Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

AIYSC2023

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Vrijdag 14-04-2023
Inschrijfdatum:
Maandag 03-04-2023
Afmelddatum:
Maandag 03-04-2023
Organisatie:
Z.Ol.A
Plaats:
Olympisch Zwembad Wezenberg
Desguinlei 17-19
2018 ANTWERPEN
03-2592311
Olympisch Zwembad Wezenberg
8 banen
Reistijd:
± 60 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Limieten:
Inzwemmen:
17:30 uur
Aanvang:
18:30 uur
Eindtijd:
± 22:00 uur
Ploegleiding:
Dirk
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Lars de Kooter nummer(s):4, 11, 15, 32, 36
  2. Shanya Muilenburg nummer(s):5, 35
  3. Anne lisman nummer(s):8, 35
  4. Jansje de ridder nummer(s):3, 8, 18, 35
Opmerkingen:
Elke zwemmer/ster mag maximaal 1 x in een 400m, 2 x in een 200m; 2 x in een 100m, en 3 x in de 50m starten.

De startgelden bedragen
50 m= €6,00
100m = €7,00
200m= €8,00
400m = €9,00
Laatste update:
02-04-2023 @ 21:38
Programma:

Vrijdag 14 april 2023
Inzwemmen 17.30 uur
Wedstrijd 18.30 uur
Wed.Nr. Soort Afstand Stijl Geslacht1 Leeftijden
1  series 400m vrije slag Dames 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
2  series 400m vrije slag Heren 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
3  series 200m wisselslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
4  series 200m schoolslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
5  series 50m vlinderslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
6  series 50m vlinderslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
7  series 400m wisselslag Heren 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +

Zaterdag 15 april 2023
Inzwemmen 7.30 uur
Wedstrijd 8.30 uur
Wed.Nr. Soort Afstand Stijl Geslacht1 Leeftijden
8  Voorronde 100m vrije slag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
9  Voorronde 100m vrije slag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
10  series 200m schoolslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
11  series 200m wisselslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
12  series 50m rugslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
13  series 50m rugslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +

Zaterdag 15 april
Inzwemmen 13.00 uur
Wedstrijd 14.00 uur
Wed.Nr. Soort Afstand Stijl Geslacht1 Leeftijden
14  series 50m schoolslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
15  series 50m schoolslag Heren 13 - 14 / 11 - 12 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
16  Voorronde 100m vlinderslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
17  Voorronde 100m vlinderslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
18  series 200m vrije slag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
19  series 200m vrije slag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
Pauze Medailles
20. Finale 100m vlinderslag Dames 11 - 14 / 11 +
21. Finale 100m vlinderslag Heren 11 - 14 / 11 +
22. Finale 100m vrije slag Dames 11 - 14 / 11 +
23. Finale 100m vrije slag Heren 11 - 14 / 11 +

Zondag 16 april 2023
Inzwemmen 7.30 uur
Wedstrijd 8.30 uur
Wed.Nr. Soort Afstand Stijl Geslacht1 Leeftijden
24  Voorronde 100m rugslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
25  Voorronde 100m rugslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
26  Voorronde 100m schoolslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
27  series 400m vrije slag Jongens 11 - 12 / 13 - 14
28  series 400m vrije slag Meisjes 11 - 12 / 13 - 14
29  series 200m vlinderslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
30  series 200m vlinderslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
31  series 400m wisselslag Dames 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +

Zondag 16 april 2023
Inzwemmen 13.00 uur
Wedstrijd 14.00 uur
Wed.Nr. Soort Afstand Stijl Geslacht1 Leeftijden
32  Voorronde 100m schoolslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
33  series 200m rugslag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
34  series 200m rugslag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
35  series 50m vrije slag Dames 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
36  series 50m vrije slag Heren 11 - 12 / 13 - 14 / 15 - 16 / 17 - 18 / 19 +
Pauze Medailles
37. Finale 100m schoolslag Dames 11 - 14 / 11 +
38. Finale 100m schoolslag Heren 11 - 14 / 11 +
39. Finale 100m rugslag Dames 11 - 14 / 11 +
40. Finale 100m rugslag Heren 11 - 14 / 11 +
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
AIYSC 2023

Antwerpen (BEL)  14–16-4-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

201100128Amy de Kooter11 :5
8
14
18
26
35
50 vlinderslag
100 vrije slag
50 schoolslag
200 vrije slag
100 schoolslag
50 vrije slag

44.99
1:22.33
50.35
3:04.51
1:46.61
34.96
L
S
L
S
L
L
12-2-2023
10-12-2022
12-2-2023
12-6-2022
12-2-2023
2-4-2023
Eindhoven
Oosterhout
Eindhoven
Roosendaal
Eindhoven
Oosterhout
200800185Lars de Kooter08 :4
11
15
25
32
36
200 schoolslag
200 wisselslag
50 schoolslag
100 rugslag
100 schoolslag
50 vrije slag

2:45.09
2:33.10
34.65
1:19.30
1:15.36
30.12
L
L
L
L
L
L
22-5-2022
10-6-2022
10-4-2022
11-6-2022
10-4-2022
10-4-2022
Eindhoven
Eindhoven
Antwerpen (BEL)
Eindhoven
Antwerpen (BEL)
Antwerpen (BEL)
200900168Anne Lisman09 :8
35
100 vrije slag
50 vrije slag

1:16.61
34.81
S
S
1-10-2022
5-2-2023
Barendrecht
Etten-Leur
201200220Shanya Muilenburg12 :5
35
50 vlinderslag
50 vrije slag

45.89
39.61
S
L
28-1-2023
12-2-2023
Andel
Eindhoven
200800194Jansje de Ridder08 :3
8
18
35
200 wisselslag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 vrije slag

2:58.00
1:12.26
2:33.24
32.32
S
L
L
S
28-1-2023
15-5-2022
12-2-2023
22-1-2023
Andel
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 22-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 09:00 uur
zat 22-06-2024 Damster City Swim Appingedam, Appingedam 13:00 uur
zon 23-06-2024 Lage Vaart Race Dronten 11:00 uur
woe 26-06-2024woe 03-07-2024 EMK Belgrado 09:30 uur
zat 29-06-2024 Flanders Open Water Cup Heindonk 11:00 uur
zon 30-06-2024 Damme-Brugge Brugge 13:30 uur
zon 30-06-2024 Jaargangfinale 2024 Dordrecht 10:00 uur
zon 30-06-2024 Zoggs De Bosbaan Amstelveen 10:00 uur
zat 06-07-2024 Open Water SWEM Lokeren 10:00 uur
zat 06-07-2024 Marina Beach Braakmankreek +ONK Open Water Zwemmen Hoek 10:30 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com