Kalender

Klik hier om terug te gaan.

IJzeren Man Race Vugt


programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum: zondag 10-09-2017
Inschrijfdatum: maandag 04-09-2017
Afmelddatum: maandag 04-09-2017
Organisatie: Z&PV De Dommelbaarzen
Plaats: Vugt
Reistijd: ± minuten
Baan: 1000
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 9.00 uur vanaf ‘t Bieshonk
Aanvang: 10:00 uur
Ploegleiding:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Zesde IJzeren Man Zwemrace
Vught  10-9-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers

Open water

13-007 / 13 / NED


197001567 Bastiaan Baggerman

70 : 18 1000 vrije slag 16:16.05 12-9-2015 Sleeuwijk
198100120 Sabrina Boekhout

81 : 19 1000 vrije slag 14:40.45 28-8-2016 Oosterhout
200005636 Larissa Huisman

00 : 8 1000 vrije slag 16:29.83 12-9-2015 Sleeuwijk
199200583 Robin Iking 92 : 7
18
1000 vrije slag
1000 vrije slag

NT
NT
200000117 Nick Lisman 00 : 7 1000 vrije slag

16:55.22 27-8-2016 Oirschot
200102805 Leendert Paans 01 : 7 1000 vrije slag

14:16.45 7-8-2016 Breda
200100082 Julia Verhoeven

01 : 15 2000 schoolslag 41:06.43 7-8-2016 Breda
200200116 Laura Verhoeven

02 : 8 1000 vrije slag 18:09.61 7-8-2016 Breda
198102317 Ingmar Visser 81 : 5 1000 schoolslag

17:32.68 6-8-2017 Breda

De Biesboschzwemmers http://www.b-b-z.nl Opgericht 20 mei 1968
Programma:
Programma aanvang ca ow-klas
aanvang juryvergadering in het Clubhuis 9.00 uur
1 a/b 5000m vrije slag heren jeugd, heren senioren 10.00 uur vsh/j
2 a/b 5000m vrije slag dames jeugd, heren senioren 10.05 uur vsd/j
3 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1 & 2, 3 en 4 11.45 uur ssjj
4 a/b 500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 & 3 11.50 uur ssmj
5 a/f 1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 12.05 uur M-ssh
6 a/g 1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 12.10 uur M-ssd
7 a/d 1000m vrije slag junioren jongens 1 & 2, junioren jongens 3 & 4, heren
jeugd, heren senioren 12.40 uur vsjj/vsh/j
8 a/d 1000m vrije slag junioren meisjes 1, junioren meisjes 2 & 3, dames jeugd, dames senioren
12.45 uur vsmj/vsm/j
9 Bedrijven- en scholenestafette 4 x 250m 13.10 uur
10 250m prestatietocht 6 jaar e.o. (6&7 jr. onder begeleiding zwemmers 18+) 13.30 uur
11 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 13.30 uur
12 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 13.30 uur
13 2000m prestatietocht 16 jaar en ouder 13.35 uur
Prijsuitreikingen 13.10 uur
14 a/b 2000m schoolslag heren jeugd, heren senioren 14.30 uur ssh/j
15 a/b 2000m schoolslag dames jeugd, dames senioren 14.35 uur ssd/j
16 a/b 250m vrije slag jongens minioren 1 t/m 3, meisjes minioren 1 t/m 3 15.10 uur
17 a/b 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6, meisjes minioren 4 & 5 15.20 uur
18 a/f 1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 15.35 uur M-vsh
19 a/g 1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 15.40 uur M-vsd
prijsuitreikingen 16.15 uur
Opmerkingen: Kosten:
1e start € 7,00
2e etc. start € 5,00
bedrijvenestafette € 50,00 per team van 4 man
prestatietocht € 5,00
cap € 1,00
ETW-chips € 3,00
Categorie: openwater
Ontvangen inschrijvingen: Nick nummer(s):7
Leendert Paans nummer(s):7
Bastiaan nummer(s):18
Ingmar Visser nummer(s):5
Larissa huisman nummer(s):8
Sabrina nummer(s):19
Robin Iking nummer(s):7, 18
Laura Verhoeven nummer(s):8
Julia Verhoeven nummer(s):15
Aantal inschrijvingen: 9 inschrijvingen
Laatste update: 09-09-2017 @ 22:02

Klik hier om terug te gaan.


06/01 200 minuten cup
07/01 Clubkampioenschappen De Warande
10/01 Jeugdmiddag
13/01 Competitie deel 2
18/01-21/01 ONK Masters korte baan
21/01 Junioren/Jeugd circuit deel 3
27/01 Swimkick/minioren circuit deel 2
03/02 Competitie deel 3
04/02 AIYSC2018
17/02-18/02 Speedo Jaargangwedstrijden 2018