Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

Minioren circuit #3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 09-12-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 29-11-2023
Afmelddatum:
Maandag 04-12-2023
Organisatie:
De Biesboschzwemmers/Bijtelskil
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.30 uur bij de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Erik, Nico, Sabine
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw B.E. Admiraal-Vos WERKENDAM 3JK
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM 23JaK
mw A. Kant ALMKERK 3
mw T.M.E. de Ridder-Schouten ALMKERK 3
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Rianne Cornet
  2. Mirthe van Wijk
  3. Nienke Westerhout
  4. Mirthe Bults
  5. Hannah Vink
Laatste update:
03-12-2023 @ 18:18
Programma:

Nr 		Afstand 	Categorie 	
1	Circuit 	4 x 50m vrije slag 	Mixed estafette 	m6/j1 e.l. 
2	Swimkick 	25m schoolslag 	mixed 	m3 e.l. 
3	Swimkick 	50m schoolslag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
4	Circuit 	50m vlinderslag 	mixed 	m4 e.l. 
5	Circuit 	50m vlinderslag 	mixed *	m6 e.l. 
101		200m rugslag	Mixed	j1 e.e.
102		100m schoolslag 	Mixed	j1 e.e.
6	Swimkick 	25m vrije slag 	mixed 	m3 e.l. 
7	Swimkick 	50m vrije slag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
8	Circuit 	100m vrije slag 	mixed 	m4 e.l. 
9	Circuit 	100m rugslag 	mixed *	m6 e.l. 
103		50m vlinderslag	Mixed	j1 e.e.
104		50m vrije slag	Mixed	j1 e.e.
10	Swimkick 	25m rugslag 	mixed 	m3 e.l. 
11	Swimkick 	50m rugslag 	mixed 	m6/j1 e.l. 
12	Circuit 	50m rugslag 	mixed 	m4 e.l. 
13	Circuit 	200m vrije slag 	mixed *	m6 e.l. 
14	Circuit 	4 x 50m vrije slag 	Mixed estafette 	m4 e.l. 
105		4 x 50m rugslag	Mixed estafette	j1 e.e.
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
KNZB Minioren en Limet Circuit ronde 3

Andel  9-12-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200702580Mirthe Bults07 :101
103
200 rugslag
50 vlinderslag

3:42.50
41.64
S
S
22-4-2023
10-12-2022
Gorinchem
Oosterhout
201300295Jesse Drewes13 :5
9
13
50 vlinderslag
100 rugslag
200 vrije slag

1:05.00
1:39.29
NT
S
S
25-11-2023
11-11-2023
Andel
Andel
201300088Romy van Goor13 :3
7
11
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

56.17
52.09
1:00.75
S
S
S
25-11-2023
25-11-2023
25-11-2023
Andel
Andel
Andel
201400247Björn Hoogerwerf14 :3
7
11
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:04.98
58.20
59.62
S
S
S
25-11-2023
25-11-2023
25-11-2023
Andel
Andel
Andel
201500020Danée Klop15 :2
6
10
25 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag

27.57
26.53
28.13
S
S
S
7-10-2023
22-4-2023
7-10-2023
Andel
Gorinchem
Andel
201100128Amy de Kooter11 :102
103
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:43.04
43.67
S
S
25-11-2023
11-11-2023
Andel
Andel
200900168Anne Lisman09 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:43.82
34.31
S
S
1-10-2022
29-10-2023
Barendrecht
Oosterhout
200600093Rens Lisman06 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:38.26
32.65
S
S
19-11-2022
17-9-2022
Gorinchem
Andel
201100142Louise Lobbezoo11 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:54.08
43.99
S
S
7-10-2023
7-10-2023
Andel
Andel
201200220Shanya Muilenburg12 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

2:02.94
37.14
L
S
24-6-2023
29-10-2023
Giessenburg
Oosterhout
201300130Femke van den Oven13 :5
9
13
50 vlinderslag
100 rugslag
200 vrije slag

43.63
1:34.95
3:07.08
S
S
S
11-3-2023
7-10-2023
7-10-2023
Oosterhout
Andel
Andel
200800194Jansje de Ridder08 :101
104
200 rugslag
50 vrije slag

3:04.13
31.74
S
L
8-10-2022
16-4-2023
Andel
Antwerpen (BEL)
201300134Marley Spijker13 :5
9
13
50 vlinderslag
100 rugslag
200 vrije slag

54.86
1:49.63
3:31.14
S
S
S
28-1-2023
11-11-2023
7-10-2023
Andel
Andel
Andel
200600901Michael Verschoor06 :102
103
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:26.99
37.05
S
S
8-10-2022
28-12-2022
Andel
Maastricht
200600903Thomas Verschoor06 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:25.65
28.92
S
S
7-10-2023
26-11-2023
Andel
Eindhoven
200800384Hannah Vink08 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:45.13
38.38
S
S
19-3-2022
2-10-2021
Gorinchem
Gorinchem
201600002Ise Vink16 :2
8
12
25 schoolslag
100 vrije slag
50 rugslag

35.54
NT
1:01.93
S

S
17-12-2022

7-10-2023
Andel

Andel
200602687Rik Vink06 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:39.97
31.83
S
S
8-10-2022
14-1-2023
Andel
Andel
200901358Anieke aan de Wiel09 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

2:06.61
36.55
S
S
19-3-2022
9-4-2022
Gorinchem
Andel
201400422Ilse van Wijk14 :3
8
12
50 schoolslag
100 vrije slag
50 rugslag

1:07.04
NT
1:03.00
S

S
22-4-2023

25-11-2023
Gorinchem

Andel
201100447Wessel van Wijk11 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

1:50.86
36.96
S
S
12-3-2023
22-4-2023
Oosterhout
Gorinchem
201300094Aisha de Wilde13 :3
7
11
50 schoolslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:03.46
53.54
NT
S
S
10-12-2022
10-12-2022
Oosterhout
Oosterhout
201102726Lisa van Willigen11 :102
104
100 schoolslag
50 vrije slag

NT
47.47

S

22-4-2023

Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:1054 x 50 rugslag11-992:38.38
1:
2:
3:
4:
Michael Verschoor
Thomas Verschoor
Mirthe Bults
Jansje de Ridder
06
06
07
08
39.21
37.12
44.08
37.97
19-11-2023
12-2-2022
10-12-2022
4-11-2023
Papendrecht
Andel
Oosterhout
Andel
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:1054 x 50 rugslag11-992:42.34
1:
2:
3:
4:
Rik Vink
Rens Lisman
Hannah Vink
Anne Lisman
06
06
08
09
36.66
40.91
40.14
44.63
25-11-2023
25-11-2023
10-12-2022
10-12-2022
Andel
Andel
Oosterhout
Oosterhout

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 01-06-2024zon 02-06-2024 BZK Eindhoven 12:45 uur
zat 01-06-2024 Challenge Swim Geraardsbergen Geraardsbergen 09:30 uur
zat 08-06-2024zon 09-06-2024 Brabantse Minoren Finale 2024 Oosterhout 09:15 uur
zat 08-06-2024 Open Water ZGEEL Geel 10:00 uur
do 13-06-2024zon 16-06-2024 ONK Amersfoort 09:00 uur
zat 15-06-2024 Open Water wedstrijden Bodegraven, Bodegraven 10:00 uur
zat 15-06-2024zon 16-06-2024 Belgisch Masters Kampioenschap Kortrijk 09:00 uur
zon 16-06-2024 Speedo Swim-In Leiden 11:15 uur
zon 16-06-2024 Zuidelijke Cirkel 2024 deel 3 Veldhoven 10:15 uur
vrij 21-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 16:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com