Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

NJK

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 10-06-2022 – zondag 12-06-2022
Inschrijfdatum:
dinsdag 31-05-2022
Afmelddatum:
dinsdag 31-05-2022
Organisatie:
KNZB
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
14:00 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
De serie-indeling is gebaseerd op 50m bad tijden en daarna geconverteerde 25m bad tijden.

Junioren 1 en 2
– Plaatsing top 40 op basis van FINA-punten 100 vlinder-, rug-, school- en vrije slag, 200 wisselslag en 400 vrije slag
– Klassement en slagklassementmedailles
– Slechtste resultaat vervalt, dus 9 van de 10 afstanden tellen; afstanden zijn 100, 200 en 400 vrije slag, 100 en 200 rugslag, 100 en 200 schoolslag, 100 vlinderslag en 200 en 400 wisselslag
– slagklassmenten op:
— Vrije slag (100-200-400m)
— Rugslag (100-200m)
— Schoolslag (100-200m)
Laatste update:
10-03-2022 @ 13:02
Programma:

Sessie 1 - vrijdag 10 juni 2022 50m, Banen 0-9 10-06-2022 - 15:00
1. 400m vrije slag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
2. 400m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
3. 400m vrije slag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
4. 400m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Para
5. 400m wisselslag Meisjes Junioren 3 en 4
6. 400m wisselslag Jongens Junioren 3 en 4
7. 200m wisselslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
8. 200m wisselslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
9. 4x 200m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Estafette
10. 4x 200m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Estafette

Sessie 2 - zaterdag 11 juni 2022 50m, Banen 0-9 11-06-2022 - 8:00
11. 100m vrije slag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
12. 100m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4 Voorronde
13. 100m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Para
14. 100m schoolslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
15. 100m schoolslag Meisjes Junioren 3 en 4 Voorronde
16. 100m schoolslag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
17. 200m vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
18. 400m vrije slag Meisjes Junioren 3 en 4
19. 100m rugslag Jongens Junioren 3 en 4 Voorronde
20. 100m rugslag Jongens Junioren 4 en jonger Para
21. 100m vlinderslag Meisjes Junioren 3 en 4 Voorronde
22. 200m schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
23. 200m schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
24. 200m vrije slag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
25. 200m wisselslag Meisjes Junioren 4 en jonger Para

Sessie 3 - zaterdag 11 juni 2022 50m, Banen 0-9 11-06-2022 - 15:00
12. 100m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4 Finale
15. 100m schoolslag Meisjes Junioren 3 en 4 Finale
26. 100m rugslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
27. 100m vlinderslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
19. 100m rugslag Jongens Junioren 3 en 4 Finale
21. 100m vlinderslag Meisjes Junioren 3 en 4 Finale
Extra Pauze – Prijsuitreiking Finales
28. 100m vlinderslag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
29. 200m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Para
30. 50m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4
31. 200m vrije slag Meisjes Junioren 3 en 4
32. 400m wisselslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
33. 200m wisselslag Jongens Junioren 3 en 4
34. 200m rugslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
35. 200m rugslag Meisjes Junioren 3 en 4
36. 50m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
37. 4x 100m wisselslag Jongens Junioren 4 en jonger Estafette
38. 4x 100m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Estafette

Sessie 4 - zondag 12 juni 2022 50m, Banen 0-9 12-06-2022 - 8:00
39. 100m vrije slag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
40. 100m vrije slag Meisjes Junioren 3 en 4 Voorronde
41. 100m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
42. 100m schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
43. 100m schoolslag Jongens Junioren 3 en 4 Voorronde
44. 100m schoolslag Jongens Junioren 4 en jonger Para
45. 200m vlinderslag Meisjes Junioren 3 en 4
46. 400m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4
47. 100m rugslag Meisjes Junioren 3 en 4 Voorronde
48. 100m rugslag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
49. 100m vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4 Voorronde
50. 200m schoolslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
51. 200m schoolslag Meisjes Junioren 3 en 4
52. 200m vrije slag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
53. 200m wisselslag Jongens Junioren 4 en jonger Para

Sessie 5 - zondag 12 juni 2022 50m, Banen 0-9 12-06-2022 - 15:00
40. 100m vrije slag Meisjes Junioren 3 en 4 Finale
43. 100m schoolslag Jongens Junioren 3 en 4 Finale
54. 100m rugslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
55. 100m vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
47. 100m rugslag Meisjes Junioren 3 en 4 Finale
49. 100m vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4 Finale
Extra Pauze – Prijsuitreiking Finales
56. 100m vlinderslag Jongens Junioren 4 en jonger Para
57. 200m vrije slag Meisjes Junioren 4 en jonger Para
58. 50m vrije slag Meisjes Junioren 3 en 4
59. 200m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4
60. 400m wisselslag Meisjes Junioren 1 en 2 Meerkamp
61. 200m wisselslag Meisjes Junioren 3 en 4
62. 200m rugslag Jongens Junioren 1 en 2 Meerkamp
63. 200m rugslag Jongens Junioren 3 en 4
64. 50m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Para
65. 4x 100m wisselslag Meisjes Junioren 4 en jonger Estafette
66. 4x 100m vrije slag Jongens Junioren 4 en jonger Estafette
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zat 21/05 Minioren circuit deel 1
zat 11/06 Oud papier
zat 11/06 – zon 12/06 Minioren finales
zon 12/06 Open Water Event Leiden
do 16/06 – zon 19/06 ONK
zat 18/06 Open Water Event Bodegraven
zon 19/06 Ter Rede van Hoorn
zon 19/06 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 3
zat 25/06 Doetsekom bokaal
zat 25/06 Open Water Even Anna Pauwlowna