Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONMK 2019 lange baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:donderdag 02-05-2019 - zondag 05-05-2019
Inschrijfdatum:vrijdag 29-03-2019
Afmelddatum:vrijdag 29-03-2019
Organisatie: ZPC Amersfoort
Plaats: SPORTCOMPLEX AMERENA, VELDUIL 2, 3815 XT AMERSFOORT, 033-8881730, https://amerena.nl/ 10 banen
Reistijd: ± 45 minuten
Baan: 50
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 11:30 uur
Aanvang: 12:30 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging ONMK 2019 lange baan
Link organisatie: https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/
Livetiming: http://livetiming.knzb.nl/onmk19lb/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
ONMK 2019 lange baan

Amersfoort  02--05-05-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

196900222Françoise Duran69 :5
9
11
23
27
39
100 vlinderslag
50 schoolslag
100 vrije slag
200 schoolslag
200 vrije slag
100 schoolslag

1:32.17
43.73
1:28.51
3:32.92
3:00.95
1:32.62
S
S
L
L
L
S
25-01-2019
27-01-2019
17-02-2019
17-02-2019
17-02-2019
27-01-2019
Zwolle
Zwolle
Dordrecht
Dordrecht
Dordrecht
Zwolle
197200889Wouter van der Stelt72 :2
4
16
26
1500 vrije slag
400 vrije slag
800 vrije slag
200 vrije slag

22:43.94
5:40.47
11:47.36
2:34.16
L
L
L
L
03-05-2018
05-05-2017
06-05-2018
05-05-2018
Den Haag
Eindhoven
Den Haag
Den Haag
196801475Nico Swart68 :8
10
24
34
40
200 rugslag
50 schoolslag
100 rugslag
50 rugslag
100 schoolslag

2:50.25
36.32
1:16.49
34.45
1:23.36
L
L
L
L
L
06-09-2018
25-03-2018
07-07-2018
25-03-2018
08-07-2018
Kranj (SLO)
Amersfoort
Eindhoven
Amersfoort
Eindhoven
198604609Sander van Tilburg86 :2
4
16
26
1500 vrije slag
400 vrije slag
800 vrije slag
200 vrije slag

23:06.60
5:37.74
12:20.32
2:43.54
S
S
S
L
17-03-2019
03-03-2018
17-03-2019
06-05-2017
Papendrecht
Gorinchem
Papendrecht
Eindhoven
196301403Paul Wijnja63 :4
12
20
26
38
400 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 vrije slag
50 vrije slag

5:28.27
1:05.97
32.16
2:29.78
28.99
L
L
L
L
L
13-10-2018
13-10-2018
16-08-2017
03-09-2018
07-05-2017
Luxembourg (LUX)
Luxembourg (LUX)
Budapest (HUN)
Kranj (SLO)
Eindhoven
196700528Annette Wijnja-Visser67 :3
7
23
25
33
39
400 vrije slag
200 rugslag
200 schoolslag
100 rugslag
50 rugslag
100 schoolslag

5:16.74
2:58.38
3:04.87
1:21.65
37.54
1:24.98
S
L
L
L
L
L
10-12-2017
05-05-2018
06-05-2018
07-05-2017
04-05-2018
06-05-2017
Vlaardingen
Den Haag
Den Haag
Eindhoven
Den Haag
Eindhoven
teamBBZ Gemengd 1:284 x 50 wisselslag80-3592:21.76
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Françoise Duran
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
68
69
63
67
34.45
43.73
32.16
31.42
25-03-2018

16-08-2017
Amersfoort

Budapest (HUN)
414 x 50 vrije slag80-3592:10.00
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Paul Wijnja
Françoise Duran
Annette Wijnja-Visser
68
63
69
67
30.34
28.99
NT
31.42
07-05-2017
07-05-2017
Eindhoven
Eindhoven
Programma:
Donderdag 2 mei 2019
Sessie 1
Inzwemmen 11.30 uur
Wedstrijd 12.30 uur
1 1500m vrije slag dames
Pauze 15 min
2 1500m vrije slag heren

Vrijdag 3 mei 2019
Sessie 2
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
3 400m vrije slag dames
4 400m vrije slag heren
Pauze 15 min
5 100m vlinderslag dames
6 100m vlinderslag heren

Vrijdag 3 mei 2019
Sessie 3
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
7 200m rugslag dames
8 200m rugslag heren
9 50m schoolslag dames
10 50m schoolslag heren
Pauze 10 min
11 100m vrije slag dames
12 100m vrije slag heren
13 200m wisselslag dames
Pauze 10 min
14 200m wisselslag heren
Pauze 5 min
15 4x200m vrije slag dames/heren/gemengd

Zaterdag 4 mei 2019
Sessie 4
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
16 800m vrije slag heren
17 400m wisselslag dames
Pauze 5 min
18 4x100m vrije slag dames/heren/gemengd

Zaterdag 4 mei 2019
Sessie 5
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 12.30 uur
20 50m vlinderslag heren
21 50m vlinderslag dames
22 200m schoolslag heren
23 200m schoolslag dames
24 100m rugslag heren
25 100m rugslag dames
26 200m vrije slag heren
27 200m vrije slag dames
Pauze 5 min
28 4x50m wisselslag dames/heren/gemengd

Zondag 5 mei 2019
Sessie 6
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
29 800m vrije slag dames
30 400m wisselslag heren
Pauze 5 min
31 4x100m wisselslag dames/heren/gemengd

Zondag 5 mei 2019
Sessie 7
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 12.30 uur
33 50m rugslag dames
34 50m rugslag heren
35 200m vlinderslag dames
36 200m vlinderslag heren
37 50m vrije slag dames
38 vrije slag heren
39 100m schoolslag dames
40 100m schoolslag heren
Pauze 5 min
41 4x50m vrije slag dames/heren/gemengd
Opmerkingen: - Maximaal 2 persoonlijke starts per sessie
- Tijden vanaf 1 mei 2017

Kosten:
De inschrijfgelden voor de Nederlandse Kampioenschappen bedragen:
- Persoonlijke nummers 50m t/m 400m € 8,50 per start
- Persoonlijke nummers 800m & 1500m € 10,00 per start
- Estafettes € 20,00 per start (worden door de vereniging betaald)
- Startlijsten per sessie (voorverkoop) € 1,00 aantal opgeven via het inschrijfformulier
- Startlijsten losse verkoop tijdens ONMK € 1,50 per sessie (zolang de voorraad strekt)
- Mastersbuffet (niet alleen voor deelnemers):
o Vooraf aanmelden via het inschrijfformulier € 15,00
o Tijdens toernooi € 17,50 (zolang de voorraad strekt)
o Kinderen t/m 10 jaar € 10,00
- Bij ziek- en afmeldingen na sluiting van de inschrijving zijn inschrijfgelden verschuldigd.
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Nico nummer(s):8, 10, 24, 28, 31, 34, 40, 41
Paul nummer(s):4, 12, 20, 26, 28, 31, 38, 41
Annette nummer(s):3, 7, 23, 25, 28, 33, 39, 41
Wouter van der Stelt nummer(s):2, 4, 16, 18, 26, 28
Francoise nummer(s):5, 9, 11, 21, 23, 27, 39
Sander van Tilburg nummer(s):2, 4, 16, 26
Aantal inschrijvingen: 6 inschrijvingen
Laatste update: 11-04-2019 @ 14:48

Klik hier om terug te gaan.

zat 11/05 Oud papier
zat 11/05 Swimkick/Minioren deel 3
zat 18/05 - zon 26/05 RZK2019
zat 25/05 Open Nederlandse Gay Zwemkampioenschappen
zat 08/06 - zon 09/06 Regio Minioren Finales
zat 08/06 Oud papier
zon 09/06 ZC2019 deel 3
do 13/06 - zon 16/06 NJJK
vrij 21/06 - zon 23/06 ONK
zat 22/06 BZ&PC Open Water