Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 21-05-2022
Inschrijfdatum:
woensdag 11-05-2022
Afmelddatum:
maandag 16-05-2022
Organisatie:
De Warande
Plaats:
De Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA OOSTERHOUT
0162-489700
De Warande
8 banen
Reistijd:
± 18 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dennis, Nico, Bastiaan
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM a23J
mw A. Kant ALMKERK a4
mw N. Scheeve RIJEN a4
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Roos suppers
  2. Romée van Rossem
  3. Herbert Schouten
  4. Rianne Cornet
  5. Margonda Versluis
  6. Ruben Kamp
  7. Florian van Rosmalen
  8. Rik Vink
  9. Hannah Vink
  10. Romy van Goor
  11. Arno van Tilborgh
  12. Anieke aan de Wiel
  13. Arjan Groenewegen
Opmerkingen:
Deze wedstrijd stond eerst gepland op zaterdag 22 januari 2022, maar kon vanwege Coronamaatregelen niet doorgaan.
Laatste update:
10-05-2022 @ 16:35
Programma:

1	4x 50	wisselslag est.	mixed	minioren m5/j6 en jonger
2	100	rugslag	jongens	minioren 3 en 4
3	50	vlinderslag	meisjes	minioren 3 en 4
4	100	vlinderslag	jongens	minioren 5 en 6
5	100	vlinderslag	meisjes	minioren 5
6	100	vlinderslag	meisjes	junioren 1
7	50	rugslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SK)
8	25	rugslag	mixed	minioren 1,2 en 3 (SK)
101	100	Rugslag	mixed	Senioren open
102	50	Vrije slag 	mixed	Senioren open
9	50	vrije slag	jongens	minioren 3 en 4
10	100	rugslag	meisjes	minioren 3 en 4
11	100	vrije slag	jongens	minioren 5 en 6
12	100	vrije slag	meisjes	minioren 5
13	100	vrije slag	meisjes	junioren 1
14	50	Schoolslag 	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SK)
15	25	Vrije slag 	mixed	minioren 1, 2 en 3 (SK)
103	50	Schoolslag	mixed	Senioren open
16	50	schoolslag	jongens	minioren 3 en 4
17	50	vrije slag	meisjes	minioren 3 en 4
18	200	wisselslag	jongens	minioren 5 en 6
19	200	wisselslag	meisjes	minioren 5
20	200	wisselslag	meisjes	junioren 1
21	4x 25	wisselslag est.	mixed	minioren 3 en jonger
104	4x50	schoolslag est.	mixed	Senioren open
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
minioren/limiet

Oosterhout (NED)  21-5-2022

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200603801Tijn den Braber06 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

NT
43.59

S
200702580Mirthe Bults07 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:42.47
48.53
S
S
201300090Rianne Cornet13 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

33.78
38.83
S
S
201300295Jesse Drewes13 :9
15
50 vrije slag
25 vrije slag

53.02
24.32
S
S
201300088Romy van Goor13 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

34.72
29.60
S
S
201100417Arjan Groenewegen11 :7
14
50 rugslag
50 schoolslag

57.66
56.38
S
S
201400247Björn Hoogerwerf14 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

46.25
32.33
S
S
201500002Rivka Jetten15 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

36.02
34.64
S
S
201200302Silke Jetten12 :3
10
17
50 vlinderslag
100 rugslag
50 vrije slag

1:12.28
1:52.55
50.19
S
S
S
201500049Ruben Kamp15 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

NT
NT

201500020Danée Klop15 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

34.46
39.57
S
S
201100128Amy de Kooter11 :5
12
19
100 vlinderslag
100 vrije slag
200 wisselslag

NT
1:27.95
3:35.44

S
S
200900168Anne Lisman09 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:50.84
48.24
S
S
200600093Rens Lisman06 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:34.28
45.60
S
S
201200220Shanya Muilenburg12 :3
10
17
50 vlinderslag
100 rugslag
50 vrije slag

1:00.27
1:59.64
41.70
S
S
S
201300130Femke van den Oven13 :3
17
50 vlinderslag
50 vrije slag

NT
45.19

S
200800194Jansje de Ridder08 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:25.24
46.67
S
S
201200285Florian van Rosmalen12 :7
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:00.41
58.27
S
S
200500684Romée van Rossem05 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:18.57
41.62
S
S
200901177Herbert Schouten09 :102
103
50 vrije slag
50 schoolslag

57.42
58.97
S
S
201300134Marley Spijker13 :8
17
25 rugslag
50 vrije slag

27.32
52.09
S
S
200500070Roos Suppers05 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:20.65
43.71
S
S
201101583Arno van Tilborgh11 :7
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:26.66
1:28.26
S
S
200400338Margonda Versluis04 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:30.03
45.22
S
S
200800384Hannah Vink08 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:35.10
48.17
S
S
201600002Ise Vink16 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

43.82
40.07
S
S
200602687Rik Vink06 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:44.98
47.06
S
S
201300293Cil de Vries13 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

28.59
27.25
S
S
200901358Anieke aan de Wiel09 :101
103
100 rugslag
50 schoolslag

1:47.90
56.23
S
S
201400422Ilse van Wijk14 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

NT
NT

201100447Wessel van Wijk11 :11
18
100 vrije slag
200 wisselslag

1:37.55
3:58.17
S
S
201300094Aisha de Wilde13 :8
15
25 rugslag
25 vrije slag

27.03
24.57
S
S
201102726Lisa van Willigen11 :7
14
50 rugslag
50 schoolslag

NT
NT

teamBBZ Gemengd 2:214 x 25 wisselslag5-8NT
1:
2:
3:
4:
Jesse Drewes
Rivka Jetten
Femke van den Oven
Ise Vink
13
15
13
16
29.92
36.23
NT
40.07
teamBBZ Gemengd 3:214 x 25 wisselslag5-8NT
1:
2:
3:
4:
Cil de Vries
Ilse van Wijk
Marley Spijker
Danée Klop
13
14
13
15
28.59
39.90
NT
39.57
teamBBZ Gemengd 4:1044 x 50 schoolslag11-993:10.54
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Mirthe Bults
Rens Lisman
Rik Vink
09
07
06
06
48.24
48.53
45.60
48.17

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 10/06 – zon 12/06 NJK
zat 11/06 Oud papier
zat 11/06 – zon 12/06 Minioren finales
zon 12/06 Open Water Event Leiden
do 16/06 – zon 19/06 ONK
zat 18/06 Open Water Event Bodegraven
zon 19/06 Ter Rede van Hoorn
zon 19/06 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 3
zat 25/06 Doetsekom bokaal
zat 25/06 Open Water Even Anna Pauwlowna