Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Nationale Masters Club Meet 2021 (NMCM2021)

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 14-11-2021
Inschrijfdatum:
maandag 01-11-2021
Afmelddatum:
maandag 08-11-2021
Organisatie:
ZPC Amersfoort
Plaats:
Sportcomplex Amerena
Velduil 2
3815 XT AMERSFOORT
033-8881730
Sportcomplex Amerena
10 banen
Reistijd:
± 45 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:45 uur
Aanvang:
14:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Sander van Elburg nummer(s):1, 5, 9, 12
  2. Marjo nummer(s):4, 6, 10, 12
  3. Wouter van der Stelt nummer(s):1, 6, 9, 12
  4. Annette nummer(s):2, 7, 12
  5. Paul nummer(s):3, 6, 8, 12
  6. Nico nummer(s):2, 4, 9, 12
  7. Mandy Swart nummer(s):2, 6, 8, 11
  8. Jade Groeneveld nummer(s):3, 6, 8
  9. Harry nummer(s):4, 7, 12
Opmerkingen:
Teamsamenstelling:
- minimaal 7 en maximaal 13 personen

Per persoonlijk nummer mogen per team maximaal 3 zwemmers worden ingeschreven.
Men kan maar voor 1 team uitkomen en mag maximaal 4x starten (inclusief estafette)

4. Puntentelling teams
a) Iedere gezwommen tijd wordt omgezet in punten. De punten zijn gerelateerd aan de meest recente Masters wereldrecordlijsten. Hoe dichter de prestatie bij een
wereldrecord ligt, hoe meer punten dit zal opleveren. De wereldrecordtijd van de
betreffende leeftijdscategorie wordt gedeeld door de gezwommen tijd en met 100
vermenigvuldigd.
b) Bij diskwalificatie worden geen punten toegekend.
c) Voor individuele nummers tellen de punten van de 2 beste zwemmers per club per
programmanummer mee voor de puntentelling. Wanneer er een zwemmer ontbreekt, zal dit 0 punten opleveren.

11.Kosten
a) Inschrijfkosten per team (inclusief entree, starts, estafettes, 1 startlijst) € 100,- per team.
b) De verschuldigde startgelden zijn verschuldigd bij inschrijving.
c) Warm buffet € 15,00 per deelnemer bij voorinschrijving, graag een bericht aan de organisatie indien vegetarisch en/of andere dieetwensen.
Laatste update:
05-11-2021 @ 16:47
Programma:

1 200 meter wisselslag  dames / heren 
2 50 meter rugslag  dames / heren 
3 100 meter vrije slag  dames / heren 
4 50 meter schoolslag  dames / heren 
5 100 meter vlinderslag  dames / heren 
6 4 x 50 meter wisselslag  dames / heren / mix 
Pauze 
7 100 meter schoolslag  dames / heren 
8  50 meter vlinderslag  dames / heren 
9  100 meter rugslag  dames / heren 
10   50 meter vrije slag  dames / heren 
11   100 meter wisselslag  dames / heren 
12   4x50 meter vrije slag  dames / heren / mix 	 

		 
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Nederlandse Masters ClubMeet 2021

Amersfoort  14-11-2021

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197100175Harry Cornet71 :1
4
7
11
200 wisselslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag

2:23.31
31.28
1:12.12
1:05.64
S

S
S


06-10-2018
21-12-2019


Papendrecht
Andel
198800937Sander van Elburg88 :1
5
9
200 wisselslag
100 vlinderslag
100 rugslag

2:23.77
1:05.03
1:06.63
S
S
S
11-11-2018
04-11-2018
02-12-2018
Veghel
Roermond
Eindhoven
196900192Marjo Goelema-Koek69 :4
10
50 schoolslag
50 vrije slag

35.30
29.97
S
S
12-01-2019
21-01-2018
Papendrecht
Terneuzen
199900480Jade Groeneveld99 :3
8
11
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 wisselslag

1:04.35
30.82
1:13.80
S
S
S
21-12-2019
21-12-2019
05-10-2019
Andel
Andel
Sliedrecht
199800722Sanne van de Pol98 :4
10
50 schoolslag
50 vrije slag

36.06
28.60
S
S
15-02-2020
15-02-2020
Papendrecht
Papendrecht
197200889Wouter van der Stelt72 :1
3
10
200 wisselslag
100 vrije slag
50 vrije slag

2:48.00
1:06.63
30.08
S
S
S

22-12-2018
03-03-2018

Andel
Gorinchem
199904916Mandy Swart99 :2
5
8
11
50 rugslag
100 vlinderslag
50 vlinderslag
100 wisselslag

35.44
1:21.90
34.21
1:18.06
S
S
S
S
05-10-2019
18-03-2018
11-01-2020
10-07-2021
Sliedrecht
Roosendaal
Gorinchem
Werkendam
196801475Nico Swart68 :2
9
50 rugslag
100 rugslag

33.70
1:13.04
S
S
15-12-2019
27-01-2019
Eindhoven
Zwolle
196301403Paul Wijnja63 :3
8
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:05.61
31.95
S
S
19-01-2018
19-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :2
7
50 rugslag
100 schoolslag

36.66
1:23.13
S
S
03-03-2018
27-01-2019
Gorinchem
Zwolle
teamBBZ Gemengd 1:64 x 50 wisselslag200-2392:13.99
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja
Wouter van der Stelt
67
69
63
72
36.66
35.30
31.95
30.08
03-03-2018
12-01-2019
19-01-2018
03-03-2018
Gorinchem
Papendrecht
Terneuzen
Gorinchem
124 x 50 vrije slag200-2391:59.49
1:
2:
3:
4:
Paul Wijnja
Nico Swart
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
63
68
67
69
28.42
29.68
31.42
29.97
21-01-2018
08-04-2018
04-11-2018
21-01-2018
Terneuzen
Hoogerheide
Roermond
Terneuzen

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan
vrij 10/12 - zon 12/12 NJK korte baan
zat 11/12 Oud papier
zat 08/01 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 1
zon 09/01 ROM Masters deel 3
zat 15/01 KNZB Zwemcompetitie deel 3
zat 22/01 Minioren circuit deel 1
zon 23/01 LAC circuit deel 3
zat 29/01 - zon 30/01 Prov. Sprintkampioenschappen korte baan
do 03/02 - zon 06/02 NMK2022 korte baan