De komende maand staan er twee weekenden met afsluitingen van de A27 op de planning. Het gaat dan om afsluitingen tussen knooppunt Hooipolder en Gorinchem.
Van vrijdag 6 maart 2025, 21:00 uur tot en met maandag 9 maart 2026, 05:00 uur is de A27 tussen de genoemde knooppunten in BEIDE richtingen afgesloten. Een weekend later, vrijdag 13 tot en met maandag 16 maart is de tweede afsluiting en opnieuw in beide richtingen.
De A27 richting Utrecht is dicht tussen knooppunt Hooipolder en knooppunt Gorinchem. Richting Breda is de A27 dicht van knooppunt Gorinchem tot aansluiting Werkendam (23). Lokaal verkeer van en naar Altena kan via aansluiting Geertruidenberg (20) via de A27 tot aan aansluiting Werkendam (23) rijden.
Dit heeft GEEN gevolgen voor de trainingen in Gorinchem. Deze gaat gewoon door!
Voor de wedstrijd van 7 maart heeft dit wel gevolgen. Zodra bekend is geworden dat de A27 afgesloten wordt is er gekeken naar een andere locatie voor de wedstrijd van Gorinchem en deze is gevonden. In plaats van in Gorinchem wordt de vierde wedstrijd van de Zeskamp gehouden in Optisport AquaAltena te Andel. Het inzwemmen is om 14.45 uur en de wedstrijd begint om 15.15 uur.
De competitiewedstrijd op 14 maart kan helaas niet verzet worden vanwege de drukte op de kalender en omdat we de enige vereniging zijn dit last gaan hebben van de afsluiting. We hopen dat iedereen die opgesteld wordt toch mee gaat doen in Papendrecht, maar houdt er rekening mee dat je een langere reistijd hebt.
Ontdek meer van De Biesboschzwemmers (teamBBZ)
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
