Opgericht op 20 mei 1968
 
Brons tijdens tweede sessie ONMK2025kb

Brons tijdens tweede sessie ONMK2025kb

Maastricht, 21 november 2025 – De eerste ochtend sessie van de Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2025 korte baan (ONMK2025kb) heeft weer een medaille opgeleverd. Daarnaast zijn er ook nog twee clubrecords bij de masters scherper gesteld.

De dag begon met de 400m vrije slag en hierop kwamen Pieter Pijnenburg, Sander van Tilburg, Wouter van der Stelt en Nadine Scheeve aan de start. Voor Pieter en Nadine was het kijken hoe ze de 1500m vrije slag van een dag eerder hadden verteerd. Bij Nadine bleek dit heel goed gelukt te zijn, want ze zwom bijna zeven seconden sneller dan haar inschrijftijd en maar bijna drie seconden langzamer dan haar beste tijd uit 2012(!). Voor Pieter ging het qua gevoel lekkerder dan bij de 1500 meter en dus was ook hij tevreden. Wouter en Sander zwommen vlakke races en Wouter zag dit beloont met een bronzen medaille omdat hij als derde Nederlander in zijn categorie eindigde. Voor Sander was er een goede tijd, die maar net boven zijn beste tijd was.

Het tweede nummer van de ochtend was de 100m rugslag en hierop kwamen Nico Swart, Henri en Anne-Marie Verschoor-Vos aan de start. Henri en Anne-Marie wisten allebei hun persoonlijk record en het clubrecord in hun categorie aan te scherpen. Nico was heel tevreden met zijn tijd en indeling. Zijn tijd was ruimschoots sneller dan eerder dit seizoen.

Met de bronzen medaille van Wouter zijn er dit kampioenschap al twee zilveren en twee bronzen medailles behaald, drie persoonlijke records en vijf clubrecords verbeterd. Deze middag zijn er nog diverse kansen op eremetaal.

 


Ontdek meer van De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com