Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONK

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
donderdag 16-06-2022 – zondag 19-06-2022
Inschrijfdatum:
dinsdag 31-05-2022
Afmelddatum:
dinsdag 31-05-2022
Organisatie:
Plaats:
Sportcomplex Amerena
Velduil 2
3815 XT AMERSFOORT
033-8881730
Sportcomplex Amerena
10 banen
Reistijd:
± 45 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
07:00 uur
Aanvang:
08:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
02-05-2022 @ 20:56
Programma:

Donderdag (08.00 uur) 
Series - Sessie 1 
400m vrije slag dames 
100m schoolslag heren 
50m vlinderslag dames 
400m wisselslag heren 
100m rugslag dames 
200m vrije slag heren 
200m schoolslag dames 
50m rugslag heren 

Donderdag (16.00 uur) 
Finales – Sessie 2 
4x100m wisselslag est. mixed 
400m vrije slag dames 
100m schoolslag heren 
50m vlinderslag dames 
400m wisselslag heren 
100m rugslag dames 
200m vrije slag heren 
200m schoolslag dames 
50m rugslag heren 
4x200m vrije slag est. dames 

Vrijdag (08.00 uur) 
Series - Sessie 3 
400m vrije slag heren 
100m schoolslag dames 
50m vlinderslag heren 
400m wisselslag dames 
100m rugslag heren 
200m vrije slag dames 
200m schoolslag heren 
50m rugslag dames 

Vrijdag (16.00 uur) 
Finales – Sessie 4 
4x100m vrije slag est. mixed 
400m vrije slag heren 
100m schoolslag dames 
50m vlinderslag heren 
400m wisselslag dames 
100m rugslag heren 
200m vrije slag dames 
200m schoolslag heren 
50m rugslag dames 
4x200m vrije slag est. heren 

Zaterdag (08.00 uur) 
Series – Sessie 5 
50m schoolslag dames 
100m vlinderslag heren 
100m vrije slag dames 
200m rugslag heren 
200m vlinderslag dames 
50m vrije slag heren 
200m wisselslag dames 
800m vrije slag heren 
1500m vrije slag dames 

Zaterdag (13.00 uur) 
NJK – Sessie 6 
800m vrije slag meisjes Jun1-2 
1500m vrije slag jongens Jun1-2 
Zaterdag (16.00 uur) 
Finales – Sessie 7 
50m schoolslag dames 
100m vlinderslag heren 
100m vrije slag dames 
200m rugslag heren 
200m vlinderslag dames 
50m vrije slag heren 
200m wisselslag dames 
800m vrije slag heren s.s. 
1500m vrije slag dames s.s. 
4x100m wisselslag est. heren 
4x100m vrije slag est. dames 

Zondag (08.00 uur) 
Series – Sessie 8 
50m schoolslag heren 
100m vlinderslag dames 
100m vrije slag heren 
200m rugslag dames 
200m vlinderslag heren 
50m vrije slag dames 
200m wisselslag heren 
800m vrije slag dames 
1500m vrije slag heren 

Zondag (13.00 uur) 
NJK – Sessie 9 
800m vrije slag meisjes Jun3-4 
1500m vrije slag jongens Jun3-4 

Zondag (16.00 uur) 
Finales – Sessie 10 
50m schoolslag heren 
100m vlinderslag dames 
100m vrije slag heren 
200m rugslag dames 
200m vlinderslag heren 
50m vrije slag dames 
200m wisselslag heren 
800m vrije slag dames s.s. 
1500m vrije slag heren s.s. 
4x100m wisselslag est. dames 
4x100m vrije slag est. heren
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zat 21/05 Minioren circuit deel 1
vrij 10/06 – zon 12/06 NJK
zat 11/06 Oud papier
zat 11/06 – zon 12/06 Minioren finales
zon 12/06 Open Water Event Leiden
zat 18/06 Open Water Event Bodegraven
zon 19/06 Ter Rede van Hoorn
zon 19/06 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 3
zat 25/06 Doetsekom bokaal
zat 25/06 Open Water Even Anna Pauwlowna