Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Minioren circuit #1
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 07-10-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 27-09-2023
Afmelddatum:
Maandag 02-10-2023
Organisatie:
De Biesboschzwemmers/ZVDO 74
Plaats:
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.20 uur bij de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Erik, Nico, Sabine
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
mw A. Kant | ALMKERK | 3 |
mw T.M.E. de Ridder-Schouten | ALMKERK | 3 |
mw N. Scheeve | RIJEN | 4 |
Afmelden:
Uitnodiging
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
- Fabiënne de Graaf
- Ilse van Wijk
- Michael Verschoor
- Aïsha
- Lisa van Willegen
- Rens en Anne lisman
- Rik Vink
- Hannah Vink
- Nienke Westerhout
- Anieke aan de Wiel
Laatste update:
04-10-2023 @ 16:36
Programma:
Nr Afstand Categorie 1 Circuit 4 x 50m vrije slag Mixed estafette m6/j1 e.l. 2 Swimkick 25m rugslag mixed m4 e.l. 3 Swimkick 25m rugslag mixed m6/j1 e.l. 4 Circuit 50m rugslag mixed m4 e.l. 5 Circuit 100m rugslag mixed * m6 e.l. 101 200m vrije slag Mixed j1 e.e. 102 100m schoolslag Mixed j1 e.e. 6 Swimkick 25m schoolslag mixed m4 e.l. 7 Swimkick 50m schoolslag mixed m6/j1 e.l. 8 Circuit 50m schoolslag mixed m4 e.l. 9 Circuit 100m schoolslag mixed * m6 e.l. 10 Swimkick 25m vrije slag mixed m4 e.l. 103 100m rugslag Mixed j1 e.e. 104 50m vrije slag Mixed j1 e.e. 11 Swimkick 50m vrije slag mixed m6/j1 e.l. 12 Circuit 100m vrije slag mixed m4 e.l. 13 Circuit 200m vrije slag mixed * m6 e.l. 14 Circuit 4 x 25m vrije slag Mixed estafette m4 e.l. 105 4 x 50m schoolslag Mixed estafette j1 e.e.
De Biesboschzwemmers KNZB Minioren Circuit en Limiet ronde 1 | Andel 7-10-2023 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 2:57.14 34.63 | S S | 30-9-2023 14-1-2023 | Gorinchem Andel |
|||
201300090 | Rianne Cornet | 13 : | 3 7 11 | 50 rugslag 50 schoolslag 50 vrije slag | 1:06.89 1:09.33 58.23 | S S S | 17-12-2022 14-1-2023 17-9-2022 | Andel Andel Andel |
|||
201102578 | Nakeebat Dahud | 11 : | 102 104 | 100 schoolslag 50 vrije slag | NT 54.42 | S | 22-4-2023 | Gorinchem |
|||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 5 9 13 | 100 rugslag 100 schoolslag 200 vrije slag | NT 2:18.02 NT | S | 10-12-2022 | Oosterhout |
|||
201300088 | Romy van Goor | 13 : | 3 7 11 | 50 rugslag 50 schoolslag 50 vrije slag | 1:10.16 1:02.58 1:01.86 | S S S | 17-12-2022 17-12-2022 10-12-2022 | Andel Andel Oosterhout |
|||
201400247 | Björn Hoogerwerf | 14 : | 3 7 11 | 50 rugslag 50 schoolslag 50 vrije slag | 1:11.56 1:18.08 1:20.13 | S S S | 17-12-2022 17-12-2022 17-12-2022 | Andel Andel Andel |
|||
201500020 | Danée Klop | 15 : | 2 6 10 | 25 rugslag 25 schoolslag 25 vrije slag | 29.92 29.31 26.53 | S S S | 10-12-2022 14-1-2023 22-4-2023 | Oosterhout Andel Gorinchem |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 2:52.94 36.03 | L S | 21-5-2023 22-4-2023 | Eindhoven Gorinchem |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 2:13.51 28.62 | S S | 1-10-2022 27-11-2022 | Barendrecht Papendrecht |
|||
201100142 | Louise Lobbezoo | 11 : | 102 104 | 100 schoolslag 50 vrije slag | 3:00.60 46.79 | S S | 22-5-2021 22-4-2023 | Werkendam Gorinchem |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 3:21.47 39.03 | S S | 14-1-2023 22-4-2023 | Andel Gorinchem |
|||
201300130 | Femke van den Oven | 13 : | 5 9 13 | 100 rugslag 100 schoolslag 200 vrije slag | NT 2:02.87 NT | S | 10-12-2022 | Oosterhout |
|||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 2:26.76 32.32 | L S | 15-4-2023 22-1-2023 | Antwerpen (BEL) Eindhoven |
|||
201300134 | Marley Spijker | 13 : | 5 9 13 | 100 rugslag 100 schoolslag 200 vrije slag | NT 2:01.97 NT | S | 10-12-2022 | Oosterhout |
|||
200600903 | Thomas Verschoor | 06 : | 102 104 | 100 schoolslag 50 vrije slag | 1:29.78 30.18 | S S | 28-12-2022 29-6-2022 | Maastricht Breda |
|||
201600002 | Ise Vink | 16 : | 4 8 | 50 rugslag 50 schoolslag | NT 1:04.86 | L | 24-6-2023 | Giessenburg |
|||
201400094 | Mirthe van Wijk | 14 : | 3 7 11 | 50 rugslag 50 schoolslag 50 vrije slag | NT NT NT | |
|||||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 101 104 | 200 vrije slag 50 vrije slag | 3:03.12 36.96 | S S | 11-3-2023 22-4-2023 | Oosterhout Gorinchem |
De Biesboschzwemmers Gemengd 1 | : | 105 | 4 x 50 schoolslag | 11-99 | 2:47.66 |
1: 2: 3: 4: | Thomas Verschoor Mirthe Bults Jansje de Ridder Lars de Kooter | 06 07 08 08 | 39.99 48.53 46.67 32.47 | 14-1-2023 20-11-2021 19-3-2022 24-6-2023 | Andel Andel Gorinchem Rotterdam |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |