Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

ONMK2023 lange baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Donderdag 04-05-2023
Inschrijfdatum:
Vrijdag 14-04-2023
Afmelddatum:
Vrijdag 14-04-2023
Organisatie:
ZPC Amersfoort
Plaats:
Sportcomplex Amerena
Velduil 2
3815 XT AMERSFOORT
033-8881730
Sportcomplex Amerena
10 banen
Reistijd:
± 45 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:30 uur
Aanvang:
12:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Opmerkingen:
• Per persoon mag men zich opgeven voor maximaal 2 persoonlijke starts per sessie.
• Inschrijftijden dienen controleerbaar te zijn vanaf 1 januari 2020

Kosten
• Persoonlijke nummers 50m t/m 400m € 9,00 per start
• Persoonlijke nummers 800m & 1500m € 10,00 per start
• Estafettes € 25,00 per start
• Bij ziek- en afmeldingen na sluiting van de inschrijving zijn inschrijfgelden verschuldigd.
Laatste update:
24-04-2023 @ 16:24
Programma:

Sessie 1
Donderdag 4 mei 2023
Inzwemmen 11.30 uur
Wedstrijd 12.30 uur

1 1500m vrije slag dames
2 1500m vrije slag heren

Sessie 2
Vrijdag 5 mei 2023
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur

3 400m vrije slag dames
4 400m vrije slag heren
5 100m vlinderslag dames
6 100m vlinderslag heren

Sessie 3
Vrijdag 5 mei 2023
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur

7 50m rugslag dames
8 50m rugslag heren
9 200m schoolslag dames
10 200m schoolslag heren
11 50m vrije slag dames
12 50m vrije slag heren
13 200m wisselslag dames
14 200m wisselslag heren
Pauze 5 min
15 4x200m vrije slag dames/heren/gemengd

Sessie 4
Zaterdag 6 mei 2023
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
16 800 vrije slag heren
17 400m wisselslag dames
Pauze 5 min
18 4x100m vrije slag dames/heren/gemengd

Sessie 5
Zaterdag 6 mei 2023
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
20 50m vlinderslag heren
21 50m vlinderslag dames
22 200m rugslag heren
23 200m rugslag dames
24 100m schoolslag heren
25 100m schoolslag dames
26 200m vrije slag heren
27 200m vrije slag dames
Pauze 5 min
28 4x50m wisselslag dames/heren/gemengd

Sessie 6
Zondag 7 mei 2023
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
29 800m vrije slag dames
30 400m wisselslag heren
Pauze 5 min
31 4x100m wisselslag dames/heren/gemengd

Sessie 7
Zondag 7 mei 2023
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
33 200m vlinderslag dames
34 200m vlinderslag heren
35 100m vrije slag dames
36 100m vrije slag heren
37 50m schoolslag dames
38 50m schoolslag heren
39 100m rugslag dames
40 100m rugslag heren
Pauze 5 min
41 4x50m vrije slag dames/heren/gemengd
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
ONMK 2023 lange baan

Amersfoort  4–7-5-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

196900192Marjo Goelema-Koek69 :21
25
37
50 vlinderslag
100 schoolslag
50 schoolslag

34.53
1:24.33
36.90
L
L
L
6-5-2022
7-5-2022
2-7-2022
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
199800722Sanne van de Pol98 :9
11
35
37
200 schoolslag
50 vrije slag
100 vrije slag
50 schoolslag

3:13.55
29.46
1:09.77
37.51
L
L
L
L
6-5-2022
8-5-2022
28-8-2021
21-5-2022
Eindhoven
Eindhoven
Giessenburg
Eindhoven
199700684Nadine Scheeve97 :1
3
23
27
29
1500 vrije slag
400 vrije slag
200 rugslag
200 vrije slag
800 vrije slag

22:54.43
5:46.37
3:04.79
2:47.68
12:06.41
S
S
S
S
S
23-1-2020
24-1-2020
26-1-2020
24-1-2020
23-1-2020
Rotterdam
Rotterdam
Rotterdam
Rotterdam
Rotterdam
197200889Wouter van der Stelt72 :2
4
12
16
26
1500 vrije slag
400 vrije slag
50 vrije slag
800 vrije slag
200 vrije slag

22:52.19
5:32.76
32.29
11:37.19
2:31.66
L
L
L
L
S
5-5-2022
29-8-2022
2-7-2022
28-8-2022
17-2-2023
Eindhoven
Rome (ITA)
Eindhoven
Rome (ITA)
Heerenveen
199904916Mandy Swart99 :9
11
25
37
39
200 schoolslag
50 vrije slag
100 schoolslag
50 schoolslag
100 rugslag

3:07.96
30.55
1:22.87
38.16
1:22.44
S
L
S
L
L
8-4-2023
8-5-2022
18-2-2023
21-5-2022
6-5-2022
Zwijndrecht
Eindhoven
Heerenveen
Eindhoven
Eindhoven
196801475Nico Swart68 :8
12
22
24
38
40
50 rugslag
50 vrije slag
200 rugslag
100 schoolslag
50 schoolslag
100 rugslag

36.21
29.73
2:52.26
1:19.76
35.48
1:19.69
L
S
L
S
S
L
12-9-2021
25-1-2020
12-9-2021
25-1-2020
26-1-2020
6-5-2022
Eindhoven
Rotterdam
Eindhoven
Rotterdam
Rotterdam
Eindhoven
196301397Richard Tiemstra63 :2
8
14
1500 vrije slag
50 rugslag
200 wisselslag

23:07.36
39.60
3:08.94
S
L
S
23-1-2020
9-10-2021
7-1-2023
Rotterdam
Luxemburg (LUX)
Papendrecht
198604609Sander van Tilburg86 :2
16
1500 vrije slag
800 vrije slag

21:43.18
11:37.87
S
S
12-3-2023
12-3-2023
Terneuzen
Terneuzen
197001041Henri Verschoor70 :4
12
26
36
40
400 vrije slag
50 vrije slag
200 vrije slag
100 vrije slag
100 rugslag

5:13.60
29.46
2:25.07
1:06.84
1:18.89
S
L
S
L
S
8-4-2023
2-4-2023
12-3-2023
2-4-2023
12-3-2023
Zwijndrecht
Oosterhout
Terneuzen
Oosterhout
Terneuzen
198102300Anne-Marie Verschoor-Vos81 :7
11
27
35
37
50 rugslag
50 vrije slag
200 vrije slag
100 vrije slag
50 schoolslag

37.20
30.43
2:29.37
1:09.96
38.55
S
L
S
L
S
12-11-2022
2-4-2023
8-4-2023
2-4-2023
15-2-2020
Gorinchem
Oosterhout
Zwijndrecht
Oosterhout
Papendrecht
196301403Paul Wijnja63 :4
12
20
26
36
400 vrije slag
50 vrije slag
50 vlinderslag
200 vrije slag
100 vrije slag

5:23.14
29.66
33.54
2:29.28
1:08.16
L
L
L
L
L
29-8-2022
8-5-2022
6-5-2022
31-8-2022
9-10-2021
Rome (ITA)
Eindhoven
Eindhoven
Rome (ITA)
Luxemburg (LUX)
196700528Annette Wijnja-Visser67 :9
11
25
27
37
39
200 schoolslag
50 vrije slag
100 schoolslag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 rugslag

3:06.70
33.31
1:26.79
2:43.51
40.71
1:25.68
L
L
L
L
L
L
6-5-2022
2-7-2022
7-5-2022
2-4-2023
8-5-2022
10-10-2021
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Oosterhout
Eindhoven
Luxemburg (LUX)
teamBBZ Heren 3:284 x 50 wisselslag200-2392:19.65
1:
2:
3:
4:
Wouter van der Stelt
Nico Swart
Paul Wijnja
Henri Verschoor
72
68
63
70
38.18
38.47
33.54
29.46

2-9-2022
6-5-2022
2-4-2023

Rome (ITA)
Eindhoven
Oosterhout
teamBBZ Dames 4:284 x 50 wisselslag160-1992:20.15
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
Mandy Swart
Anne-Marie Verschoor-Vos
67
69
99
81
38.47
36.90
34.35
30.43
9-10-2021
2-7-2022
6-5-2022
2-4-2023
Luxemburg (LUX)
Eindhoven
Eindhoven
Oosterhout
teamBBZ Dames 6:414 x 50 vrije slag120-1592:01.39
1:
2:
3:
4:
Anne-Marie Verschoor-Vos
Mandy Swart
Marjo Goelema-Koek
Sanne van de Pol
81
99
69
98
30.43
30.55
30.95
29.46
2-4-2023
8-5-2022
8-5-2022
8-5-2022
Oosterhout
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
teamBBZ Gemengd 1:154 x 200 vrije slag200-23910:02.51
1:
2:
3:
4:
Paul Wijnja
Henri Verschoor
Annette Wijnja-Visser
Anne-Marie Verschoor-Vos
63
70
67
81
2:29.28
2:25.07
2:38.79
2:29.37
31-8-2022Rome (ITA)
teamBBZ Gemengd 2:154 x 200 vrije slag120-15910:14.92
1:
2:
3:
4:
Mandy Swart
Nico Swart
Wouter van der Stelt
Sanne van de Pol
99
68
72
98
2:34.97
2:37.58
2:38.14
2:24.23


31-8-2022


Rome (ITA)
teamBBZ Gemengd 5:314 x 100 wisselslag200-2395:13.47
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Annette Wijnja-Visser
Paul Wijnja
Marjo Goelema-Koek
68
67
63
69
1:19.69
1:26.79
1:17.10
1:09.89
6-5-2022
7-5-2022

6-5-2022
Eindhoven
Eindhoven

Eindhoven

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 13-07-2024 Open Water Wedstrijd Anna Paulowna Anna Paulowna 10:00 uur
zon 21-07-2024 Open Water Gaasperplas Amsterdam 00:00 uur
woe 31-07-2024 Westkapelle-Zoutelande Westkapelle 19:00 uur
woe 07-08-2024 Dishoek-Zoutelande Dishoek 19:00 uur
woe 14-08-2024 Vlissingse Zeezwemrace Vlissingen 19:00 uur
do 15-08-2024 Open Water De Ster Sint-Niklaas 10:00 uur
woe 21-08-2024 Vlissingen-Zoutelande Vlissingen 19:00 uur
zat 24-08-2024 Heerjansdam Challenge Heerjansdam 10:00 uur
zat 24-08-2024 BK open water Heindonk 13:00 uur
zat 24-08-2024 IJsselmeer Marathon (o.v.b.) Medemblik 00:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com