Uitslagen

Zuidelijke Cirkel 2019 deel 4

Datum: 22/09/2019
Plaats: DE BANAKKER, FREDERIK VAN EEDENSTRAAT 23, 4873 AW, ETTEN-LEUR, 073-5013772
Uitslag:
De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel deel 4

Etten-Leur  22-09-2019

Uitslag overzichtKorte baan (25m), FINA 2019
Afstand/zwemslag

Pl.TijdRondeoude PR.Versch.

Bastiaan Baggerman2-10-1970197001567teamBBZ
50 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag

4
2
1
33.65
40.78
34.99
31.50
38.18
32.39
88%
88%
86%
218 Pnt.
237 Pnt.
240 Pnt.

Carin van Berchum15-3-1990199004642teamBBZ
50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag

5

5
37.39
37.93
1:21.08
35.29
35.29
1:18.98
89%
87%
95%
230 Pnt.
220 Pnt.
238 Pnt.

Sabrina Boekhout15-8-1981198100120teamBBZ
50 vrije slag
25 vrije slag
25 vlinderslag

4
2
2
31.91
15.05
15.38
29.61
13.70
14.70
86%
83%
91%
371 Pnt.
335 Pnt.
385 Pnt.

Ineke Branderhorst8-1-1969196900918teamBBZ
25 vrije slag

522.0520.2684%106 Pnt.

Neel Gielen29-10-1952195200068teamBBZ
50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
25 vrije slag
25 vlinderslag

1

1
2
1
45.36
48.25
1:42.83
20.80
24.12
44.44
44.44
1:42.61
19.35
22.00
96%
85%
100%
87%
83%
129 Pnt.
107 Pnt.
116 Pnt.
127 Pnt.
99 Pnt.

Marjo Goelema-Koek2-1-1969196900192teamBBZ
50 vrije slag
50 vlinderslag

1
1
30.01
34.34
28.30
31.80
89%
86%
446 Pnt.
357 Pnt.

Erik Huisman17-4-1974197401405teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
25 vrije slag


4
5
36.88
1:18.10
15.78
32.16
1:14.34
14.89
76%
91%
89%
165 Pnt.
190 Pnt.
193 Pnt.

Robin Iking18-1-1992199200583teamBBZ
50 vrije slag
25 vrije slag

2
1
26.46
12.31
25.74
11.84
95%
93%
448 Pnt.
407 Pnt.

Antoinette Kant28-6-1969196900920teamBBZ
50 schoolslag
25 vrije slag
25 rugslag
1
2
1
46.06
16.03
19.71
45.96
15.78
19.76
100%
97%
101%


PR.
238 Pnt.
277 Pnt.
230 Pnt.


Pieter Pijnenburg12-1-1993199305227teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
200 wisselslag


1


1

1
28.31
59.91
35.16
1:14.29
2:33.19
31.21
2:24.16
--.--
--.--
32.03
1:08.43
2:26.12
29.90
2:19.15


83%
85%
91%
92%
93%
PR.
PR.
366 Pnt.
422 Pnt.
370 Pnt.
419 Pnt.
482 Pnt.
338 Pnt.
439 Pnt.

J.P. van Rossem13-6-1962196201257teamBBZ
50 vrije slag
25 vlinderslag

2
3
32.41
17.50
31.57
16.62
95%
90%
244 Pnt.
179 Pnt.

Nadine Scheeve28-2-1997199700684teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
50 rugslag
100 rugslag
50 vlinderslag
200 wisselslag

2
Est.

2

1
34.88
1:13.67
40.12
42.08
1:26.18
43.06
3:20.31
--.--
1:12.45
41.57
41.57
1:30.77
41.54
--.--

97%
107%
98%
111%
93%
PR.

PR.

PR.

PR.
284 Pnt.
317 Pnt.
261 Pnt.
227 Pnt.
260 Pnt.
181 Pnt.
225 Pnt.


Wouter van der Stelt27-10-1972197200889teamBBZ
50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
25 vrije slag

1

2
2
31.37
32.53
1:09.70
14.68
29.98
29.98
1:06.63
13.88
91%
85%
91%
89%
269 Pnt.
241 Pnt.
268 Pnt.
240 Pnt.

Nico Swart8-8-1968196801475teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
50 vlinderslag
200 wisselslag


4
Est.

1
31.61
1:07.49
33.97
36.90
2:51.15
28.17
1:04.87
33.28
32.56
2:49.75
79%
92%
96%
78%
98%
263 Pnt.
295 Pnt.
279 Pnt.
204 Pnt.
262 Pnt.

Ingmar Visser29-4-1981198102317teamBBZ
50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
25 vrije slag
1

2

2
1
35.97
37.67
1:20.19
45.38
1:34.46
16.67
32.98
32.98
1:14.03
39.30
1:30.07
15.14
84%
77%
85%
75%
91%
82%
178 Pnt.
155 Pnt.
176 Pnt.
117 Pnt.
138 Pnt.
164 Pnt.


Paul Wijnja16-8-1963196301403teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag


2
3
31.75
1:07.06
33.99
28.42
1:05.61
31.95
80%
96%
88%
259 Pnt.
300 Pnt.
262 Pnt.

Annette Wijnja-Visser30-1-1967196700528teamBBZ
50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag

1

1
34.63
1:12.06
39.45
1:22.74
29.99
1:06.29
36.13
1:18.77

75%
85%
84%
91%
290 Pnt.
339 Pnt.
275 Pnt.
294 Pnt.


4 x 50 wisselslag Gemengd:Nadine Scheeve
Pieter Pijnenburg
40.12Sabrina Boekhout
Wouter van der Stelt
12:16.85

4 x 50 wisselslag Gemengd

:

Nico Swart
Marjo Goelema-Koek

33.97

Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser

1

2:16.32

4 x 25 vrije slag Gemengd

:

Ingmar Visser
Carin van Berchum

Neel Gielen
Erik Huisman

4

1:10.01

4 x 25 vrije slag Gemengd

:

Antoinette Kant
Nadine Scheeve

Pieter Pijnenburg
J.P. van Rossem

1

58.37

4 x 25 vrije slag Gemengd

:

Annette Wijnja-Visser
Wouter van der Stelt

Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja

1

56.16

Totaal 63 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 90,0%
0 nieuw(e) record(s), 7 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Nadine Scheeve, 100 rugslag  1:26.18


Aantal keren gelezen: 108
Laatste 10 uitslagen in de categorie: masters
  • 02/11/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 deel 5
  • 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 deel 3
  • 02/05/2019 - ONMK2019 lange baan
  • 14/04/2019 - ZMC 2018-2019 deel 8
  • 07/04/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 deel 2
  • 23/02/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 deel 1
  • 17/02/2019 - ROM deel 4
  • 24/01/2019 - ONMK2019 korte baan
  • 09/12/2018 - ROM deel 3
  • 02/12/2018 - Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6