Werkendam, 8 juni 2021 – Deze zomer hebben we al twee wedstrijden georganiseerd van de Swimteam Tryout Series. Het doel van deze wedstrijden is om weer lekker samen een wedstrijd te zwemmen en natuurlijk ook om te kijken hoe het allemaal gaat. De Koninklijke Nederlandse Zwem Bond (KNZB) houdt van deze series de uitslagen en ook een landelijk klassement bij.
Voor het landelijke klassement worden de tijden vergeleken met de wereldrecords en daar hoort een aantal punten bij, de zogenaamde FINA-punten. Hoe dichter bij het wereldrecord, hoe hoger je score. Deze punten staan ook in de uitslagen achter je gezwommen tijd.
De wedstrijden kunnen tot 1 september georganiseerd worden, dus de tussenstand kan de komende weken nog veranderen. Op https://livetiming.knzb.nl/Zomercircuit/ kun je alle uitslagen vinden en ook de tussenstand. Hieronder de tussenstand tot en met 8 juni 11:55 uur.
Meisjes, Junioren 1 en 2 | ||||||
1. | Tess Vonk | 09 | De Biesboschzwemmers | 200m wisselslag | 2:37.69 | 461 |
2. | Dachen Haaijer | 08 | ZPC Hoogeveen | 200m schoolslag | 2:56.19 | 445 |
3. | Nadine Kuiper | 08 | Wvz | 100m schoolslag | 1:23.03 | 423 |
4. | Joy ten Hoove | 08 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 30.80 | 412 |
5. | Tilly Werners | 08 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 32.02 | 367 |
6. | Solana Kock | 08 | Wvz | 50m vlinderslag | 34.09 | 365 |
7. | Laura Volkers | 08 | Dwk | 50m rugslag | 35.94 | 364 |
8. | Nienke Koster | 09 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 32.37 | 355 |
9. | Sofie Vos | 08 | ZPC Hoogeveen | 200m rugslag | 2:48.77 | 352 |
10. | Maud ten Broek | 08 | Dwk | 100m vrije slag | 1:11.83 | 342 |
Meisjes, Junioren 3 en 4 | ||||||
1. | Annique Rupke | 07 | Wvz | 100m schoolslag | 1:17.81 | 514 |
2. | Jasmijn Sterken | 07 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 29.15 | 486 |
3. | Nikita Snoeren | 06 | Wvz | 100m rugslag | 1:11.81 | 446 |
4. | Marieke Koekoek | 06 | Dwk | 100m vrije slag | 1:05.85 | 444 |
5. | Carlijn Gruppen | 07 | ZPC Hoogeveen | 200m wisselslag | 2:39.95 | 442 |
6. | Almyra Santing | 06 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 30.60 | 420 |
7. | Imre Bouwland | 07 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:30.89 | 391 |
8. | Maud Dokter | 06 | ZPC Hoogeveen | 50m rugslag | 35.36 | 382 |
9. | Yanou Vaessen | 06 | Dwk | 200m rugslag | 2:50.82 | 340 |
10. | Senna Levering | 06 | Dwk | 50m vlinderslag | 35.88 | 313 |
Meisjes, Jeugd 1 en 2 | ||||||
1. | Charlotte Wilbers | 04 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:12.86 | 574 |
2. | Dominique Dingshoff | 04 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:15.68 | 539 |
3. | Senna van der Veen | 04 | ZPC Hoogeveen | 50m vlinderslag | 30.81 | 495 |
4. | Inge Koekoek | 04 | Dwk | 50m vlinderslag | 31.16 | 478 |
5. | Riemke Tinnevelt | 05 | ZPC Hoogeveen | 50m schoolslag | 38.11 | 420 |
6. | Melanie Marinus-Cruz | 04 | Wvz | 100m schoolslag | 1:25.54 | 387 |
7. | Hanna Minderaa | 05 | Dwk | 50m vlinderslag | 34.13 | 364 |
8. | Jade Hazeleger | 04 | Dwk | 200m rugslag | 2:52.79 | 328 |
9. | Milou van Winkel | 04 | Wvz | 50m vlinderslag | 36.33 | 302 |
10. | Margonda Versluis | 04 | De Biesboschzwemmers | 200m vrije slag | 2:51.52 | 266 |
Dames, Senioren 1 en ouder | ||||||
1. | Vera Renshof | 03 | Dwk | 100m vrije slag | 1:00.72 | 566 |
2. | Sanne van de Pol | 98 | De Biesboschzwemmers | 50m schoolslag | 36.44 | 481 |
3. | Wiktoria Redzimska | 01 | ZPC Hoogeveen | 50m rugslag | 32.86 | 476 |
4. | Mirthe Schenkel | 03 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 30.11 | 441 |
5. | Redine van Breugel | 00 | De Biesboschzwemmers | 100m vrije slag | 1:08.72 | 390 |
6. | Harma van der Meer | 02 | Dwk | 50m rugslag | 35.53 | 377 |
7. | Mandy Swart | 99 | De Biesboschzwemmers | 50m schoolslag | 40.06 | 362 |
8. | Marloes Manni | 90 | Dwk | 200m rugslag | 2:48.52 | 354 |
9. | Iris van Aurich | 69 | Dwk | 100m schoolslag | 1:32.31 | 308 |
10. | Femke Golverdingen | 01 | De Biesboschzwemmers | 200m rugslag | 3:00.07 | 290 |
Jongens, Junioren 2 en jonger
1. | Jisse Lousma | 07 | Wvz | 200m vrije slag | 2:20.30 | 355 |
2. | Denzel Barthen | 07 | Wvz | 200m vrije slag | 2:20.50 | 353 |
3. | Rely Hoogendijk | 07 | Wvz | 200m vrije slag | 2:22.10 | 341 |
4. | Jordey Thole | 07 | ZPC Hoogeveen | 100m vrije slag | 1:05.14 | 328 |
5. | Tim Zuurman | 07 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:24.31 | 326 |
6. | Lars de Kooter | 08 | De Biesboschzwemmers | 100m schoolslag | 1:21.02 | 323 |
7. | Renzo Steller | 07 | Wvz | 100m rugslag | 1:12.99 | 300 |
8. | Ruben Baars | 09 | Dwk | 100m vrije slag | 1:08.93 | 277 |
9. | Tim Boerefijn | 08 | Wvz | 200m vrije slag | 2:34.23 | 267 |
10. | Bas van Daatselaar | 07 | Dwk | 100m vrije slag | 1:10.12 | 263 |
Jongens, Junioren 3 en 4
1. | Daan Sonneveld | 06 | Wvz | 200m vrije slag | 1:56.45 | 621 |
2. | Bjorn Rijkaart | 06 | Wvz | 200m vrije slag | 2:03.25 | 524 |
3. | Tiamo van der Veen | 06 | ZPC Hoogeveen | 200m rugslag | 2:15.84 | 470 |
4. | Olivier Wilbers | 06 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:10.40 | 442 |
5. | Luc Kerpels | 05 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:13.83 | 409 |
6. | Floris Wassenaar | 06 | Wvz | 50m vlinderslag | 29.39 | 405 |
7. | Ruben Westerneng | 06 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 27.59 | 394 |
8. | Cai Mink | 06 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 28.05 | 375 |
9. | Tijn den Braber | 06 | De Biesboschzwemmers | 200m vrije slag | 2:36.30 | 256 |
10. | Rik Vink | 06 | De Biesboschzwemmers | 100m vrije slag | 1:18.74 | 185 |
Jongens, Jeugd 1 en 2
1. | Quinn Heederik | 04 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:04.58 | 507 |
2. | Kylian Heederik | 03 | ZPC Hoogeveen | 50m schoolslag | 31.92 | 494 |
3. | Pepijn van Egmond | 04 | Wvz | 200m vrije slag | 2:06.32 | 486 |
4. | Mac Peeks | 04 | ZPC Hoogeveen | 100m vrije slag | 58.26 | 458 |
5. | Taco Hengstman | 03 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 27.60 | 394 |
6. | Rick de Kreek | 04 | Dwk | 50m vlinderslag | 30.81 | 351 |
Heren, Senioren 1 en ouder
1. | Sean Niewold | 02 | Wvz | 50m vlinderslag | 24.26 | 720 |
2. | Niek Heethaar | 99 | Dwk | 50m rugslag | 25.95 | 627 |
3. | Bart Muselaers | 01 | Dwk | 100m vrije slag | 54.14 | 571 |
Scott Jansen | 02 | Wvz | 100m schoolslag | 1:07.00 | 571 | |
5. | Owen Peeks | 01 | ZPC Hoogeveen | 200m vrije slag | 2:04.44 | 509 |
6. | Niels van Eck | 89 | ZPC Hoogeveen | 50m vrije slag | 25.36 | 508 |
7. | Maik Huser | 99 | ZPC Hoogeveen | 50m schoolslag | 31.70 | 505 |
8. | Jordy van Oel | 98 | Wvz | 50m vlinderslag | 28.04 | 466 |
9. | Joas Groeneveld | 01 | Dwk | 200m rugslag | 2:18.45 | 444 |
10. | Coen de Lang | 01 | ZPC Hoogeveen | 50m vlinderslag | 28.70 | 435 |