Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

NJK

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 09-12-2022 – zondag 11-12-2022
Inschrijfdatum:
dinsdag 29-11-2022
Afmelddatum:
zondag 04-12-2022
Organisatie:
Nuenen
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
15:00 uur
Aanvang:
16:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
Junioren 1 en 2 plaatsing op basis van klassement
Junioren 3 en 4 plaatsing op basis van limieten
Laatste update:
27-10-2022 @ 17:28
Programma:

Sessie 1
Vrijdag 9 december 2022
Inzwemmen 15.00 uur
Wedstrijd 16.00 uur
1.	400m vrije slag meisjes junioren Para en junioren 1 en 2
2.	400m vrije slag jongens junioren Para en junioren 1 en 2
3.	400m wisselslag meisjes junioren 3 en 4
4.	400m wisselslag jongens junioren 3 en 4
5.	4x200m vrije slag estafette meisjes junioren
6.	4x200m vrije slag estafette jongens junioren

Sessie 2
Zaterdag 10 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
7.	100m vrije slag jongens junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
8.	100m schoolslag meisjes junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
9.	200m vlinderslag jongens junioren 3 en 4
10.	400m vrije slag meisjes junioren 3 en 4
11.	100m rugslag jongens junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
12.	100m vlinderslag meisjes junioren 3 en 4 (series)
13.	200m schoolslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
14.	200m vrije slag meisjes junioren 1 en 2
15.	200m wisselslag jongens junioren para

Sessie 3
Zaterdag 10 december 2022
Inzwemmen 15.00 uur
Wedstrijd 16.00 uur
16.	100m wisselslag jongens junioren para
17.	100m vrije slag jongens junioren 3 en 4 (finale)
18.	100m schoolslag meisjes junioren 3 en 4 (finale)
19.	100m rugslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (finale)
20.	100m vlinderslag meisjes junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (finale)
21.	50m vrije slag jongens junioren para, junioren 3 en 4
22.	200m vrije slag meisjes junioren para, junioren 3 en 4
23.	200m wisselslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
24.	200m rugslag meisjes junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
25.	4x100m wisselslag estafette jongens junioren
26.	4x100m vrije slag estafette meisjes junioren

Sessie 4
Zondag 11 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
27.	100m vrije slag meisjes junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
28.	100m schoolslag jongens junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
29.	200m vlinderslag meisjes junioren 3 en 4
30.	400m vrije slag jongens junioren 3 en 4
31.	100m rugslag meisjes junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (series)
32.	100m vlinderslag jongens junioren 3 en 4 (series)
33.	200m schoolslag meisjes junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
34.	200m vrije slag jongens junioren 1 en 2
35.	200m wisselslag meisjes junioren para

Sessie 5
Zondag 11 december 2022
Inzwemmen 15.00 uur
Wedstrijd 16.00 uur
36.	100m wisselslag meisjes junioren para
37.	100m vrije slag meisjes junioren 3 en 4 (finale)
38.	100m schoolslag jongens junioren 3 en 4 (finale)
39.	100m rugslag meisjes junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (finale)
40.	100m vlinderslag jongens junioren para, junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 (finale)
41.	50m vrije slag meisjes junioren para, junioren 3 en 4
42.	200m vrije slag jongens junioren para, junioren 3 en 4
43.	200m wisselslag meisjes junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
44.	200m rugslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4
45.	4x100m wisselslag estafette meisjes junioren
46.	4x100m vrije slag estafette jongens junioren
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 27/11 Limietwedstrijd De Geul
vrij 02/12 LAC
zon 04/12 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 6
zat 10/12 Oud papier
zat 10/12 Minioren circuit #3
zon 11/12 ROM deel 2
vrij 16/12 – zon 18/12 NK
zat 17/12 – zon 18/12 NJK 800/1500
zat 17/12 WCK2022
woe 28/12 – vrij 30/12 Speedo International Friendship Swimmeet