Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 23-03-2019
Inschrijfdatum:woensdag 13-03-2019
Afmelddatum:maandag 18-03-2019
Organisatie: PCG
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl 8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials: Mw. F.H. Huisman-Kapel, Mw. A. Kramer-van der Laan van Maastrigt, Mw. F.A.S. Maas-de Heus, Mw. A.P. Wijnja-Visser
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Competitie deel 4
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
nationale zwemcompetitie deel 4

Papendrecht  23-03-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

NT
1:08.95

S
198100120Sabrina Boekhout81 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:04.83
2:56.37
S
S
200500442Nicole Bogerd05 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:31.26
NT
S
200603801Tijn den Braber06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

3:15.41
2:04.10
S
S
201000248Jette Branderhorst10 :17
38
50 vlinderslag
25 rugslag

NT
31.52

S
200404299Lars Branderhorst04 :18
39
100 rugslag
200 schoolslag

1:46.10
4:07.34
S
S
200004404Redine van Breugel00 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:05.14
2:51.50
S
S
200702580Mirthe Bults07 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

1:01.81
1:53.26
S
S
197100175Harry Cornet71 :23100 vrije slag

53.10 S
200504370Floor van Dijk05 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:13.24
3:06.44
S
S
198400543Erik Drewes84 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

2:27.16
56.56
S
S
199107161Lars Duijnhouwer91 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

NT
1:01.44

S
196900192Marjo Goelema-Koek

69 :14100 vrije slag1:06.63 S
200100258Femke Golverdingen01 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:12.54
2:45.72
S
S
199900480Jade Groeneveld99 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:05.05
2:42.42
S
S
200400534Chimène Huisman04 :20
41
200 schoolslag
100 rugslag

3:57.12
1:31.89
L
S
200005636Larissa Huisman00 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:09.50
3:16.52
S
S
199200583Robin Iking92 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

2:43.57
57.07
S
S
198802998Tonny Klop-Methorst88 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:04.46
2:43.96
S
S
201100128Amy de Kooter

11 :3825 rugslag28.07 S
200800185Lars de Kooter08 :15
36
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:17.44
42.56
S
S
199901248Christel Kramer99 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:06.19
NT
S
200000059Tom Kruis00 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

2:33.09
1:01.02
L
S
200900168Anne Lisman09 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

NT
2:00.67

S
200000117Nick Lisman00 :12
23
200 rugslag
100 vrije slag

3:07.40
1:07.91
S
S
200600093Rens Lisman06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:02.88

S
200100540Sacha Maas01 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:09.21
3:00.65
S
S
200600095Niels Muijt06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

3:03.02
1:45.51
S
S
200102805Leendert Paans01 :3
26
200 rugslag
100 vrije slag

2:37.71
1:00.12
L
S
199800722Sanne van de Pol98 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:04.17
2:51.56
S
S
200800194Jansje de Ridder08 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

47.70
1:32.18
S
S
200500684Romée van Rossem05 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:31.88
3:10.31
S
L
200500070Roos Suppers05 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:36.68
2:35.96
S
S
199904916Mandy Swart99 :14
25
100 vrije slag
200 rugslag

1:09.25
NT
S
200100082Julia Verhoeven01 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:13.96
2:57.46
S
S
200400338Margonda Versluis04 :20
41
200 schoolslag
100 rugslag

NT
1:28.45

S
200800384Hannah Vink08 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

NT
1:34.77

S
200602687Rik Vink06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:12.65

S
198803627Mark Visser88 :23100 vrije slag

1:00.64 S
201100136Maud Vonk11 :17
38
50 vlinderslag
25 rugslag

NT
25.15

S
200900024Tess Vonk09 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

38.53
1:17.07
S
S
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:438 x 50 vrije slag11-994:13.03
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
Niels Muijt
Nicole Bogerd
Lars Branderhorst
Roos Suppers
Leendert Paans
Femke Golverdingen
Harry Cornet
Marjo Goelema-Koek
06
05
04
05
01
01
71
69
35.68
32.72
37.14
32.20
28.02
31.56
25.74
29.97
Programma:
Nr. 	Programma 
3	200m rugslag jongens jeugd 2 el. 
5	100m vrije slag dames senioren 2 el. 
8	200m vrije slag jongens junioren 2 el. 
9	100m schoolslag meisjes junioren 3 el. 
12	200m rugslag heren senioren open 
14	100m vrije slag dames senioren open 
15	100m vrije slag jongens minioren 6 el. 
16	50m vlinderslag meisjes junioren 1 el. 
17	50m vlinderslag mixed minioren 4 el. 
18	100m rugslag jongens junioren 4 el. 
20	200m schoolslag meisjes jeugd 2 el. 
23	100m vrije slag heren senioren open 
25	200m rugslag dames senioren open 
26	100m vrije slag jongens jeugd 2 el. 
28	200m rugslag dames senioren 2 el. 
30	100m schoolslag jongens junioren 2 el. 
33	200m vrije slag meisjes junioren 3 el. 
36	50m vlinderslag jongens minioren 6 el. 
37	100m vrije slag meisjes junioren 1 el. 
38	25m rugslag mixed minioren 4 el. 
39	200m schoolslag jongens junioren 4 el. 
41	100m rugslag meisjes jeugd 2 el. 
43	8x50m vrije slag est. mixed alle leeftijden* 

* = in volgorde: 
j jun-2 el.; m jun-3 el.; 
j jun-4 el.; m jeu-2 el.; 
j jeu-2 el.; d sen-2 el.; 
h sen open; d sen open.
Categorie: competitie
Afmeldingen:Lars Duijnhouwer, Marjo, Mirthe Bults, Niels Muijt, Sabrina, Julia Verhoeven, Jade, Bastiaan, Sacha maas, Mark Visser, Christel Kramer
Laatste update: 11-03-2019 @ 11:28

Klik hier om terug te gaan.

do 02/05 - zon 05/05 ONMK 2019 lange baan
zat 11/05 Oud papier
zat 11/05 Swimkick/Minioren deel 3
zat 18/05 - zon 26/05 RZK2019
zat 25/05 Open Nederlandse Gay Zwemkampioenschappen
zat 08/06 - zon 09/06 Regio Minioren Finales
zat 08/06 Oud papier
zon 09/06 ZC2019 deel 3
do 13/06 - zon 16/06 NJJK
vrij 21/06 - zon 23/06 ONK