Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
KNZB Zwemcompetitie #1
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 30-09-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 20-09-2023
Afmelddatum:
Maandag 25-09-2023
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Zelf regelen, melden om 13:20 uur bij de ploegleiding
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Wouter,…
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
mw B.E. Admiraal-Vos | WERKENDAM | 3JK |
mw W.C. Bults-Quartel | ALMKERK | 3 |
hr G.P. Burghout | ALMKERK | 3 |
mw F.H. Huisman-Kapel | WERKENDAM | 23JaK |
mw P. van de Pol-van Brakel | WERKENDAM | 3J |
hr P. de Ridder | ALMKERK | 4 |
hr N. Swart | WOUDRICHEM | 23 |
Afmelden:
Uitnodiging
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
- Robin Iking
- Rik Vink
- Hannah Vink
- Jan-pieter de Raad
- Christel Kramer
Laatste update:
17-09-2023 @ 13:53
Programma:
Programma ronde 1 2 4x50m vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger 4 4x100m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger 6 200m vrije slag heren senioren 8 200m vrije slag dames senioren 9 200m wisselslag jongens junioren 2 en jonger 10 200m wisselslag meisjes junioren 2 en jonger 11 200m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger 12 200m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger 13 400m vrije slag jongens junioren 4 en jonger 14 400m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger 15 100m wisselslag heren senioren 16 100m wisselslag dames senioren 17 100m wisselslag gemengd minioren 5/6 en jonger Pauze & jurywissel 18 4x100m wisselslag est. gemengd jeugd 2 en jonger 21 100m rugslag jongens junioren 2 en jonger 22 100m rugslag meisjes junioren 2 en jonger 23 100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger 24 100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger 25 100m rugslag jongens junioren 4 en jonger 26 100m rugslag meisjes junioren 4 en jonger 27 50m schoolslag heren senioren 28 50m schoolslag dames senioren 29 50m schoolslag gemengd minioren 5/6 en jonger 32 4x100m vrije slag est. heren senioren 34 4x50m wisselslag est. dames senioren
De Biesboschzwemmers Nationale Zwemcompetitie ronde 1 | Gorinchem 30-9-2023 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200004404 | Redine van Breugel | 00 : | 8 16 | 200 vrije slag 100 wisselslag | 2:38.12 1:15.88 | S S | 22-5-2021 17-12-2022 | Werkendam Andel |
|||
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 12 24 | 200 vrije slag 100 rugslag | 2:59.90 1:42.47 | S S | 19-11-2022 23-4-2022 | Gorinchem Andel |
|||
198400543 | Erik Drewes | 84 : | 6 15 27 | 200 vrije slag 100 wisselslag 50 schoolslag | 2:12.31 1:07.74 35.72 | S S S | 19-11-2022 17-12-2022 2-10-2021 | Gorinchem Andel Gorinchem |
|||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 17 29 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:57.25 57.81 | S S | 11-3-2023 11-3-2023 | Oosterhout Oosterhout |
|||
199107161 | Lars Duijnhouwer | 91 : | 15 27 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:13.01 33.51 | S S | 2-10-2021 19-11-2022 | Gorinchem Gorinchem |
|||
199900480 | Jade Groeneveld | 99 : | 8 16 | 200 vrije slag 100 wisselslag | 2:28.31 1:13.98 | S S | 19-11-2022 17-12-2022 | Gorinchem Andel |
|||
199200583 | Robin Iking | 92 : | 15 27 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:07.11 32.78 | S S | 17-12-2022 17-12-2022 | Andel Andel |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 10 22 | 200 wisselslag 100 rugslag | 3:23.65 1:37.36 | S S | 18-9-2022 28-1-2023 | Papendrecht Andel |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 13 25 | 400 vrije slag 100 rugslag | 4:35.81 1:15.55 | S S | 11-12-2022 8-10-2022 | Eindhoven Andel |
|||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 16 28 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:17.80 44.67 | S S |
|||||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 14 26 | 400 vrije slag 100 rugslag | 5:56.52 1:36.45 | S S | 16-10-2022 22-4-2023 | Tilburg Gorinchem |
|||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 11 23 | 200 vrije slag 100 rugslag | 2:41.94 1:30.05 | S S | 19-11-2022 1-10-2022 | Gorinchem Barendrecht |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 10 22 | 200 wisselslag 100 rugslag | 3:39.39 1:41.43 | S S | 11-3-2023 12-3-2023 | Oosterhout Oosterhout |
|||
201300130 | Femke van den Oven | 13 : | 17 29 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:39.97 54.37 | S S | 12-3-2023 12-3-2023 | Oosterhout Oosterhout |
|||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 15 27 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:09.65 33.89 | S S | 5-2-2023 20-11-2021 | Etten-Leur Andel |
|||
199800722 | Sanne van de Pol | 98 : | 8 28 | 200 vrije slag 50 schoolslag | 2:24.23 36.34 | S S | 9-4-2022 14-11-2021 | Zwijndrecht Amersfoort |
|||
200103953 | Jan-Pieter de Raad | 01 : | 6 15 | 200 vrije slag 100 wisselslag | 2:41.24 1:25.91 | S S | 19-11-2022 | Gorinchem | |||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 12 24 | 200 vrije slag 100 rugslag | 2:32.71 1:22.50 | S S | 17-9-2022 22-4-2023 | Andel Gorinchem |
|||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 8 16 28 | 200 vrije slag 100 wisselslag 50 schoolslag | 2:52.21 1:32.47 48.14 | S S S | 8-4-2023 10-7-2021 2-10-2021 | Zwijndrecht Werkendam Gorinchem |
|||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 16 28 | 100 wisselslag 50 schoolslag | 1:18.06 37.86 | S S | 10-7-2021 19-2-2023 | Werkendam Heerenveen |
|||
200600901 | Michael Verschoor | 06 : | 11 23 | 200 vrije slag 100 rugslag | 3:00.61 1:33.31 | S S | 9-4-2022 28-12-2022 | Andel Maastricht |
|||
200600903 | Thomas Verschoor | 06 : | 11 23 | 200 vrije slag 100 rugslag | 2:40.50 1:25.90 | S S | 5-2-2023 28-12-2022 | Etten-Leur Maastricht |
|||
200800384 | Hannah Vink | 08 : | 12 24 | 200 vrije slag 100 rugslag | 3:15.00 1:35.10 | S | 12-3-2022 | Gorinchem |
|||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 11 23 | 200 vrije slag 100 rugslag | 2:42.97 1:44.98 | S S | 9-4-2022 | Andel | |||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 12 24 | 200 vrije slag 100 rugslag | 3:30.00 1:36.92 | S | 19-11-2022 | Gorinchem |
|||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 9 21 | 200 wisselslag 100 rugslag | 3:29.84 1:38.21 | S S | 12-3-2023 11-3-2023 | Oosterhout Oosterhout |
De Biesboschzwemmers Heren 1 | : | 32 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 4:03.87 |
1: 2: 3: 4: | Lars Duijnhouwer Robin Iking Pieter Pijnenburg Erik Drewes | 91 92 93 84 | 1:03.25 59.15 1:01.51 59.96 | 1-10-2022 17-12-2022 5-2-2023 22-4-2023 | Barendrecht Andel Etten-Leur Gorinchem |
De Biesboschzwemmers Heren 2 | : | 32 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 4:46.92 |
1: 2: 3: 4: | Michael Verschoor Rik Vink Rens Lisman Thomas Verschoor | 06 06 06 06 | 1:14.27 1:13.27 1:10.61 1:08.77 | 22-4-2023 17-12-2022 10-12-2022 22-4-2023 | Gorinchem Andel Oosterhout Gorinchem |
De Biesboschzwemmers Dames 1 | : | 4 | 4 x 100 vrije slag | 11-14 | 5:32.59 |
1: 2: 3: 4: | Amy de Kooter Anieke aan de Wiel Shanya Muilenburg Anne Lisman | 11 09 12 09 | 1:22.33 1:23.64 1:30.86 1:15.76 | 10-12-2022 28-1-2023 11-3-2023 22-4-2023 | Oosterhout Andel Oosterhout Gorinchem |
De Biesboschzwemmers Dames 2 | : | 34 | 4 x 50 wisselslag | 11-99 | 2:13.06 |
1: 2: 3: 4: | Jade Groeneveld Sanne van de Pol Redine van Breugel Mandy Swart | 99 98 00 99 | 33.68 36.34 32.74 30.30 | 19-6-2021 14-11-2021 17-2-2023 18-2-2023 | Werkendam Amersfoort Heerenveen Heerenveen |
De Biesboschzwemmers Gemengd 1 | : | 18 | 4 x 100 wisselslag | 11-17 | 5:17.09 |
1: 2: 3: 4: | Jansje de Ridder Lars de Kooter Rik Vink Anne Lisman | 08 08 06 09 | 1:22.50 1:12.66 1:26.17 1:15.76 | 22-4-2023 11-12-2022 12-3-2022 22-4-2023 | Gorinchem Eindhoven Gorinchem Gorinchem |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |