Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

Zuidelijke Cirkel 2024 deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zondag 16-06-2024
Inschrijfdatum:
Zondag 02-06-2024
Afmelddatum:
Maandag 10-06-2024
Organisatie:
Njord
Plaats:
Den Ekkerman
Wal 152
5501 HP VELDHOVEN
040-2535250
Den Ekkerman
Reistijd:
± 51 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
09:45 uur
Aanvang:
10:15 uur
Eindtijd:
± 13:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Wouter nummer(s):1, 6, 10, 11
  2. Lars Duijnhouwer nummer(s):2, 9, 11
  3. Pieter Pijnenburg nummer(s):4, 12
  4. Kirsten van der Steen nummer(s):2, 12
  5. Nico nummer(s):1, 6, 11
  6. Marjo nummer(s):1, 3, 7, 10, 11
Opmerkingen:
Kosten:
Per 25m 2,25 euro
Per 50m 2,75 euro
Per 100m 3,25 euro
Per 200m 4,00 euro
Per 300m 4,25 euro
Per 400m 4,50 euro
Per 800m 5,50 euro
Per 1500m 8,50 euro

Estafettes 4x25m 3,25 euro
Estafettes 4x50m 4,00 euro
Estafettes 25/50/75/100m 4,25 euro
Estafettes 4x100m 4,50 euro
Estafettes 4x200m 5,50 euro
Laatste update:
02-06-2024 @ 21:31
Programma:

1  4x50m vrije slag D/H/Mix
2  100m schoolslag D/H
3  50m vrije slag D/H
4  100m vlinderslag D/H
5  25m rugslag D/H
6  200m vrije slag D/H
7  25m schoolslag D/H
8  50m vlinderslag D/H
9  100m wisselslag D/H
10  25m vrije slag D/H
11  4x25m schoolslag D/H/Mix
12  400m vrije slag D/H
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel Deel 3

Veldhoven  16-6-2024

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

199107161Lars Duijnhouwer91 :2
9
100 schoolslag
100 wisselslag

1:14.72
1:13.01
S
S
1-10-2022Barendrecht
196900192Marjo Goelema-Koek69 :3
7
10
50 vrije slag
25 schoolslag
25 vrije slag

30.05
16.56
14.34
S
S
S
17-2-2023
5-11-2023
5-11-2023
Heerenveen
Etten-Leur
Etten-Leur
199305227Pieter Pijnenburg93 :4
12
100 vlinderslag
400 vrije slag

1:09.76
4:55.13
S
S
19-11-2022
18-9-2022
Gorinchem
Papendrecht
198101420Kirsten van der Steen81 :2
12
100 schoolslag
400 vrije slag

1:25.00
5:29.01

S

16-3-2024

Gorinchem
197200889Wouter van der Stelt72 :6
10
200 vrije slag
25 vrije slag

2:31.66
14.24
S
S
17-2-2023
17-2-2024
Heerenveen
Papendrecht
196801475Nico Swart68 :6200 vrije slag

2:36.98 S4-6-2023Veldhoven
De Biesboschzwemmers Heren 2:114 x 25 schoolslag160-1991:04.21
1:
2:
3:
4:
Pieter Pijnenburg
Wouter van der Stelt
Nico Swart
Lars Duijnhouwer
93
72
68
91
15.00
17.88
16.79
14.54

4-12-2022
5-11-2023

Eindhoven
Etten-Leur
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:14 x 50 vrije slag200-2392:04.89
1:
2:
3:
4:
Kirsten van der Steen
Marjo Goelema-Koek
Nico Swart
Wouter van der Stelt
81
69
68
72
33.03
30.05
30.93
30.88
23-12-2023
17-2-2023
6-11-2022
24-9-2023
Andel
Heerenveen
Etten-Leur
Roermond

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 22-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 09:00 uur
zat 22-06-2024 Damster City Swim Appingedam, Appingedam 13:00 uur
zon 23-06-2024 Lage Vaart Race Dronten 11:00 uur
woe 26-06-2024woe 03-07-2024 EMK Belgrado 09:30 uur
zat 29-06-2024 Flanders Open Water Cup Heindonk 11:00 uur
zon 30-06-2024 Damme-Brugge Brugge 13:30 uur
zon 30-06-2024 Jaargangfinale 2024 Dordrecht 10:00 uur
zon 30-06-2024 Zoggs De Bosbaan Amstelveen 10:00 uur
zat 06-07-2024 Open Water SWEM Lokeren 10:00 uur
zat 06-07-2024 Marina Beach Braakmankreek +ONK Open Water Zwemmen Hoek 10:30 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com