Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

KNZB Zwemcompetitie #4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 22-04-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 12-04-2023
Afmelddatum:
Maandag 17-04-2023
Organisatie:
PCG
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:45 uur
Aanvang:
14:15 uur
Eindtijd:
± 17:15 uur
Ploegleiding:
Dirk, …
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM 23JaK
mw A. Kramer-van der Laan van Maastrigt NIEUWENDIJK 3J
hr W. van der Stelt ALMKERK 23J
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Leah Pruissers
  2. Jan-pieter de Raad
  3. Marley Spijker
  4. Rik Vink
  5. Hannah Vink
  6. Rianne Cornet
  7. Robin Iking
  8. Femke van den Oven
  9. Renske Sterrenburg
  10. Aïsha de Wilde
  11. Anieke aan de Wiel
  12. Cil de Vries
  13. Christel Kramer
  14. Romy van Goor
  15. Tamar Dekker
Laatste update:
17-04-2023 @ 14:41
Programma:

1	4x 100m wisselslag est. mixed junioren 4 en jonger	5:50,00
3	100m vrije slag dames senioren open	1:20,10
5	100m vrije slag heren senioren open	1:10,30
7	100m schoolslag meisjes junioren 2 en jonger	1:47,60
9	100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger	1:38,90
11	200m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger	3:14,00
13	200m rugslag jongens jeugd 2 en jonger	2:52,00
15	200m wisselslag dames senioren open	3:14,70
17	200m wisselslag heren senioren open	2:54,80
19	100m rugslag meisjes junioren 4 en jonger	1:30,60
21	100m rugslag jongens junioren 4 en jonger	1:19,90
23	50m vrije slag mixed minioren 6 en jonger	0:00.00
46	25m vrije slag mixed minioren 3 en jonger	0:00.00
24	4x 100m vrije slag est. mixed jeugd 2 en jonger	5:09,00
26	4x 100m vrije slag est. mixed senioren open	5:01,00
29	200m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger	3:16,60
32	200m vrije slag jongens junioren 2 en jonger	2:53,80
34	100m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger	1:22,10
36	100m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger	1:12,40
38	100m rugslag dames senioren open	1:26,50
39	100m rugslag heren senioren open	1:17,20
40	200m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger	3:41,90
42	200m schoolslag jongens junioren 4 en jonger	3:18,40
44	50m schoolslag mixed minioren 6 en jonger	0:00.00
47	50m schoolslag mixed minioren 3 en jonger	0:00.00
45	8x 50m vrije slag mixed all-in	4:51,00
Voor programma 45 is de startvolgorde: 
1x m jun 2 el. - 1x j jun 2 el. - 
1x m jun 4 el. - 1x j jun 4 el. - 
1x j jeu 2 el. - 1x m jeu 2 el. - 
1x h sen open - 1x d sen open			
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Nationale Zwem Competitie Deel 4

Gorinchem  22-4-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200702580Mirthe Bults07 :11
34
200 rugslag
100 vrije slag

NT
1:20.71

S

17-12-2022

Andel
197100175Harry Cornet71 :5
17
100 vrije slag
200 wisselslag

58.41
2:32.86
S
S
4-12-2022
14-11-2021
Eindhoven
Amersfoort
201102578Nakeebat Dahud11 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

56.78
58.65
S
S
14-1-2023
14-1-2023
Andel
Andel
Tamar Dekker16 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

NT
NT

198400543Erik Drewes84 :5
17
39
100 vrije slag
200 wisselslag
100 rugslag

1:02.97
2:27.65
1:12.42
L
S
S
25-6-2022
20-11-2021
3-10-2020
Giessenburg
Andel
Andel
201300295Jesse Drewes13 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

49.61
1:01.64
S
S
1-10-2022
17-12-2022
Barendrecht
Andel
199107161Lars Duijnhouwer91 :5
39
100 vrije slag
100 rugslag

1:03.25
1:13.58
S
S
1-10-2022
12-3-2022
Barendrecht
Gorinchem
201300088Romy van Goor13 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

1:01.86
1:02.58
S
S
10-12-2022
17-12-2022
Oosterhout
Andel
Fabiënne de Graaf16 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

NT
NT

199900480Jade Groeneveld99 :3
38
100 vrije slag
100 rugslag

1:04.35
1:12.18
S
S

20-11-2021

Andel
Jay Groeneveld16 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

NT
NT

201400247Björn Hoogerwerf14 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

28.90
1:18.08
S
S
14-1-2023
17-12-2022
Andel
Andel
201500020Danée Klop15 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

27.92
1:31.52
S
S
14-1-2023
9-10-2021
Andel
Gorinchem
201100128Amy de Kooter11 :7
29
100 schoolslag
200 vrije slag

1:44.58
2:57.44
S
L
8-10-2022
15-4-2023
Andel
Antwerpen (BEL)
200800185Lars de Kooter08 :21
42
100 rugslag
200 schoolslag

1:15.55
2:38.32
S
S
8-10-2022
10-12-2022
Andel
Eindhoven
199901248Christel Kramer99 :3
38
100 vrije slag
100 rugslag

1:07.97
1:15.81
L
S
25-6-2022
12-3-2022
Giessenburg
Gorinchem
200900168Anne Lisman09 :19
40
100 rugslag
200 schoolslag

1:37.53
NT
S
17-9-2022Andel
200600093Rens Lisman06 :13
36
200 rugslag
100 vrije slag

NT
1:10.61

S

10-12-2022

Oosterhout
201100142Louise Lobbezoo11 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

50.84
55.45
S
S
14-1-2023
8-10-2022
Andel
Andel
201200220Shanya Muilenburg12 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

38.30
55.97
L
S
16-4-2023
19-11-2022
Antwerpen (BEL)
Gorinchem
199800722Sanne van de Pol98 :3
15
100 vrije slag
200 wisselslag

1:05.89
2:49.28
S
S
17-12-2022
20-11-2021
Andel
Andel
200800194Jansje de Ridder

08 :19100 rugslag1:23.36 S21-5-2022Oosterhout
Quinten Rog14 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

NT
NT

199904916Mandy Swart99 :15
38
200 wisselslag
100 rugslag

2:51.00
1:19.49
S
S
20-11-2021
12-3-2022
Andel
Gorinchem
201202173Kyran Verbeek12 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

49.75
1:00.96
S
S
14-1-2023
14-1-2023
Andel
Andel
200600901Michael Verschoor

06 :36100 vrije slag1:21.06 S27-11-2021Gorinchem
200600903Thomas Verschoor

06 :36100 vrije slag1:11.02 S17-12-2022Andel
201600002Ise Vink16 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

29.15
NT
S
10-12-2022Oosterhout
201300293Cil de Vries13 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

57.39
1:04.11
S
S
17-12-2022
8-10-2022
Andel
Andel
200901358Anieke aan de Wiel09 :19
34
100 rugslag
100 vrije slag

1:36.92
1:23.64
S
S
19-11-2022
28-1-2023
Gorinchem
Andel
201400422Ilse van Wijk14 :46
47
25 vrije slag
50 schoolslag

26.09
1:14.25
S
S
14-1-2023
17-12-2022
Andel
Andel
201100447Wessel van Wijk11 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

38.68
52.13
S
S
10-12-2022
19-11-2022
Oosterhout
Gorinchem
201300094Aisha de Wilde13 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

53.54
1:03.46
S
S
10-12-2022
10-12-2022
Oosterhout
Oosterhout
201102726Lisa van Willigen11 :23
44
50 vrije slag
50 schoolslag

57.53
1:05.89
S
S
14-1-2023
14-1-2023
Andel
Andel
teamBBZ Gemengd 1:14 x 100 wisselslag11-155:55.70
1:
2:
3:
4:
Jansje de Ridder
Mirthe Bults
Lars de Kooter
Wessel van Wijk
08
07
08
11
1:23.36
1:44.21
1:13.28
1:34.85
21-5-2022
20-11-2021
17-12-2022
21-5-2022
Oosterhout
Andel
Andel
Oosterhout
teamBBZ Gemengd 2:244 x 100 vrije slag11-174:39.30
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Jansje de Ridder
Rens Lisman
Lars de Kooter
09
08
06
08
1:16.61
1:09.65
1:10.61
1:02.43
1-10-2022
21-1-2023
10-12-2022
16-10-2022
Barendrecht
Eindhoven
Oosterhout
Tilburg
teamBBZ Gemengd 3:264 x 100 vrije slag11-994:07.80
1:
2:
3:
4:
Harry Cornet
Erik Drewes
Jade Groeneveld
Sanne van de Pol
71
84
99
98
58.41
58.96
1:04.35
1:05.89
4-12-2022


17-12-2022
Eindhoven


Andel
teamBBZ Gemengd 4:458 x 50 vrije slag11-994:15.22
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
Amy de Kooter
Wessel van Wijk
Jansje de Ridder
Lars de Kooter
Mirthe Bults
Thomas Verschoor
Sanne van de Pol
Harry Cornet
11
11
08
08
07
06
98
71
34.96
38.68
31.74
28.62
34.63
30.18
28.40
26.65

10-12-2022

27-11-2022
14-1-2023
29-6-2022
17-2-2023
17-12-2022

Oosterhout

Papendrecht
Andel
Breda
Heerenveen
Andel

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 01-06-2024zon 02-06-2024 BZK Eindhoven 12:45 uur
zat 01-06-2024 Challenge Swim Geraardsbergen Geraardsbergen 09:30 uur
zat 08-06-2024zon 09-06-2024 Brabantse Minoren Finale 2024 Oosterhout 09:15 uur
zat 08-06-2024 Open Water ZGEEL Geel 10:00 uur
do 13-06-2024zon 16-06-2024 ONK Amersfoort 09:00 uur
zat 15-06-2024 Open Water wedstrijden Bodegraven, Bodegraven 10:00 uur
zat 15-06-2024zon 16-06-2024 Belgisch Masters Kampioenschap Kortrijk 09:00 uur
zon 16-06-2024 Speedo Swim-In Leiden 11:15 uur
zon 16-06-2024 Zuidelijke Cirkel 2024 deel 3 Veldhoven 10:15 uur
vrij 21-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 16:00 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com