Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

36e International Friendship Swimmeet

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Donderdag 28-12-2023
Inschrijfdatum:
Vrijdag 01-12-2023
Afmelddatum:
Vrijdag 01-12-2023
Organisatie:
MZ&PC
Plaats:
Geusseltbad
Discusworp 4
6225 XP MAASTRICHT
043-3504500
Geusseltbad
8 banen
Reistijd:
± 120 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Henri Verschoor nummer(s):20, 30, 56, 66
  2. Anne-Marie Verschoor nummer(s):8, 18, 28, 54, 64
  3. Thomas Verschoor nummer(s):6, 16, 26, 52, 62
  4. Michael Verschoor nummer(s):6, 16, 26, 52, 62
  5. Henri Verschoor nummer(s):10
Laatste update:
26-11-2023 @ 19:13
Programma:

Donderdag 28 december 2023				
Aanvang 9:00 uur				
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	100 vlinderslag	Dames	11-13
2 	100 vlinderslag	Heren	12-13
3 	100 vlinderslag	Dames	14-15
4 	100 vlinderslag	Heren	14-15
5 	100 schoolslag	Dames	16-17
6 	100 schoolslag	Heren	16-17
7 	100 schoolslag	Dames	18-99
8 	100 schoolslag	Dames	20-99
9 	100 schoolslag	Heren	18-99
10 	100 schoolslag	Heren	20-99
11 	50 rugslag	Dames	11-13
12 	50 rugslag	Heren	12-13
13 	50 rugslag	Dames	14-15
14 	50 rugslag	Heren	14-15
15 	50 vlinderslag	Dames	16-17
16 	50 vlinderslag	Heren	16-17
17 	50 vlinderslag	Dames	18-99
18 	50 vlinderslag	Dames	20-99
19 	50 vlinderslag	Heren	18-99
20 	50 vlinderslag	Heren	20-99
21 	100 vrije slag	Dames	11-13
22 	100 vrije slag	Heren	12-13
23 	100 vrije slag	Dames	14-15
24 	100 vrije slag	Heren	14-15
25 	100 rugslag	Dames	16-17
26 	100 rugslag	Heren	16-17
27 	100 rugslag	Dames	18-99
28 	100 rugslag	Dames	20-99
29 	100 rugslag	Heren	18-99
30 	100 rugslag	Heren	20-99
				
Donderdag 28 december 2023				
Aanvang 17:45 uur				
F	1	100 vlinderslag	Dames	11-13
F	2	100 vlinderslag	Heren	12-13
F	3	100 vlinderslag	Dames	14-15
F	4	100 vlinderslag	Heren	14-15
F	5	100 schoolslag	Dames	16-17
F	6	100 schoolslag	Heren	16-17
F	7	100 schoolslag	Dames	18-99
F	9	100 schoolslag	Heren	18-99
F	11	50 rugslag	Dames	11-13
F	12	50 rugslag	Heren	12-13
F	13	50 rugslag	Dames	14-15
F	14	50 rugslag	Heren	14-15
F	15	50 vlinderslag	Dames	16-17
F	16	50 vlinderslag	Heren	16-17
F	17	50 vlinderslag	Dames	18-99
F	19	50 vlinderslag	Heren	18-99
F	21	100 vrije slag	Dames	11-13
F	22	100 vrije slag	Heren	12-13
F	23	100 vrije slag	Dames	14-15
F	24	100 vrije slag	Heren	14-15
F	25	100 rugslag	Dames	16-17
F	26	100 rugslag	Heren	16-17
F	27	100 rugslag	Dames	18-99
F	29	100 rugslag	Heren	18-99
31 	4 x 50 vrije slag	Dames	11-15
32 	4 x 50 vrije slag	Heren	12-15
33 	4 x 50 vrije slag	Gemengd	12-15
34 	4 x 50 wisselslag	Dames	11-99
35 	4 x 50 wisselslag	Heren	12-99
36 	4 x 50 wisselslag	Gemengd	12-99
				
Vrijdag 29 december 2023				
Aanvang 9:00 uur				
37 	100 rugslag	Dames	11-13
38 	100 rugslag	Heren	12-13
39 	100 rugslag	Dames	14-15
40 	100 rugslag	Heren	14-15
41 	100 vlinderslag	Dames	16-17
42 	100 vlinderslag	Heren	16-17
43 	100 vlinderslag	Dames	18-99
44 	100 vlinderslag	Dames	20-99
45 	100 vlinderslag	Heren	18-99
46 	100 vlinderslag	Heren	20-99
47 	50 vlinderslag	Dames	11-13
48 	50 vlinderslag	Heren	12-13
49 	50 vlinderslag	Dames	14-15
50 	50 vlinderslag	Heren	14-15
51 	50 rugslag	Dames	16-17
52 	50 rugslag	Heren	16-17
53 	50 rugslag	Dames	18-99
54 	50 rugslag	Dames	20-99
55 	50 rugslag	Heren	18-99
56 	50 rugslag	Heren	20-99
57 	100 schoolslag	Dames	11-13
58 	100 schoolslag	Heren	14-15
59 	100 schoolslag	Dames	14-15
60 	100 schoolslag	Heren	14-15
61 	100 vrije slag	Dames	16-17
62 	100 vrije slag	Heren	16-17
63 	100 vrije slag	Dames	18-99
64 	100 vrije slag	Dames	20-99
65 	100 vrije slag	Heren	18-99
66 	100 vrije slag	Heren	20-99
				
Vrijdag 29 december 2023				
Aanvang 17:45 uur				
F	37	100 rugslag	Dames	11-13
F	38	100 rugslag	Heren	12-13
F	39	100 rugslag	Dames	14-15
F	40	100 rugslag	Heren	14-15
F	41	100 vlinderslag	Dames	16-17
F	42	100 vlinderslag	Heren	16-17
F	43	100 vlinderslag	Dames	18-99
F	45	100 vlinderslag	Heren	18-99
F	47	50 vlinderslag	Dames	11-13
F	48	50 vlinderslag	Heren	12-13
F	49	50 vlinderslag	Dames	14-15
F	50	50 vlinderslag	Heren	14-15
F	51	50 rugslag	Dames	16-17
F	52	50 rugslag	Heren	16-17
F	53	50 rugslag	Dames	18-99
F	55	50 rugslag	Heren	18-99
F	57	100 schoolslag	Dames	11-13
F	58	100 schoolslag	Heren	12-13
F	59	100 schoolslag	Dames	14-15
F	60	100 schoolslag	Heren	14-15
F	61	100 vrije slag	Dames	16-17
F	62	100 vrije slag	Heren	16-17
F	63	100 vrije slag	Dames	18-99
F	65	100 vrije slag	Heren	18-99
67 	4 x 50 wisselslag	Dames	11-15
68 	4 x 50 wisselslag	Heren	12-15
69 	4 x 50 wisselslag	Gemengd	12-15
70 	4 x 50 vrije slag	Dames	12-99
71 	4 x 50 vrije slag	Heren	12-99
72 	4 x 50 vrije slag	Gemengd	12-99
	 			
Zaterdag 30 december 2023				
Aanvang 9:00 uur				
73 	50 schoolslag	Dames	12-13
74 	50 schoolslag	Heren	12-13
75 	50 schoolslag	Dames	14-15
76 	50 schoolslag	Heren	14-15
77 	50 schoolslag	Dames	16-17
78 	50 schoolslag	Heren	16-17
79 	50 schoolslag	Dames	18-99
80 	50 schoolslag	Dames	20-99
81 	50 schoolslag	Heren	18-99
82 	50 schoolslag	Heren	20-99
83 	100 wisselslag	Dames	11-13
84 	100 wisselslag	Heren	12-13
85 	100 wisselslag	Dames	14-15
86 	100 wisselslag	Heren	14-15
87 	100 wisselslag	Dames	16-17
88 	100 wisselslag	Heren	16-17
89 	100 wisselslag	Dames	18-99
90 	100 wisselslag	Dames	20-99
91 	100 wisselslag	Heren	18-99
92 	100 wisselslag	Heren	20-99
93 	50 vrije slag	Dames	12-13
94 	50 vrije slag	Heren	12-13
95 	50 vrije slag	Dames	14-15
96 	50 vrije slag	Heren	14-15
97 	50 vrije slag	Dames	16-17
98 	50 vrije slag	Heren	16-17
99 	50 vrije slag	Dames	18-99
100 	50 vrije slag	Dames	20-99
101 	50 vrije slag	Heren	18-99
102 	50 vrije slag	Heren	20-99
				
Zaterdag 30 december 2023				
Aanvang 17:45 uur				
F	73	50 schoolslag	Dames	11-13
F	74	50 schoolslag	Heren	12-13
F	75	50 schoolslag	Dames	14-15
F	76	50 schoolslag	Heren	14-15
F	77	50 schoolslag	Dames	16-17
F	78	50 schoolslag	Heren	16-17
F	79	50 schoolslag	Dames	18-99
F	81	50 schoolslag	Heren	18-99
F	83	100 wisselslag	Dames	11-13
F	84	100 wisselslag	Heren	12-13
F	85	100 wisselslag	Dames	14-15
F	86	100 wisselslag	Heren	14-15
F	87	100 wisselslag	Dames	16-17
F	88	100 wisselslag	Heren	16-17
F	89	100 wisselslag	Dames	18-99
F	91	100 wisselslag	Heren	18-99
F	93	50 vrije slag	Dames	11-13
F	94	50 vrije slag	Heren	12-13
F	95	50 vrije slag	Dames	14-15
F	96	50 vrije slag	Heren	14-15
F	97	50 vrije slag	Dames	16-17
F	98	50 vrije slag	Heren	16-17
F	99	50 vrije slag	Dames	18-99
F	101	50 vrije slag	Heren	18-99
103 	4 x 50 vrije slag	Gemengd	12-99

Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Swimmeet Maastricht

Maastricht  28–30-12-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001041Henri Verschoor70 :10
20
30
56
66
100 schoolslag
50 vlinderslag
100 rugslag
50 rugslag
100 vrije slag

1:23.28
32.53
1:17.51
35.84
1:04.32
S
S
S
S
S
14-12-2019
14-12-2019
8-10-2023
19-3-2022
26-11-2023
Oosterhout
Oosterhout
Papendrecht
Gorinchem
Eindhoven
200600901Michael Verschoor06 :6
16
26
52
62
100 schoolslag
50 vlinderslag
100 rugslag
50 rugslag
100 vrije slag

1:26.99
37.05
1:33.31
39.21
1:14.27
S
S
S
S
S
8-10-2022
28-12-2022
28-12-2022
19-11-2023
22-4-2023
Andel
Maastricht
Maastricht
Papendrecht
Gorinchem
200600903Thomas Verschoor06 :6
16
26
52
62
100 schoolslag
50 vlinderslag
100 rugslag
50 rugslag
100 vrije slag

1:25.65
37.54
1:24.27
37.12
1:05.83
S
S
S
S
S
7-10-2023
28-12-2022
30-9-2023
12-2-2022
30-9-2023
Andel
Maastricht
Gorinchem
Andel
Gorinchem
198102300Anne-Marie Verschoor-Vos81 :8
18
28
54
64
100 schoolslag
50 vlinderslag
100 rugslag
50 rugslag
100 vrije slag

1:25.67
32.74
1:20.01
35.60
1:05.71
S
S
S
S
S
12-3-2023
28-1-2023
26-1-2019
11-5-2019
5-2-2023
Terneuzen
Andel
Oosterhout
Andel
Etten-Leur

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 24-02-2024zon 25-02-2024 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden 14:15 uur
zat 02-03-2024 Minioren circuit #4 Andel 15:15 uur
zat 02-03-2024 Masterswedstrijd SWEM 2024 Wachtebeke 16:00 uur
zat 02-03-2024 Masters Midden Nederland #3 Houten 18:00 uur
zat 09-03-2024 KNZB Zwemcompetitie #4 Alblasserdam 11:30 uur
zon 17-03-2024 LAC & Sprintwedstrijd Tilburg 00:00 uur
zon 17-03-2024 Limietwedstrijd SBC2000 Breda 13:00 uur
zon 17-03-2024 ZMC 2024 deel 3 Almere 15:30 uur
zat 23-03-2024do 23-03-2023 3 uur 33 minuten race Andel 20:00 uur
zat 23-03-2024 Minioren circuit #5 Oosterhout 15:00 uur