Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

Minioren circuit #4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 02-03-2024
Inschrijfdatum:
Woensdag 21-02-2024
Afmelddatum:
Maandag 26-02-2024
Organisatie:
Bijtelskil
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Erik, Nico, Sabine
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw A. Kant ALMKERK 3
mw A.J.J.A. de Kooter-Verhallen WERKENDAM a4
hr W. van der Stelt ALMKERK 23J
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Aïsha de Wilde
  2. Ilse van Wijk
  3. Rianne Cornet
  4. Lisa van Willegen
  5. Mirthe van Wijk
Laatste update:
30-01-2024 @ 15:22
Programma:

Nr 		Afstand 	Categorie 	
1	Circuit 	4 x 50m wisselslag 	Mixed estafette 	m6/j1 e.l. 
2	Swimkick 	25m schoolslag 	mixed 	m3 e.l. 
3	Swimkick 	50m rugslag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
4	Circuit 	50m schoolslag 	mixed 	m4 e.l. 
5	Circuit 	100m schoolslag 	mixed *	m6 e.l. 
101		200m wisselslag	Mixed	j1 e.e.
102		100m vrije slag	Mixed	j1 e.e.
6	Swimkick 	25m rugslag 	mixed 	m3 e.l. 
7	Swimkick 	25m vlinderslag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
8	Circuit 	100m wisselslag 	mixed 	m4 e.l. 
9	Circuit 	100m vlinderslag 	mixed *	m6 e.l. 
103		100m rugslag	Mixed	j1 e.e.
104		50m schoolslag	Mixed	j1 e.e.
10	Swimkick 	25m vrije slag 	mixed 	m3 e.l. 
11	Swimkick 	50m vrije slag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
12	Circuit 	50m vrije slag 	mixed 	m4 e.l. 
13	Circuit 	100m vrije slag 	mixed *	m6 e.l. 
14	Circuit 	4 x 50m wisselslag 	Mixed estafette 	m4 e.l. 
105		4 x 50m vrije slag 	Mixed estafette	j1 e.e.
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Minioren-limiet totaal deel 4

Andel  2-3-2024

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201401551Michael van den Bogerd14 :4
12
50 schoolslag
50 vrije slag

NT
NT

200702580Mirthe Bults07 :102
103
100 vrije slag
100 rugslag

1:18.16
1:36.40
S
S
23-12-2023
30-9-2023
Andel
Gorinchem
201300090Rianne Cornet13 :3
7
11
50 rugslag
25 vlinderslag
50 vrije slag

51.75
32.80
51.44
S
S
S
23-12-2023
14-1-2023
23-12-2023
Andel
Andel
Andel
201300295Jesse Drewes13 :5
13
100 schoolslag
100 vrije slag

1:57.73
1:40.27
S
S
27-1-2024
25-11-2023
Gorinchem
Andel
201600504Noa Drewes16 :2
6
10
25 schoolslag
25 rugslag
25 vrije slag

39.41
37.03
39.11
S
S
S
20-1-2024
23-12-2023
20-1-2024
Gorinchem
Andel
Gorinchem
201700059Bram van Felius17 :2
6
10
25 schoolslag
25 rugslag
25 vrije slag

35.68
33.56
31.54
S
S
S
23-12-2023
20-1-2024
23-12-2023
Andel
Gorinchem
Andel
201300088Romy van Goor13 :3
7
11
50 rugslag
25 vlinderslag
50 vrije slag

1:00.75
26.14
50.78
S
S
S
25-11-2023
20-1-2024
23-12-2023
Andel
Gorinchem
Andel
201400247Björn Hoogerwerf14 :4
12
50 schoolslag
50 vrije slag

1:01.75
55.72
S
S
9-12-2023
23-12-2023
Andel
Andel
201500020Danée Klop15 :4
8
12
50 schoolslag
100 wisselslag
50 vrije slag

1:00.75
NT
56.10
S

S
20-1-2024

23-12-2023
Gorinchem

Andel
201800001Rodin Klop18 :2
6
10
25 schoolslag
25 rugslag
25 vrije slag

39.20
46.20
54.32
S
S
S
23-12-2023
23-12-2023
23-12-2023
Andel
Andel
Andel
201100128Amy de Kooter11 :101
104
200 wisselslag
50 schoolslag

3:17.51
45.70
S
S
30-9-2023
14-1-2024
Gorinchem
Tilburg
200800185Lars de Kooter08 :101
104
200 wisselslag
50 schoolslag

2:26.60
32.47
S
S
12-11-2022
24-6-2023
Rozenburg
Rotterdam
200900168Anne Lisman09 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:15.31
47.05
S
S
29-10-2023
20-1-2024
Oosterhout
Gorinchem
200600093Rens Lisman06 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:10.61
45.07
S
S
10-12-2022
27-1-2024
Oosterhout
Gorinchem
201100142Louise Lobbezoo11 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

2:53.38
51.41
S
S
22-5-2021
9-12-2023
Werkendam
Andel
201200220Shanya Muilenburg12 :102
103
100 vrije slag
100 rugslag

1:23.75
1:36.83
S
S
27-1-2024
30-9-2023
Gorinchem
Gorinchem
201300130Femke van den Oven13 :5
9
13
100 schoolslag
100 vlinderslag
100 vrije slag

1:52.79
NT
1:25.95
S

L
7-10-2023

2-7-2023
Andel

Dordrecht
200800194Jansje de Ridder08 :102
103
100 vrije slag
100 rugslag

1:08.62
1:22.50
S
S
21-1-2024
22-4-2023
Eindhoven
Gorinchem
201300134Marley Spijker13 :5
13
100 schoolslag
100 vrije slag

1:53.01
1:39.09
S
S
27-1-2024
11-3-2023
Gorinchem
Oosterhout
200600901Michael Verschoor06 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:10.60
38.69
S
S
29-12-2023
20-1-2024
Maastricht
Gorinchem
200600903Thomas Verschoor06 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:05.83
39.03
S
S
30-9-2023
20-1-2024
Gorinchem
Gorinchem
200800384Hannah Vink08 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:24.21
46.29
S
S
2-10-2021
20-1-2024
Gorinchem
Gorinchem
201600002Ise Vink16 :4
8
12
50 schoolslag
100 wisselslag
50 vrije slag

1:01.32
2:12.52
52.60
S
S
S
7-10-2023
25-11-2023
9-12-2023
Andel
Andel
Andel
200602687Rik Vink06 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:13.27
41.66
S
S
17-12-2022
20-1-2024
Andel
Gorinchem
201203050Nienke Westerhout12 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

NT
55.51

S

23-12-2023

Andel
200901358Anieke aan de Wiel09 :102
103
100 vrije slag
100 rugslag

1:15.77
1:36.92
S
S
23-12-2023
19-11-2022
Andel
Gorinchem
201400422Ilse van Wijk14 :4
8
12
50 schoolslag
100 wisselslag
50 vrije slag

1:05.19
2:17.05
53.25
S
S
S
9-12-2023
25-11-2023
25-11-2023
Andel
Andel
Andel
201700061Lukas van Wijk17 :2
6
10
25 schoolslag
25 rugslag
25 vrije slag

38.24
40.68
40.60
S
S
S
23-12-2023
23-12-2023
23-12-2023
Andel
Andel
Andel
201400094Mirthe van Wijk14 :4
12
50 schoolslag
50 vrije slag

57.67
55.50
S
S
23-12-2023
7-10-2023
Andel
Andel
201100447Wessel van Wijk11 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

1:20.49
50.52
S
S
27-1-2024
22-4-2023
Gorinchem
Gorinchem
201300094Aisha de Wilde13 :3
7
11
50 rugslag
25 vlinderslag
50 vrije slag

NT
31.02
53.54

S
S

10-12-2022
10-12-2022

Oosterhout
Oosterhout
201102726Lisa van Willigen11 :102
104
100 vrije slag
50 schoolslag

NT
1:00.45

S

22-4-2023

Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:1054 x 50 vrije slag11-992:02.31
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Jansje de Ridder
Thomas Verschoor
Lars de Kooter
09
08
06
08
34.23
31.29
28.88
27.91
13-1-2024
13-1-2024
20-1-2024
7-10-2023
Tilburg
Tilburg
Gorinchem
Andel
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:1054 x 50 vrije slag11-992:09.12
1:
2:
3:
4:
Amy de Kooter
Mirthe Bults
Rik Vink
Michael Verschoor
11
07
06
06
34.58
33.64
30.03
30.87
19-11-2023
20-1-2024
20-1-2024
20-1-2024
Papendrecht
Gorinchem
Gorinchem
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 3:1054 x 50 vrije slag11-992:20.25
1:
2:
3:
4:
Shanya Muilenburg
Hannah Vink
Wessel van Wijk
Rens Lisman
12
08
11
06
36.38
34.97
36.25
32.65
13-1-2024
20-1-2024
20-1-2024
17-9-2022
Tilburg
Gorinchem
Gorinchem
Andel
De Biesboschzwemmers Gemengd 4:1054 x 50 vrije slag11-992:52.09
1:
2:
3:
4:
Anieke aan de Wiel
Louise Lobbezoo
Lisa van Willigen
Nienke Westerhout
09
11
11
12
34.19
43.83
47.47
46.60
13-1-2024
20-1-2024
22-4-2023
23-12-2023
Tilburg
Gorinchem
Gorinchem
Andel

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 01-06-2024zon 02-06-2024 BZK Eindhoven 12:45 uur
zat 01-06-2024 Challenge Swim Geraardsbergen Geraardsbergen 09:30 uur
zat 08-06-2024zon 09-06-2024 Brabantse Minoren Finale 2024 Oosterhout 09:15 uur
zat 08-06-2024 Open Water ZGEEL Geel 10:00 uur
do 13-06-2024zon 16-06-2024 ONK Amersfoort 09:00 uur
zat 15-06-2024 Open Water wedstrijden Bodegraven, Bodegraven 10:00 uur
zat 15-06-2024zon 16-06-2024 Belgisch Masters Kampioenschap Kortrijk 09:00 uur
zon 16-06-2024 Speedo Swim-In Leiden 11:15 uur
zon 16-06-2024 Zuidelijke Cirkel 2024 deel 3 Veldhoven 10:15 uur
vrij 21-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 16:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com