Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

NK korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Vrijdag 15-12-2023
Inschrijfdatum:
Dinsdag 05-12-2023
Afmelddatum:
Zondag 10-12-2023
Organisatie:
Plaats:
Zwembad Het Hofbad
Ypenburgse Boslaan 30
2496 ZA DEN HAAG
015-3108396
Zwembad Het Hofbad
8 banen
Reistijd:
± 48 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Limieten:
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Categorie:
Laatste update:
21-11-2023 @ 14:24
Programma:

Vrijdag sessie 1 (09.00u) 
Series 
400m vrije slag dames 
100m rugslag heren 
200m rugslag dames 
50m schoolslag heren 
50m vrije slag dames 
200m vlinderslag heren 
100m wisselslag dames 
100m vrije slag heren 
200m schoolslag dames 
200m wisselslag heren 
50m vlinderslag dames 
1500m vrije slag heren series 
Vrijdag sessie 2 
B/A-finales (17.00u) 
1500m vrije slag heren s.s. 
400m vrije slag dames (p) 
100m rugslag heren (p) 
200m rugslag dames 
50m schoolslag heren (p) 
50m vrije slag dames (p) 
200m vlinderslag heren 
100m wisselslag dames (p) 
100m vrije slag heren (p) 
200m schoolslag dames 
200m wisselslag heren (p) 
50m vlinderslag dames (p) 
4x200m vrije slag est. heren 
4x200m vrije slag est. dames 

Zaterdag sessie 3 (09.00u) 
Series 
800m vrije slag heren series 
100m rugslag dames 
100m vlinderslag heren 
50m schoolslag dames 
200m vrije slag heren 
100m vrije slag dames 
200m schoolslag heren 
200m vlinderslag dames 
50m rugslag heren 
200m wisselslag dames 
400m wisselslag heren 
800m vrije slag dames series 
40 minuten pauze/inzwemmen 
1500m vrije slag junioren 1-2 jongens 
800m vrije slag junioren 1-2 meisjes 
Zaterdag sessie 4 
B/A-finales (17.00u) 
800m vrije slag dames s.s. 
400m wisselslag heren 
100m rugslag dames (p) 
100m vlinderslag heren (p) 
50m schoolslag dames (p) 
200m vrije slag heren (p) 
100m vrije slag dames (p) 
200m schoolslag heren 
200m vlinderslag dames 
50m rugslag heren (p) 
200m wisselslag dames (p) 
800m vrije slag heren s.s. 
4x100m vrije slag est. dames 
4x100m wisselslag est. heren 

Zondag sessie 5 (09.00u) 
Series 
400m vrije slag heren 
400m wisselslag dames 
100m schoolslag heren 
50m rugslag dames 
50m vrije slag heren 
200m vrije slag dames 
200m rugslag heren 
100m schoolslag dames 
50m vlinderslag heren 
100m vlinderslag dames 
100m wisselslag heren 
1500m vrije slag dames series 
40 minuten pauze/inzwemmen 
1500m vrije slag junioren 3-4 jongens 
800m vrije slag junioren 3-4 meisjes 
Zondag sessie 6 
B/A-finales (17.00u) 
400m vrije slag heren (p) 
400m wisselslag dames 
100m schoolslag heren (p) 
50m rugslag dames (p) 
50m vrije slag heren (p) 
200m vrije slag dames (p) 
200m rugslag heren 
100m schoolslag dames (p) 
50m vlinderslag heren (p) 
100m vlinderslag dames (p) 
100m wisselslag heren (p) 
1500m vrije slag dames s.s. 
4x100m vrije slag est. Heren 
4x100m wisselslag est. dames 
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 13-07-2024 Open Water Wedstrijd Anna Paulowna Anna Paulowna 10:00 uur
zon 21-07-2024 Open Water Gaasperplas Amsterdam 00:00 uur
woe 31-07-2024 Westkapelle-Zoutelande Westkapelle 19:00 uur
woe 07-08-2024 Dishoek-Zoutelande Dishoek 19:00 uur
woe 14-08-2024 Vlissingse Zeezwemrace Vlissingen 19:00 uur
do 15-08-2024 Open Water De Ster Sint-Niklaas 10:00 uur
woe 21-08-2024 Vlissingen-Zoutelande Vlissingen 19:00 uur
zat 24-08-2024 Heerjansdam Challenge Heerjansdam 10:00 uur
zat 24-08-2024 BK open water Heindonk 13:00 uur
zat 24-08-2024 IJsselmeer Marathon (o.v.b.) Medemblik 00:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com