-2022
19-3-2022
21-5-2022
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 27/11 Limietwedstrijd De Geul
vrij 02/12 LAC
zon 04/12 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 6
vrij 09/12 – zon 11/12 NJK
zat 10/12 Oud papier
zat 10/12 Minioren circuit #3
zon 11/12 ROM deel 2
vrij 16/12 – zon 18/12 NK
zat 17/12 – zon 18/12 NJK 800/1500
zat 17/12 WCK2022