Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Speedo International Friendship Swimmeet
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
woensdag 28-12-2022 – vrijdag 30-12-2022
Inschrijfdatum:
Donderdag 01-12-2022
Afmelddatum:
Donderdag 01-12-2022
Organisatie:
MZ&PC
Plaats:
Reistijd:
± 120 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
07:45 uur
Aanvang:
08:45 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
24-12-2022 @ 21:26
Programma:
Woensdag 28 december 2022 Inzwemmen 8.00 uur Wedstrijd 8.45 uur Nr. Afstand/slag Gesl Leeftijd 1 100 vlinderslag Dames 11-13 2 100 vlinderslag Heren 12-13 3 100 vlinderslag Dames 14-15 4 100 vlinderslag Heren 14-15 5 100 schoolslag Dames 16-17 6 100 schoolslag Heren 16-17 7 100 schoolslag Dames 18-99 8 100 schoolslag Dames 25-99 9 100 schoolslag Heren 18-99 10 100 schoolslag Heren 25-99 11 50 rugslag Dames 11-13 12 50 rugslag Heren 12-13 13 50 rugslag Dames 14-15 14 50 rugslag Heren 14-15 15 50 vlinderslag Dames 16-17 16 50 vlinderslag Heren 16-17 17 50 vlinderslag Dames 18-99 18 50 vlinderslag Dames 25-99 19 50 vlinderslag Heren 18-99 20 50 vlinderslag Heren 25-99 21 100 vrije slag Dames 11-13 22 100 vrije slag Heren 12-13 23 100 vrije slag Dames 14-15 24 100 vrije slag Heren 14-15 25 100 rugslag Dames 16-17 26 100 rugslag Heren 16-17 27 100 rugslag Dames 18-99 28 100 rugslag Dames 25-99 29 100 rugslag Heren 18-99 30 100 rugslag Heren 25-99 Woensdag 28 december 2022 Inzwemmen 18.00 uur Wedstrijd 18.30 uur 1 100 vlinderslag Dames 11-13 2 100 vlinderslag Heren 12-13 3 100 vlinderslag Dames 14-15 4 100 vlinderslag Heren 14-15 5 100 schoolslag Dames 16-17 6 100 schoolslag Heren 16-17 7 100 schoolslag Dames 18-99 9 100 schoolslag Heren 18-99 11 50 rugslag Dames 11-13 12 50 rugslag Heren 12-13 13 50 rugslag Dames 14-15 14 50 rugslag Heren 14-15 15 50 vlinderslag Dames 16-17 16 50 vlinderslag Heren 16-17 17 50 vlinderslag Dames 18-99 19 50 vlinderslag Heren 18-99 21 100 vrije slag Dames 11-13 22 100 vrije slag Heren 12-13 23 100 vrije slag Dames 14-15 24 100 vrije slag Heren 14-15 25 100 rugslag Dames 16-17 26 100 rugslag Heren 16-17 27 100 rugslag Dames 18-99 29 100 rugslag Heren 18-99 31 4 x 50 vrije slag Dames 11-15 32 4 x 50 vrije slag Heren 12-15 33 4 x 50 vrije slag Gemengd 12-15 34 4 x 50 wisselslag Dames 11-99 35 4 x 50 wisselslag Heren 12-99 36 4 x 50 wisselslag Gemengd 12-99 Donderdag 29 december 2022 Inzwemmen 8.00 uur Wedstrijd 8.30 uur 37 100 rugslag Dames 11-13 38 100 rugslag Heren 12-13 39 100 rugslag Dames 14-15 40 100 rugslag Heren 14-15 41 100 vlinderslag Dames 16-17 42 100 vlinderslag Heren 16-17 43 100 vlinderslag Dames 18-99 44 100 vlinderslag Dames 25-99 45 100 vlinderslag Heren 18-99 46 100 vlinderslag Heren 25-99 47 50 vlinderslag Dames 11-13 48 50 vlinderslag Dames 12-13 49 50 vlinderslag Dames 14-15 50 50 vlinderslag Heren 14-15 51 50 rugslag Dames 16-17 52 50 rugslag Heren 16-17 53 50 rugslag Dames 18-99 54 50 rugslag Dames 25-99 55 50 rugslag Heren 18-99 56 50 rugslag Heren 25-99 57 100 schoolslag Dames 11-13 58 100 schoolslag Heren 12-13 59 100 schoolslag Dames 14-15 60 100 schoolslag Heren 14-15 61 100 vrije slag Dames 16-17 62 100 vrije slag Heren 16-17 63 100 vrije slag Dames 18-99 64 100 vrije slag Dames 25-99 65 100 vrije slag Heren 18-99 66 100 vrije slag Heren 25-99 Donderdag 29 december 2022 Inzwemmen 18.00 uur Wedstrijd 18.30 uur 37 100 rugslag Dames 11-13 38 100 rugslag Heren 12-13 39 100 rugslag Dames 14-15 40 100 rugslag Heren 14-15 41 100 vlinderslag Dames 16-17 42 100 vlinderslag Heren 16-17 43 100 vlinderslag Dames 18-99 45 100 vlinderslag Heren 18-99 47 50 vlinderslag Dames 11-13 48 50 vlinderslag Dames 12-13 49 50 vlinderslag Dames 14-15 50 50 vlinderslag Heren 14-15 51 50 rugslag Dames 16-17 52 50 rugslag Heren 16-17 53 50 rugslag Dames 18-99 55 50 rugslag Heren 18-99 57 100 schoolslag Dames 11-13 58 100 schoolslag Heren 12-13 59 100 schoolslag Dames 14-15 60 100 schoolslag Heren 14-15 61 100 vrije slag Dames 16-17 62 100 vrije slag Heren 16-17 63 100 vrije slag Dames 18-99 65 100 vrije slag Heren 18-99 67 4 x 50 wisselslag Dames 11-15 68 4 x 50 wisselslag Heren 12-15 69 4 x 50 wisselslag Gemengd 12-15 70 4 x 50 vrije slag Dames 11-99 71 4 x 50 vrije slag Heren 12-99 72 4 x 50 vrije slag Gemengd 12-99 Vrijdag 30 december 2022 Inzwemmen 8.00 uur Wedstrijd 8.30 uur 73 50 schoolslag Dames 11-13 74 50 schoolslag Heren 12-13 75 50 schoolslag Dames 14-15 76 50 schoolslag Heren 14-15 77 50 schoolslag Dames 16-17 78 50 schoolslag Heren 16-17 79 50 schoolslag Dames 18-99 80 50 schoolslag Dames 25-99 81 50 schoolslag Heren 18-99 82 50 schoolslag Heren 25-99 83 100 wisselslag Dames 11-13 84 100 wisselslag Heren 12-13 85 100 wisselslag Dames 14-15 86 100 wisselslag Heren 14-15 87 100 wisselslag Dames 16-17 88 100 wisselslag Heren 16-17 89 100 wisselslag Dames 18-99 90 100 wisselslag Dames 25-99 91 100 wisselslag Heren 18-99 92 100 wisselslag Heren 25-99 93 50 vrije slag Dames 11-13 94 50 vrije slag Heren 12-13 95 50 vrije slag Dames 14-15 96 50 vrije slag Heren 14-15 97 50 vrije slag Dames 16-17 98 50 vrije slag Heren 16-17 99 50 vrije slag Dames 18-99 100 50 vrije slag Dames 25-99 101 50 vrije slag Heren 18-99 102 50 vrije slag Heren 25-99 Vrijdag 30 december 2022 Inzwemmen 17.00 uur Wedstrijd 17.45 uur 73 50 schoolslag Dames 11-13 74 50 schoolslag Heren 12-13 75 50 schoolslag Dames 14-15 76 50 schoolslag Heren 14-15 77 50 schoolslag Dames 16-17 78 50 schoolslag Heren 16-17 79 50 schoolslag Dames 18-99 81 50 schoolslag Heren 18-99 83 100 wisselslag Dames 11-13 84 100 wisselslag Heren 12-13 85 100 wisselslag Dames 14-15 86 100 wisselslag Heren 14-15 87 100 wisselslag Dames 16-17 88 100 wisselslag Heren 16-17 89 100 wisselslag Dames 18-99 91 100 wisselslag Heren 18-99 93 50 vrije slag Dames 11-13 94 50 vrije slag Heren 12-13 95 50 vrije slag Dames 14-15 96 50 vrije slag Heren 14-15 97 50 vrije slag Dames 16-17 98 50 vrije slag Heren 16-17 99 50 vrije slag Dames 18-99 101 50 vrije slag Heren 18-99 103 4 x 50 vrije slag Gemengd 12-99
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 18:45 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |