Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 12-01-2019
Inschrijfdatum:woensdag 02-01-2019
Afmelddatum:maandag 07-01-2019
Organisatie: De Geul
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials: Mw. C.A. Bastiaanse, mw. A. Kramer –van der Laan van Maastrigt, mw. P. van de Pol-van Brakel, mw. M. Verhoeven-Ippel
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Competitie deel 2
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Nationale zwemcompetitie deel 2

Papendrecht  12-01-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

198100120Sabrina Boekhout81 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:32.28
1:16.62
S
S
13-01-2018Papendrecht
200500442Nicole Bogerd05 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

3:21.03
1:15.03
S
S

18-11-2018

Eindhoven
200603801Tijn den Braber06 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:29.19
NT
S
22-12-2018
12-01-2019
Andel
Papendrecht
201000248Jette Branderhorst10 :20
40
50 schoolslag
25 vrije slag

1:03.12
29.75
S
S
22-12-2018
14-01-2018
Andel
Etten-Leur
200404299Lars Branderhorst04 :8
28
100 schoolslag
200 vrije slag

1:52.80
3:24.09
S
S
07-10-2017
06-10-2018
Andel
Papendrecht
200004404Redine van Breugel00 :17
26
100 vlinderslag
50 schoolslag

1:16.02
40.69
S
S
30-09-2017
13-01-2018
Papendrecht
Papendrecht
200504370Floor van Dijk05 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:25.63

S
12-01-2019
22-12-2018
Papendrecht
Andel
198400543Erik Drewes84 :16
25
35
50 schoolslag
100 vlinderslag
200 vrije slag

34.61
1:05.85
2:13.28
S
S
S

17-03-2018
13-01-2018

Papendrecht
Papendrecht
196900192Marjo Goelema-Koek69 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:30.89
35.42
S
S

21-01-2018

Terneuzen
200100258Femke Golverdingen01 :11
30
200 vrije slag
100 schoolslag

2:44.25
1:31.55
S
S
30-09-2017
13-01-2018
Papendrecht
Papendrecht
199900480Jade Groeneveld99 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:27.83
1:17.93
S
S
13-01-2018
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
200400534Chimène Huisman04 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

3:50.45
1:41.90
S
S

24-02-2018

Andel
199200583Robin Iking92 :16
25
35
50 schoolslag
100 vlinderslag
200 vrije slag

31.44
1:06.04
2:12.83
S
S
S
16-12-2017
17-03-2018
26-11-2017
Andel
Papendrecht
Papendrecht
198802998Tonny Klop-Methorst88 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:23.64
37.67
S
S
201100128Amy de Kooter11 :20
40
50 schoolslag
25 vrije slag

1:04.51
26.50
S
S
11-11-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
200800185Lars de Kooter08 :18
38
100 rugslag
50 schoolslag

1:31.67
45.45
S
S
13-10-2018
23-09-2018
Andel
Roosendaal
200900168Anne Lisman09 :20
40
50 schoolslag
25 vrije slag

1:03.42
28.55
S
S
23-09-2018
07-10-2017
Roosendaal
Andel
200000117Nick Lisman00 :16
35
50 schoolslag
200 vrije slag

37.23
2:34.30
S
S
28-10-2017Sliedrecht
200600093Rens Lisman06 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:31.04
NT
S
22-12-2018
12-01-2019
Andel
Papendrecht
199800722Sanne van de Pol98 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:22.54
36.73
S
S
13-01-2018
19-11-2017
Papendrecht
Eindhoven
200800194Jansje de Ridder08 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

56.87
1:50.07
S
S
10-03-2018
13-10-2018
Andel
Andel
200500684Romée van Rossem05 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

2:57.18
1:31.38
S
S
21-04-2018
06-10-2018
Papendrecht
Papendrecht
200703102Tessa van der Spoel07 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

1:03.79
1:57.51
S
S
22-12-2018
24-02-2018
Andel
Andel
200500070Roos Suppers05 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

3:10.26
1:10.85
S
S

18-11-2018

Eindhoven
199904916Mandy Swart99 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:30.67
1:21.90
S
S
16-12-2017
18-03-2018
Andel
Roosendaal
200100082Julia Verhoeven01 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:41.07
1:24.99
S
S

05-11-2017

Breda
200400338Margonda Versluis04 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:38.52

S
12-01-2019
24-02-2018
Papendrecht
Andel
201100136Maud Vonk11 :20
40
50 schoolslag
25 vrije slag

1:02.09
23.55
S
S
11-11-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
200900024Tess Vonk09 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

45.16
1:27.39
S
S
23-09-2018
13-10-2018
Roosendaal
Andel
196700528Annette Wijnja-Visser67 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:30.10
38.00
S
S
13-01-2018
21-01-2018
Papendrecht
Terneuzen
De Biesboschzwemmers Heren 1:454 x 100 wisselslag11-994:42.87
1:
2:
3:
4:
Erik Drewes
Nico Swart
Robin Iking
Nick Lisman
84
68
92
00
1:10.24
1:18.68
1:06.04
1:07.91
17-03-2018
26-11-2017
17-03-2018
28-10-2017
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
Sliedrecht
De Biesboschzwemmers Dames 1:34 x 100 wisselslag11-135:29.26
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
1:21.38
1:31.40
1:25.63
1:10.85
22-12-2018
14-01-2018
22-12-2018
18-11-2018
Andel
Etten-Leur
Andel
Eindhoven
474 x 50 vrije slag11-992:00.00
1:
2:
3:
4:
Tonny Klop-Methorst
Redine van Breugel
Marjo Goelema-Koek
Sanne van de Pol
88
00
69
98
30.92
29.00
29.97
30.11
22-12-2018
03-02-2018
21-01-2018
03-02-2018
Andel
Papendrecht
Terneuzen
Papendrecht
Programma:
Nr. 	Programma 
2	4x100m vrije slag est. jongens junioren 4 el. 
3	4x100m wisselslag est. meisjes junioren 3 el. 
7	200m vrije slag dames senioren open 
8	100m schoolslag jongens jeugd 2 el. 
11	200m vrije slag dames senioren 2 el. 
13	100m vrije slag jongens junioren 2 el. 
15	200m wisselslag meisjes junioren 3 el. 
16	50m schoolslag heren senioren open 
17	100m vlinderslag dames senioren open 
18	100m rugslag jongens minioren 6 el. 
19	50m schoolslag meisjes junioren 1 el. 
20	50m schoolslag mixed minioren 4 el. 
21	100m vlinderslag jongens junioren 4 el. 
23	200m rugslag meisjes jeugd 2 el. 
25	100m vlinderslag heren senioren open 
26	50m schoolslag dames senioren open 
28	200m vrije slag jongens jeugd 2 el. 
30	100m schoolslag dames senioren 2 el. 
32	200m wisselslag jongens junioren 2 el. 
33	100m vrije slag meisjes junioren 3 el. 
35	200m vrije slag heren senioren open 
38	50m schoolslag jongens minioren 6 el. 
39	100m rugslag meisjes junioren 1 el. 
40	25m vrije slag mixed minioren 4 el. 
41	200m rugslag jongens junioren 4 el. 
43	100m vlinderslag meisjes jeugd 2 el. 
45	4x100m wisselslag est. heren senioren open 
47	4x50m vrije slag est. dames senioren open 
Categorie: competitie
Afmeldingen:Harry, Sacha Maas, Marjolein, Mirthe Bults, Lars Duijnhouwer, Dennis, Mark, Bastiaan Baggerman, Emma van der Spoel, Kaylie Branderhorst , Rik en Hannah Vink, Niels Muijt, Christel Kramer
Laatste update: 08-01-2019 @ 21:47

Klik hier om terug te gaan.

09/03 Oud papier
09/03 - 10/03 Speedo Jaargangwedstrijden
10/03 Limietwedstrijd lange baan De Warande
23/03 Competitie deel 4
30/03 Vallei Sprint Bokaal
06/04 NK 5000m
06/04 Ranomi Cup The Hague 2019
07/04 NJK 800/1500m
07/04 ZC2019 deel 2
07/04 Limietwedstrijd lange baan De Warande