Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

WCK2023

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 23-12-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 20-12-2023
Afmelddatum:
Woensdag 20-12-2023
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, …
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Harry nummer(s):1, 14, 34
  2. Bert van den oven nummer(s):1, 15, 32
  3. Shanya Muilenburg nummer(s):5, 17, 29
  4. Paul nummer(s):1, 15, 31
  5. Annette nummer(s):1, 14, 32
  6. Marjo Goelema nummer(s):1, 14, 34
  7. Ingmar Visser nummer(s):1, 14, 34
  8. Björn Hoogerwerf nummer(s):6, 20, 30
  9. Robin nummer(s):1, 14, 34
  10. Rianne Cornet nummer(s):5, 17, 19
  11. Richard Tiemstra nummer(s):1, 15, 31
  12. Wouter van der stelt nummer(s):1, 15, 32
  13. Thomas Verschoor nummer(s):4, 11, 24
  14. Romy van Goor nummer(s):5, 18, 19
  15. Mirthe Bults nummer(s):4, 11, 22
  16. Lukas van Wijk nummer(s):3, 7, 21
  17. Mirthe van Wijk nummer(s):6, 20, 30
  18. Erik Drewes nummer(s):1, 15, 31, 35
  19. Jesse Drewes nummer(s):5, 17, 29, 35
  20. Michael Verschoor nummer(s):4, 10, 25, 35
  21. Mirthe Bults nummer(s):35
  22. Bastiaan nummer(s):1, 13, 31
  23. Jansje de ridder nummer(s):4, 11, 22
  24. Sabrina nummer(s):13, 31
  25. Erik Huisman nummer(s):1, 15, 33
  26. Danée Klop nummer(s):6, 20, 30
  27. Kirsten van der Steen nummer(s):15, 33, 35
  28. Nienke Westerhout nummer(s):5, 18, 19
  29. Anieke aan de Wiel nummer(s):1, 11, 23
  30. Louise Lobbezoo nummer(s):5, 10, 25
  31. Femke van den Oven nummer(s):5, 16, 29
  32. Neel Gielen nummer(s):34
  33. Michael van den Bogerd nummer(s):6, 20, 30
  34. Jade nummer(s):4, 11, 22
  35. Sanne van de Pol nummer(s):1, 14, 34
  36. Anne-Marie Verschoor nummer(s):15, 35
  37. Henri Verschoor nummer(s):12, 32
  38. Tonny Klop-Methorst nummer(s):34
  39. Dennis nummer(s):1, 15, 33
Afmeldingen:
  1. Mark Visser
  2. Lars Duijnhouwer
  3. Ad de Heus
  4. Gonnie Vijge
  5. Samuel van der Wiel
  6. van Oord
  7. Redine
  8. Jitte Hoeflak
  9. Femke Hoeflak
  10. Leah Pruissers
  11. Nico Swart
  12. Emily, Art-Jan, Corstiaan Muilwijk
  13. Antoinette Kant
  14. Rik Vink
  15. Pieter Pijnenburg
  16. Nadine Scheeve
  17. Wouter Van Der Stelt
  18. Sander van Tilburg
  19. Lisa van Willegen
  20. JP van Rossem
  21. Mandy
  22. Rens lisman
  23. Nick lidman
Laatste update:
18-12-2023 @ 12:09
Programma:

Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	100 wisselslag	Alle	25-99
2 	50 vlinderslag	Alle	8-9
3 	25 rugslag	Alle	5-7
4 	100 wisselslag	Alle	12-24
5 	100 wisselslag	Alle	10-11
6 	50 rugslag	Alle	8-9
7 	25 schoolslag	Alle	5-7
8 	100 vlinderslag	Alle	12-24
9 	100 rugslag	Alle	12-24
10 	100 schoolslag	Alle	12-24
11 	100 vrije slag	Alle	12-24
12 	100 vlinderslag	Alle	25-99
13 	100 rugslag	Alle	25-99
14 	100 schoolslag	Alle	25-99
15 	100 vrije slag	Alle	25-99
16 	50 vlinderslag	Alle	10-11
17 	50 rugslag	Alle	10-11
18 	50 schoolslag	Alle	10-11
19 	50 vrije slag	Alle	10-11
20 	50 schoolslag	Alle	8-9
21 	25 vrije slag	Alle	5-7
22 	50 vlinderslag	Alle	12-24
23 	50 rugslag	Alle	12-24
24 	50 schoolslag	Alle	12-24
25 	50 vrije slag	Alle	12-24
26 	50 vlinderslag	Alle	10-11
27 	50 rugslag	Alle	10-11
28 	50 schoolslag	Alle	10-11
29 	50 vrije slag	Alle	10-11
30 	50 vrije slag	Alle	8-9
31 	50 vlinderslag	Alle	25-99
32 	50 rugslag	Alle	25-99
33 	50 schoolslag	Alle	25-99
34 	50 vrije slag	Alle	25-99
35  	3x25 vrije slag familie estaftte 
Prijsuitreiking
Kaarsjesestafette
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 24-02-2024zon 25-02-2024 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden 14:15 uur
zat 02-03-2024 Minioren circuit #4 Andel 15:15 uur
zat 02-03-2024 Masterswedstrijd SWEM 2024 Wachtebeke 16:00 uur
zat 02-03-2024 Masters Midden Nederland #3 Houten 18:00 uur
zat 09-03-2024 KNZB Zwemcompetitie #4 Alblasserdam 11:30 uur
zon 17-03-2024 LAC & Sprintwedstrijd Tilburg 00:00 uur
zon 17-03-2024 Limietwedstrijd SBC2000 Breda 13:00 uur
zon 17-03-2024 ZMC 2024 deel 3 Almere 15:30 uur
zat 23-03-2024do 23-03-2023 3 uur 33 minuten race Andel 20:00 uur
zat 23-03-2024 Minioren circuit #5 Oosterhout 15:00 uur