Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

KNZB Zwemcompetitie #4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 09-03-2024
Inschrijfdatum:
Maandag 26-02-2024
Afmelddatum:
Maandag 04-03-2024
Organisatie:
Wiekslag
Plaats:
Sportcentrum Blokweer
Sportlaan 3
2951 HL ALBLASSERDAM
078-6920040
Sportcentrum Blokweer
8 banen
Reistijd:
± 25 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 10.50 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
11:00 uur
Aanvang:
11:30 uur
Eindtijd:
± 15:00 uur
Ploegleiding:
Dirk,…
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM 23JaK
mw P. van de Pol-van Brakel WERKENDAM 3J
hr N. Swart WOUDRICHEM 23
mw M.F.C. van Wijk-Willemstein NIEUWENDIJK a4
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Thomas verschoor
  2. Robin Iking
  3. Redine
  4. Mirthe Bults
  5. Pieter Pijnenburg
  6. Nadine Scheeve
  7. Jansje de Ridder
Laatste update:
04-03-2024 @ 22:13
Programma:

	Programma ronde 4 
2	4x50m wisselslag est. heren senioren 
4	4x50m vrije slag est. dames senioren 
6	4x100m wisselslag est. gemengd junioren 4 en jonger 
8	200m wisselslag jongens junioren 2 en jonger 
10	200m wisselslag meisjes junioren 2 en jonger 
11	100m vrije slag heren senioren 
12	100m vrije slag dames senioren 
13	400m wisselslag jongens jeugd 2 en jonger 
14	400m wisselslag meisjes jeugd 2 en jonger 
15	200m wisselslag jongens junioren 4 en jonger 
16	200m wisselslag meisjes junioren 4 en jonger 
	Pauze & jurywissel 
21	4x50m wisselslag est. gemengd jeugd 2 en jonger 
22	50m rugslag heren senioren 
23	50m rugslag dames senioren 
24	100m vrije slag jongens junioren 2 en jonger 
25	100m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger 
26	100m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger 
27	100m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger 
29	100m wisselslag heren senioren 
31	100m wisselslag dames senioren 
32	100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger 
33	100m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger 
34	50m rugslag gemengd minioren 5/6 en jonger 
35	8x50m vrije slag est. gemengd all-in** 

** volgorde: j jun2 el, m jun2 el, j jun4 el, m jun4 el, j jeu2 el, m jeu2 el, h sen, d sen
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
KNZB Competitie Deel 4

Alblasserdam  9-3-2024

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

198400543Erik Drewes84 :11
29
100 vrije slag
100 wisselslag

59.96
1:07.74
S
S
22-4-2023
17-12-2022
Gorinchem
Andel
201300295Jesse Drewes13 :19
34
100 vrije slag
50 rugslag

1:40.27
48.29
S
S
25-11-2023
9-12-2023
Andel
Andel
199900480Jade Groeneveld99 :12
23
100 vrije slag
50 rugslag

1:04.27
33.68
S
S
23-12-2023
19-6-2021
Andel
Werkendam
201100128Amy de Kooter11 :10
25
200 wisselslag
100 vrije slag

3:17.51
1:14.68
S
S
30-9-2023
21-1-2024
Gorinchem
Eindhoven
200800185Lars de Kooter08 :13
26
400 wisselslag
100 vrije slag

5:11.64
1:01.13
S
S
9-12-2022
19-11-2023
Eindhoven
Papendrecht
200900168Anne Lisman09 :16
33
200 wisselslag
100 vrije slag

3:12.90
1:15.31
S
S
27-1-2024
29-10-2023
Gorinchem
Oosterhout
200600093Rens Lisman06 :13
26
400 wisselslag
100 vrije slag

7:00.00
1:10.61

S

10-12-2022

Oosterhout
201200220Shanya Muilenburg12 :10
25
200 wisselslag
100 vrije slag

3:29.19
1:23.75
S
S
30-9-2023
27-1-2024
Gorinchem
Gorinchem
201300130Femke van den Oven13 :19
34
100 vrije slag
50 rugslag

1:20.31
42.65
S
S
24-2-2024
20-1-2024
Leiden
Gorinchem
199800722Sanne van de Pol98 :12
31
100 vrije slag
100 wisselslag

1:03.91
1:14.04
S
S
22-4-2023
17-12-2022
Gorinchem
Andel
200800194Jansje de Ridder08 :14
27
400 wisselslag
100 vrije slag

6:30.00
1:08.62

S

21-1-2024

Eindhoven
201300134Marley Spijker13 :19
34
100 vrije slag
50 rugslag

1:39.09
50.47
S
S
11-3-2023
20-1-2024
Oosterhout
Gorinchem
199904916Mandy Swart99 :12
23
100 vrije slag
50 rugslag

1:09.41
35.76
S
S
12-3-2022
14-11-2021
Gorinchem
Amersfoort
197001041Henri Verschoor70 :11
22
100 vrije slag
50 rugslag

1:04.28
35.68
S
S
29-12-2023
29-12-2023
Maastricht
Maastricht
200600901Michael Verschoor06 :13
26
400 wisselslag
100 vrije slag

6:45.00
1:10.60

S

29-12-2023

Maastricht
198102300Anne-Marie Verschoor-Vos


81 :23
31
50 rugslag
100 wisselslag
35.40
1:15.70
S
S
29-12-2023
19-11-2023
Maastricht
Papendrecht
200800384Hannah Vink08 :12
31
100 vrije slag
100 wisselslag

1:24.21
1:36.61
S
S
2-10-2021
17-12-2022
Gorinchem
Andel
200602687Rik Vink06 :13
26
400 wisselslag
100 vrije slag

6:50.00
1:13.27

S

17-12-2022

Andel
200901358Anieke aan de Wiel09 :16
33
200 wisselslag
100 vrije slag

3:31.68
1:15.77
S
S
28-1-2023
23-12-2023
Andel
Andel
201100447Wessel van Wijk11 :8
24
200 wisselslag
100 vrije slag

3:29.84
1:20.49
S
S
12-3-2023
27-1-2024
Oosterhout
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Heren 1:24 x 50 wisselslag11-992:07.34
1:
2:
3:
4:
Henri Verschoor
Lars de Kooter
Erik Drewes
Rik Vink
70
08
84
06
35.68
32.47
29.16
30.03
29-12-2023
24-6-2023
28-1-2023
20-1-2024
Maastricht
Rotterdam
Andel
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Dames 2:44 x 50 vrije slag11-991:56.91
1:
2:
3:
4:
Mandy Swart
Anne-Marie Verschoor-Vos
Jade Groeneveld
Sanne van de Pol
99
81
99
98
30.30
29.38
28.83
28.40
18-2-2023
19-11-2023
28-1-2023
17-2-2023
Heerenveen
Papendrecht
Andel
Heerenveen
De Biesboschzwemmers Gemengd 3:64 x 100 wisselslag11-155:48.11
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Amy de Kooter
Lars de Kooter
Wessel van Wijk
09
11
08
11
1:36.45
1:38.77
1:12.40
1:20.49
22-4-2023
20-1-2024
11-11-2023
27-1-2024
Gorinchem
Eindhoven
Andel
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 4:214 x 50 wisselslag11-172:25.44
1:
2:
3:
4:
Jansje de Ridder
Michael Verschoor
Rik Vink
Amy de Kooter
08
06
06
11
37.97
38.69
34.79
33.99
4-11-2023
20-1-2024
20-1-2024
Andel
Gorinchem
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 5:358 x 50 vrije slag11-994:10.18
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
Wessel van Wijk
Amy de Kooter
Lars de Kooter
Anne Lisman
Rik Vink
Jansje de Ridder
Erik Drewes
Sanne van de Pol
11
11
08
09
06
08
84
98
36.25
34.58
27.91
34.23
30.03
31.29
27.49
28.40
20-1-2024
19-11-2023
7-10-2023
13-1-2024
20-1-2024
13-1-2024
17-12-2022
17-2-2023
Gorinchem
Papendrecht
Andel
Tilburg
Gorinchem
Tilburg
Andel
Heerenveen

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
do 02-05-2024zon 05-05-2024 ONMK2024lb Eindhoven 12:30 uur
zat 25-05-2024zon 02-06-2024 BZK Eindhoven 12:45 uur
zat 25-05-2024 ZMC 2024 deel 5 Lelystad 16:00 uur
zat 01-06-2024 Challenge Swim Geraardsbergen Geraardsbergen 00:00 uur
zat 08-06-2024zon 09-06-2024 Minoren finale 00:00 uur
zat 08-06-2024 Open Water ZGEEL Geel 00:00 uur
do 13-06-2024zon 16-06-2024 ONK Amersfoort 09:00 uur
zat 15-06-2024zon 16-06-2024 Belgisch Masters Kampioenschap Kortrijk 09:00 uur
zat 15-06-2024 Open Water wedstrijden Bodegraven, Bodegraven 00:00 uur
zon 16-06-2024 Speedo Swim-In Leiden 00:00 uur