Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Flanders Speedo Open Water Cup
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 07-08-2021
Inschrijfdatum:
Woensdag 28-07-2021
Afmelddatum:
Woensdag 28-07-2021
Organisatie:
Zwemfed
Plaats:
Heindonk(BEL)
Reistijd:
± 80 minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Onderling regelen
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Categorie:
Opmerkingen:
Locatie: SPORT VLAANDEREN-Watersportcentrum “Hazewinkel”, Beenhouwerstraat te Heindonk
Kosten:
€ 8,00
Trofeeën
De eerste 3 van elke categorie ontvangen een trofee.
Reistijd: +/- 80 minuten
Kosten:
€ 8,00
Trofeeën
De eerste 3 van elke categorie ontvangen een trofee.
Reistijd: +/- 80 minuten
Laatste update:
02-08-2021 @ 17:18
Programma:
Programma 09.00 uur briefing (noodzakelijk voor clubafgevaardigden en zwemmers van de 5km) 09.30 uur samenstelling jury afhalen badmutsen 1 10.00 uur 5.000 m vrije slag Dames open 2 10.15 uur 5.000 m vrije slag Heren open De voormiddagwedstrijden tellen niet mee voor het regelmatigheidscriterium, hier kunnen dus geen punten worden behaald voor de lange afstand 12.30 uur prijsuitreiking voormiddaggedeelte 13.15 uur samenstelling jury afhalen badmutsen 13.30 uur 250 m Paco (op voorhand inschrijven of ter plaatse) 3 14.00 uur 1.000 m vrije slag 11 - 15 jarigen heren 4 14.10 uur 1.000 m vrije slag 11 - 15 jarigen dames 5 14.20 uur 1.000 m schoolslag seniors B, C, D, E, F heren 6 14.30 uur 1.000 m schoolslag seniors B, C, D, E, F dames 7 14.55uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F heren 8 15.05 uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F dames 9 15.15 uur 1.000 m vrije slag 16 - 19 jarigen, seniors A heren 10 15.25 uur 1.000 m vrije slag 16 - 19 jarigen seniors A dames 11 15.35 uur 1.000 m schoolslag 11 – 19 jarigen heren 12 15.45 uur 1.000 m schoolslag 11 - 19 jarigen dames 16.30 uur 2 x 250 m, 2 x 500 m aflossing (mixed open categorie (2 dames/2 heren)) 17.00 uur 1.000 m jogging (op voorhand inschrijven of ter plaatse) 17.15 uur 500 m jogging (op voorhand inschrijven of ter plaatse) 17.30 uur prijsuitreiking namiddaggedeelte
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | zon 16-06-2024 | Belgisch Masters Kampioenschap | Kortrijk | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | Open Water wedstrijden Bodegraven, | Bodegraven | 00:00 uur | |
zon 16-06-2024 | Speedo Swim-In | Leiden | 00:00 uur |