Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 5

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 21-04-2018
Inschrijfdatum:woensdag 11-04-2018
Afmelddatum:maandag 16-04-2018
Organisatie: De Biesboschzwemmers/De Geul/PCG/ZOB '66
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT
BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110
3353 CV
PAPENDRECHT
078-7708162
http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanat 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
1	4x50m wisselslag est jongens jeugd 2 en later 
2	4x50m vrije slag est meisjes jeugd 2 en later 
3	100m wisselslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
4	50m vlinderslag meisjes junioren 1 en later 
6	50m vlinderslag jongens minioren 6 en later 
8	200m vrije slag meisjes junioren 3 en later 
10	200m vrije slag jongens junioren 2 en later 
12	100m wisselslag meisjes jeugd 2 en later 
13	100m wisselslag jongens junioren 4 en later 
14	100m rugslag dames senioren 2 en later 
16	100m rugslag jongens jeugd 2 en later 
18	200m wisselslag dames senioren open 
20	200m wisselslag heren senioren open 
22	25m schoolslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
23	100m vrije slag meisjes junioren 1 en later 
25	100m vrije slag jongens minioren 6 en later 
27	50m schoolslag meisjes junioren 3 en later 
28	50m schoolslag jongens junioren 2 en later 
29	200m rugslag meisjes jeugd 2 en later 
31	200m rugslag jongens junioren 4 en later 
33	100m vrije slag dames senioren 2 en later 
34	100m vrije slag jongens jeugd 2 en later 
35	50m vrije slag dames senioren open 
36	50m vrije slag heren senioren open 
37	4x50m vrije slag est jongens junioren 2 en later 
38	8x50m vrije slag est mix 
(In de volgorde: 
1 jongen jun.2 el, 1 meisje jun.3 el, 
1 jongen jun.4 el,1 meisje jeugd 2 el, 
1 jongen jeugd 2 el, 1 dame sen.2 el, 
1 heer sen. el, 1 dame sen. el) 
Categorie: competitie
Afmeldingen:jade groeneveld, Femke Golverdingen, Nick lisman, Kathy Maas, Harry, Arjon, Marjolein, Sanne van de Pol, Tessa van der Spoel, Tessa van der Spoel, Margonda Versluis, Bastiaan, Marianne, Niels Muijt
Laatste update: 30-03-2018 @ 21:33

Klik hier om terug te gaan.

28/04 Limietwedstrijd MNC Dordrecht
03/05-06/05 ONK Masters
13/05 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 3
26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden

Geef een reactie