Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

KNZB Zwemcompetitie deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 20-11-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 10-11-2021
Afmelddatum:
maandag 15-11-2021
Organisatie:
ZVDO
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,...
Officials:
  • mw W.C. Bults-Quartel (3)
  • mw A. Kramer-van der Laan van Maastrigt (3J)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Uitnodiging
    Categorie:
    Afmeldingen:
    1. Sacha Maas
    2. Femke Golverdingen
    3. Robin
    4. Nicole Bogerd
    5. Dennis Klop
    6. tijn den braber
    7. Mirte Delleman
    8. Rens Lisman
    9. Anne Lisman
    10. Julia Verhoeven
    11. Larissa Huisman
    12. Sander van elburg
    Laatste update:
    05-11-2021 @ 16:57
    Programma:

    2	4x100 vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger
    3	200m wisselslag dames senioren open
    4	200m wisselslag heren senioren open
    6	50m vlinderslag meisjes jeugd 2 en jonger
    8	50m vlinderslag jongens jeugd 2 en jonger
    10	100m rugslag meisjes junioren 2 en jonger
    12	100m rugslag jongens junioren 2 en jonger
    13	50m schoolslag mixed minioren 6 en jonger
    14	25m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger
    15	100m schoolslag dames senioren open
    16	100m schoolslag heren senioren open
    18	100m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger
    20	100m schoolslag jongens junioren 4 en jonger
    22	100m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger
    24	100m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger
    26	50m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger
    28	50m vrije slag jongens junioren 2 en jonger
    31	100m wisselslag mixed minioren 6 en jonger
    32	50m rugslag mixed minioren 4 en jonger
    34	50m rugslag meisjes junioren 4 en jonger
    36	50m rugslag jongens junioren 4 en jonger
    37	4x100 wisselslag est. dames senioren open
    38	4x50 vrije slag est. heren senioren open
    
    Opstelling:
    De Biesboschzwemmers
    Nationale zwem competitie Ronde 2

    Andel  20-11-2021

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    200500442Nicole Bogerd05 :6
    22
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    45.02
    1:16.34
    S
    S
    200603801Tijn den Braber06 :8
    24
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    35.89
    1:10.58
    S
    S
    200004404Redine van Breugel00 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    200702580Mirthe Bults07 :18
    34
    100 schoolslag
    50 rugslag

    1:47.26
    59.67
    S
    S
    197100175Harry Cornet71 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    1:12.62

    S
    201100130Mirte Delleman11 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    NT
    43.38

    S
    198400543Erik Drewes84 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    1:17.97

    S
    199107161Lars Duijnhouwer91 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    198800937Sander van Elburg88 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    2:25.84
    1:19.97
    S
    S
    200100258Femke Golverdingen01 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    199900480Jade Groeneveld99 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    200400534Chimène Huisman04 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    3:22.81
    1:48.75
    S
    S
    200005636Larissa Huisman00 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    199200583Robin Iking92 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    201200302Silke Jetten12 :13
    31
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    1:07.98
    NT
    S
    198302643Dennis Klop83 :16100 schoolslag

    1:21.16 S
    198802998Tonny Klop-Methorst

    88 :15100 schoolslag1:25.52 S
    201100128Amy de Kooter11 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    NT
    43.16

    S
    200800185Lars de Kooter08 :12
    28
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:26.90
    30.54
    S
    S
    200900168Anne Lisman09 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:50.84
    37.11
    S
    S
    200600093Rens Lisman06 :20
    36
    100 schoolslag
    50 rugslag

    1:41.18
    42.76
    S
    S
    200100540Sacha Maas01 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    201200220Shanya Muilenburg12 :13
    31
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    1:03.78
    2:05.84
    S
    S
    199305227Pieter Pijnenburg93 :4
    16
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    2:22.67
    1:09.94
    S
    S
    199800722Sanne van de Pol98 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    1:24.73

    S
    200800194Jansje de Ridder08 :6
    22
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    40.44
    1:11.56
    S
    S
    200500684Romée van Rossem05 :6
    22
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    34.48
    1:09.49
    S
    S
    200500070Roos Suppers05 :6
    22
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    38.66
    1:10.50
    S
    S
    199904916Mandy Swart99 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    1:27.38

    S
    200100082Julia Verhoeven01 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    200400338Margonda Versluis04 :3
    15
    200 wisselslag
    100 schoolslag

    3:16.30
    1:34.94
    S
    S
    200800384Hannah Vink08 :18
    34
    100 schoolslag
    50 rugslag

    1:57.77
    42.86
    S
    S
    200602687Rik Vink06 :8
    24
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    38.11
    1:16.10
    S
    S
    201100136Maud Vonk11 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:53.59
    42.91
    S
    S
    200900024Tess Vonk09 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:19.50
    29.63
    S
    S
    200901358Anieke aan de Wiel09 :10
    26
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:47.90
    42.88
    S
    S
    201100447Wessel van Wijk11 :13
    31
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    1:01.44
    NT
    S
    teamBBZ Heren 1:24 x 100 vrije slag11-154:49.76
    1:
    2:
    3:
    4:
    Rens Lisman
    Rik Vink
    Tijn den Braber
    Lars de Kooter
    06
    06
    06
    08
    1:16.84
    1:16.10
    1:10.58
    1:06.24
    384 x 50 vrije slag11-991:48.45
    1:
    2:
    3:
    4:
    Lars Duijnhouwer
    Robin Iking
    Erik Drewes
    Harry Cornet
    91
    92
    84
    71
    28.02
    26.46
    27.51
    26.46
    teamBBZ Dames 1:374 x 100 wisselslag11-995:05.14
    1:
    2:
    3:
    4:
    Jade Groeneveld
    Sanne van de Pol
    Redine van Breugel
    Mandy Swart
    99
    98
    00
    99
    1:11.58
    1:24.73
    1:20.75
    1:08.08

    Klik hier om terug te gaan.
    Komende evenementen
    vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan
    vrij 10/12 - zon 12/12 NJK korte baan
    zat 11/12 Oud papier
    zat 08/01 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 1
    zon 09/01 ROM Masters deel 3
    zat 15/01 KNZB Zwemcompetitie deel 3
    zat 22/01 Minioren circuit deel 1
    zon 23/01 LAC circuit deel 3
    zat 29/01 - zon 30/01 Prov. Sprintkampioenschappen korte baan
    do 03/02 - zon 06/02 NMK2022 korte baan