Nederlandse Masters Top 10 2018 en aller tijden

Niet alleen de wereld zwembond (FINA), maar ook namens de Koninklijke Nederlandse Zwem Bond (KNZB) wordt er een top 10 bijgehouden. In de top 10 over 2018, maar ook allertijden staan diverse leden van de Biesboschzwemmers vermeld. Om in de top 10 te komen, moet je deelgenomen hebben aan masterswedstrijden.

Nederlandse Top 10 2018
50m vrije slag dames 45+ lange baan
4 Marjo Goelema 0.30.01
100m vrije slag dames 45+ lange baan
6 Marjo Goelema 1.07.87
50m schoolslag dames 45+ lange baan
1 Marjo Goelema 0.36.45
100m schoolslag dames 45+ lange baan
1 Marjo Goelema 1.22.42
50m vlinderslag dames 45+ lange baan
5 Marjo Goelema 0.34.72
100m vlinderslag dames 45+ lange baan
4 Marjo Goelema 1.20.94

200m vrije slag dames 50+ lange baan
4 Annette Wijnja 2.48.35*
400m vrije slag dames 50+ lange baan
3 Annette Wijnja 5.46.83*
800m vrije slag dames 50+ lange baan
3 Annette Wijnja 11.42.67
50m rugslag dames 50+ lange baan
2 Annette Wijnja 0.37.54
100m rugslag dames 50+ lange baan
2 Annette Wijnja 1.23.26
200m rugslag dames 50+ lange baan
1 Annette Wijnja 2.58.38
50m schoolslag dames 50+ lange baan
2 Annette Wijnja 0.39.02
100m schoolslag dames 50+ lange baan
1 Annette Wijnja 1.25.52
200m schoolslag dames 50+ lange baan
1 Annette Wijnja 3.04.87

800m vrije slag heren 30+ lange baan
9 Sander van Tilburg 12.39.60
1500m vrije slag heren 30+ lange baan
7 Sander van Tilburg 23.50.49

200m vrije slag heren 45+ lange baan
9 Wouter van der Stelt 2.34.16
800m vrije slag heren 45+ lange baan
6 Wouter van der Stelt 11.47.36
1500m vrije slag heren 45+ lange baan
5 Wouter van der Stelt 22.43.94

50m vrije slag heren 45+ lange baan
1 Harry Cornet 0.26.43*
8 Arjon de Bok 0.29.48
50m vlinderslag heren 45+ lange baan
2 Harry Cornet 0.29.24
7 Arjon de Bok 0.31.52

50m rugslag heren 50+ lange baan
4 Nico Swart 0.34.45
100m rugslag heren 50+ lange baan
4 Nico Swart 1.16.53*
200m rugslag heren 50+ lange baan
3 Nico Swart 2.50.25
50m schoolslag heren 50+ lange baan
4 Nico Swart 0.36.32
100m schoolslag heren 50+ lange baan
4 Nico Swart 1.23.46

50m vrije slag heren 55+ lange baan
3 Paul Wijnja 0.29.34
100m vrije slag heren 55+ lange baan
4 Paul Wijnja 1.05.97
8 Richard Tiemstra 1.12.43
200m vrije slag heren 55+ lange baan
3 Paul Wijnja 2.29.78
400m vrije slag heren 55+ lange baan
3 Paul Wijnja 5.28.27
50m schoolslag heren 55+ lange baan
2 Richard Tiemstra 0.39.05
50m vlinderslag heren 55+ lange baan
4 Paul Wijnja 0.32.90
100m vlinderslag heren 55+ lange baan
6 Paul Wijnja 1.20.44

100m vrije slag dames 30+ korte baan
8 Tonny Klop-Methorst 1.05.02
50m vlinderslag dames 30+ korte baan
7 Tonny Klop-Methorst 0.32.85

400m vrije slag dames 35+ korte baan
10 Sabrina Boekhout 5.31.43
100m rugslag dames 35+ korte baan
10 Sabrina Boekhout 1.21.41*

50m vrije slag dames 45+ korte baan
5 Marjo Goelema 0.29.97
100m vrije slag dames 45+ korte baan
9 Marjo Goelema 1.07.04
50m schoolslag dames 45+ korte baan
1 Marjo Goelema 0.35.42
100m schoolslag dames 45+ korte baan
1 Marjo Goelema 1.19.94
50m vlinderslag dames 45+ korte baan
6 Marjo Goelema 0.33.49
100m wisselslag dames 45+ korte baan
6 Marjo Goelema 1.17.19

50m vrije slag dames 50+ korte baan
6 Annette Wijnja 0.31.42
200m vrije slag dames 50+ korte baan
3 Annette Wijnja 2.34.35*
400m vrije slag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 5.17.13
50m rugslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 0.36.66*
100m rugslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 1.20.55
200m rugslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 2.53.05
50m schoolslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 0.38.00
100m schoolslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 1.23.18
200m schoolslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 2.58.38
100m wisselslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 1.18.48
200m wisselslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 2.48.80

50m vrije slag dames 65+ korte baan
8 Neel Gielen 0.44.53*
100m vrije slag dames 65+ korte baan
6 Neel Gielen 1.44.03
200m vrije slag dames 65+ korte baan
7 Neel Gielen 3.41.68
100m wisselslag dames 65+ korte baan
8 Neel Gielen 1.55.79

200m vrije slag heren 30+ korte baan
9 Mark Visser 2.16.07
100m schoolslag heren 30+ korte baan
5 Mark Visser 1.16.39

50m vrije slag heren 45+ korte baan
1 Harry Cornet 0.25.74
200m vrije slag heren 45+ korte baan
5 Harry Cornet 2.16.52*
400m vrije slag heren 45+ korte baan
2 Harry Cornet 4.35.54
800m vrije slag heren 45+ korte baan
9 Wouter van der Stelt 11.26.24
1500m vrije slag heren 45+ korte baan
6 Wouter van der Stelt 21.58.52

50m rugslag heren 35+ korte baan
6 Nico Swart 0.34.03
100m rugslag heren 50+ korte baan
7 Nico Swart 1.13.36*
200m rugslag heren 50+ korte baan
9 Nico Swart 2.46.87
50m schoolslag heren 50+ korte baan
7 Nico Swart 0.35.12
100m schoolslag heren 50+ korte baan
5 Nico Swart 1.19.17
200m schoolslag heren 50+ korte baan
8 Nico Swart 3.04.32
400m wisselslag heren 50+ korte baan
10 Nico Swart 6.27.62

50m vrije slag heren 55+ korte baan
8 Paul Wijnja 0.28.42
200m vrije slag heren 55+ korte baan
10 Paul Wijnja 2.27.30
50m vlinderslag heren 55+ korte baan
6 Paul Wijnja 0.31.95
100m vlinderslag heren 55+ korte baan
3 Paul Wijnja 1.14.09
100m wisselslag heren 55+ korte baan
6 Paul Wijnja 1.16.13

4x100m wisselslag heren 200+ lange baan
2 Biesboschzwemmers 4.53.22
Nico Swart, Harry Cornet, Arjon de Bok, Paul Wijnja

4x50m vrije slag gemengd 200+ lange baan
2 Biesboschzwemmers 1.56.04
Harry Cornet, Paul Wijnja, Annette Wijnja, Marjo Goelema
4x50m wisselslag gemengd 200+ lange baan
1 Biesboschzwemmers 2.15.40
Nico Swart, Marjo Goelema, Paul Wijnja, Annette Wijnja

4x100m wisselslag heren 160+ korte baan
7 Biesboschzwemmers 5.03.07
Nico Swart, Marco van der Laan van Maastrigt, Paul Wijnja, Wouter van der Stelt

4x50m vrije slag gemengd 200+ korte baan
2 Biesboschzwemmers 2.00.23
Harry Cornet, Paul Wijnja, Antoinette Kant, Annette Wijnja
4x50m wisselslag gemengd 200+ korte baan
1 Biesboschzwemmers 2.09.34
Annette Wijnja, Marjo Goelema, Harry Cornet, Paul Wijnja
4x100m vrije slag gemengd 200+ korte baan
2 Biesboschzwemmers 4.42.04
Paul Wijnja, Wouter van der Stelt, Antoinette Kant, Annette Wijnja

Nederlandse top 10 aller tijden
1500m vrije slag dames 35+ lange baan
10 Jenette Tolhoek 20.57.41
50m schoolslag dames 35+ lange baan
2 Marjo Goelema 0.36.11
100m schoolslag dames 35+ lange baan
3 Marjo Goelema 1.21.88

50m schoolslag dames 40+ lange baan
1 Marjo Goelema 0.36.23
4 Annette Wijnja 0.38.23
100m schoolslag dames 40+ lange baan
2 Marjo Goelema 1.22.02
9 Annette Wijnja 1.26.70
200m schoolslag dames 40+ lange baan
4 Annette Wijnja 3.05.73
7 Marjo Goelema 3.08.68

50m vrije slag dames 45+ lange baan
4 Marjo Goelema 0.29.13
50m schoolslag dames 45+ lange baan
1 Marjo Goelema 0.36.02
6 Annette Wijnja 0.38.41
100m schoolslag dames 45+ lange baan
1 Marjo Goelema 1.21.14
6 Annette Wijnja 1.24.78
200m schoolslag dames 45+ lange baan
2 Annette Wijnja 2.59.87
5 Marjo Goelema 3.05.32

200m vrije slag dames 50+ lange baan
7 Annette Wijnja 2.34.63
50m rugslag dames 50+ lange baan
6 Annette Wijnja 0.37.54
100m rugslag dames 50+ lange baan
4 Annette Wijnja 1.21.65*
200m rugslag dames 50+ lange baan
5 Annette Wijnja 2.58.38
50m schoolslag dames 50+ lange baan
3 Annette Wijnja 0.39.02
100m schoolslag dames 50+ lange baan
2 Annette Wijnja 1.24.98
200m schoolslag dames 50+ lange baan
2 Annette Wijnja 3.04.87

400m wisselslag heren 35+ lange baan
10 Arjon de Bok 5.24.64

50m vrije slag heren 40+ lange baan
9 Harry Cornet 0.26.04
100m vrije slag heren 40+ lange baan
9 Harry Cornet 0.58.13
200m vrije slag heren 40+ lange baan
6 Harry Cornet 2.10.76
50m schoolslag heren 40+ lange baan
5 Harry Cornet 0.32.22
100m schoolslag heren 40+ lange baan
6 Harry Cornet 1.13.13
200m schoolslag heren 40+ lange baan
6 Harry Cornet 2.43.27
50m vlinderslag heren 40+ lange baan
10 Harry Cornet 0.28.10
100m vlinderslag heren 40+ lange baan
7 Harry Cornet 1.05.33
200m vlinderslag heren 40+ lange baan
8 Arjon de Bok 2.45.59

50m vrije slag heren 45+ lange baan
5 Harry Cornet 0.26.16*
100m vrije slag heren 45+ lange baan
4 Harry Cornet 0.58.91
50m schoolslag heren 45+ lange baan
3 Harry Cornet 0.33.18
100m schoolslag heren 45+ lange baan
1 Harry Cornet 1.13.52
200m schoolslag heren 45+ lange baan
4 Harry Cornet 2.46.34
50m vlinderslag heren 45+ lange baan
5 Harry Cornet 0.28.53
100m vlinderslag heren 45+ lange baan
4 Harry Cornet 1.05.93

50m schoolslag dames 35+ korte baan
2 Marjo Goelema 0.35.39
100m schoolslag dames 35+ korte baan
2 Marjo Goelema 1.18.51

50m vrije slag dames 40+ korte baan
10 Marjo Goelema 0.29.53
50m schoolslag dames 40+ korte baan
1 Marjo Goelema 0.35.89
6 Annette Wijnja 0.37.45
100m schoolslag dames 40+ korte baan
2 Marjo Goelema 1.20.26
5 Annette Wijnja 1.22.40
200m schoolslag dames 40+ korte baan
7 Annette Wijnja 2.58.79
8 Marjo Goelema 2.58.81

50m vrije slag dames 45+ korte baan
7 Marjo Goelema 0.29.23
100m vrije slag dames 45+ korte baan
7 Marjo Goelema 1.04.51
50m schoolslag dames 45+ korte baan
1 Marjo Goelema 0.34.86
3 Annette Wijnja 0.36.79
100m schoolslag dames 45+ korte baan
1 Marjo Goelema 1.18.62
5 Annette Wijnja 1.21.60
200m schoolslag dames 45+ korte baan
1 Annette Wijnja 2.54.04
6 Marjo Goelema 3.01.07
100m wisselslag dames 45+ korte baan
7 Marjo Goelema 1.14.74
10 Annette Wijnja 1.16.80

100m vrije slag dames 50+ korte baan
9 Annette Wijnja 1.08.44
400m vrije slag dames 50+ korte baan
5 Annette Wijnja 5.16.74
800m vrije slag dames 50+ korte baan
5 Annette Wijnja 10.59.69
50m rugslag dames 50+ korte baan
4 Annette Wijnja 0.36.13*
100m rugslag dames 50+ korte baan
4 Annette Wijnja 1.18.77
200m rugslag dames 50+ korte baan
5 Annette Wijnja 2.50.55
50m schoolslag dames 50+ korte baan
3 Annette Wijnja 0.37.93
100m schoolslag dames 50+ korte baan
2 Annette Wijnja 1.22.89
200m schoolslag dames 50+ korte baan
1 Annette Wijnja 2.57.26
100m wisselslag dames 50+ korte baan
4 Annette Wijnja 1.17.60
200m wisselslag dames 50+ korte baan
4 Annette Wijnja 2.48.80

50m schoolslag heren 35+ korte baan
6 Harry Cornet 0.31.32
100m schoolslag heren 35+ korte baan
10 Harry Cornet 1.09.92
200m schoolslag heren 35+ korte baan
8 Harry Cornet 2.35.94
200m vlinderslag heren 35+ korte baan
6 Arjon de Bok 2.27.21
100m wisselslag heren 35+ korte baan
4 Harry Cornet 1.01.38
400m wisselslag heren 35+ korte baan
10 Arjon de Bok 5.09.57

50m vrije slag heren 40+ korte baan
8 Harry Cornet 0.25.47
100m vrije slag heren 40+ korte baan
6 Harry Cornet 0.55.57
200m vrije slag heren 40+ korte baan
4 Harry Cornet 2.03.58
50m schoolslag heren 40+ korte baan
2 Harry Cornet 0.30.84
100m schoolslag heren 40+ korte baan
4 Harry Cornet 1.08.34
200m schoolslag heren 40+ korte baan
4 Harry Cornet 2.32.91
50m vlinderslag heren 40+ korte baan
9 Harry Cornet 0.27.90
100m vlinderslag heren 40+ korte baan
8 Harry Cornet 1.03.00
10 Arjon de Bok 1.03.86
200m vlinderslag heren 40+ korte baan
6 Harry Cornet 2.23.66
7 Arjon de Bok 2.30.14
100m wisselslag heren 40+ korte baan
6 Harry Cornet 1.02.85
200m wisselslag heren 40+ korte baan
9 Harry Cornet 2.24.32

50m vrije slag heren 45+ korte baan
5 Harry Cornet 0.25.59*
100m vrije slag heren 45+ korte baan
4 Harry Cornet 0.56.12
200m vrije slag heren 45+ korte baan
7 Harry Cornet 2.06.60
400m vrije slag heren 45+ korte baan
6 Harry Cornet 4.35.54
50m schoolslag heren 45+ korte baan
2 Harry Cornet 0.31.28
100m schoolslag heren 45+ korte baan
1 Harry Cornet 1.08.83
200m schoolslag heren 45+ korte baan
2 Harry Cornet 2.33.86
50m vlinderslag heren 45+ korte baan
3 Harry Cornet 0.27.92
100m vlinderslag heren 45+ korte baan
4 Harry Cornet 1.03.59
200m vlinderslag heren 45+ korte baan
2 Harry Cornet 2.23.01
100m wisselslag heren 45+ korte baan
2 Harry Cornet 1.02.88

100m vlinderslag heren 55+ korte baan
10 Paul Wijnja 1.14.09

4x50m vrije slag dames 120+ lange baan
6 Biesboschzwemmers 2.01.74**
Kim Wijnja, Tonny Klop-Methorst, Marjo Goelema, Annette Wijnja
4x100m vrije slag dames 120+ lange baan
7 Biesboschzwemmers 4.32.86**
Annette Wijnja, Tonny Klop-Methorst, Kim Wijnja, Marjo Goelema
4x100m wisselslag dames 120+ lange baan
5 Biesboschzwemmers 5.133.86**
Sabrina Boekhout, Annette Wijnja, Kim Wijnja, Tonny Klop-Methorst

4x100m wisselslag heren 200+ lange baan
3 Biesboschzwemmers 4.53.22
Nico Swart, Harry Cornet, Arjon de Bok, Paul Wijnja

4x100m vrije slag gemengd 120+ lange baan
9 Biesboschzwemmers 4.18.93**
Tonny Klop-Methorst, Annette Wijnja, Arjon de Bok, Harry Cornet

4x50m vrije slag gemengd 160+ lange baan
5 Biesboschzwemmers 1.56.29
Harry Cornet, Paul Wijnja, Annette Wijnja, Marjo Goelema
4x50m wisselslag gemengd 160+ lange baan
7 Biesboschzwemmers 2.08.67
Arjon de Bok, Marjo Goelema, Erik Drewes, Annette Wijnja
4x100m vrije slag gemengd 160+ lange baan
10 Biesboschzwemmers 4.34.00
Annette Wijnja, Marjo Goelema, Willem Boljé, Arjon de Bok

4x50m vrije slag gemengd 200+ lange baan
3 Biesboschzwemmers 1.56.04
Harry Cornet, Paul Wijnja, Annette Wijnja, Marjo Goelema
4x50m wisselslag gemengd 200+ lange baan
4 Biesboschzwemmers 2.15.40
Nico Swart, Marjo Goelema, Paul Wijnja, Annette Wijnja
4x100m wisselslag gemengd 200+ lange baan
3 Biesboschzwemmers 5.03.03
Annette Wijnja, Marjo Goelema, Arjon de Bok, Paul Wijnja

4x50m wisselslag dames 120+ korte baan
8 Biesboschzwemmers 2.13.56**
Tonny Klop-Methorst, Marjo Goelema, Kim Wijnja, Annette Wijnja
4x100m vrije slag dames 120+ korte baan
3 Biesboschzwemmers 4.20.93**
Kim Wijnja, Annette Wijnja, Marjo Goelema, Tonny Klop-Methorst
4x200m vrije slag dames 120+ korte baan
3 Biesboschzwemmers 9.51.29**
Tonny Klop-Methorst, Marjo Goelema, Marjolein van den Berg, Annette Wijnja

4x100m wisselslag gemengd 120+ korte baan
10 Biesboschzwemmers 4.11.36**
Tonny Klop-Methorst, Annette Wijnja, Arjon de Bok, Harry Cornet

4x50m vrije slag gemengd 160+ korte baan
2 Biesboschzwemmers 1.51.41
Arjon de Bok, Annette Wijnja, Marjo Goelema, Harry Cornet
4x50m wisselslag gemengd 160+ korte baan
8 Biesboschzwemmers 2.06.31
Erik Drewes, Marjo Goelema, Harry Cornet, Annette Wijnja
4x100m wisselslag gemengd 160+ korte baan
6 Biesboschzwemmers 4.40.96
Arjon de Bok, Marjo Goelema, Harry Cornet, Annette Wijnja

4x50m vrije slag gemengd 200+ korte baan
3 Biesboschzwemmers 1.56.59
Paul Wijnja, Annette Wijnja, Marjo Goelema, Arjon de Bok
4x50m wisselslag gemengd 200+ korte baan
2 Biesboschzwemmers 2.08.76
Annette Wijnja, Marjo Goelema, Arjon de Bok, Paul Wijnja
4x100m vrije slag gemengd 200+ korte baan
4 Biesboschzwemmers 4.42.04
Paul Wijnja, Wouter van der Stelt, Antoinette Kant, Annette Wijnja

Geef een reactie