Opgericht op 20 mei 1968
 

UPDATE maatregelen Coronavirus (COVID-19)

Naar aanleiding van de maatregelen van de Brabantse veiligheidsregio’s en het advies van NOC*NSF heeft ook de KNZB vandaag (11 maart) besloten al haar wedstrijden en activiteiten in Noord-Brabant niet door te laten gaan tot en met dinsdag 17 maart aanstaande.

Dit besluit in acht nemende betekent dit het volgende voor onze leden:

  • Alle geplande wedstrijden voor komend weekend gaan NIET door
  • Alle trainingen tot en met dinsdag 17 maart gaan NIET door
  • Onze leden mogen NIET deelnemen aan wedstrijden of activiteiten buiten Noord-Brabant.

De Biesboschzwemmers blijft de ontwikkelingen en adviezen volgen die gegeven worden vanuit de KNZB, GGD en RIVM. Updates omtrent het coronavirus zijn terug te vinden op onze website en onze facebookpagina. Heb je vragen over het bovenstaande bericht dan kun je contact opnemen met een van de bestuursleden of een e-mail sturen naar zwemcie@b-b-z.nl.

Meer informatie over het Coronavirus kun je lezen op de website van de GGD en van het RIVM. Zit je vraag hier niet tussen? Bel dan met het RIVM 0800-1951 of de GGD: 0900-3646464.

%d bloggers liken dit: