Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

200 minuten cup

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 06-01-2024
Inschrijfdatum:
Zaterdag 23-12-2023
Afmelddatum:
Zaterdag 23-12-2023
Organisatie:
De Linge PCG
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Aanvang:
19:00 uur
Eindtijd:
± 22:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Pieter Pijnenburg nummer(s):1
  2. Robin nummer(s):1
  3. Bastiaan Baggerman nummer(s):1
  4. Henri Verschoor nummer(s):1
  5. Anne-Marie Verschoor nummer(s):1
  6. Michael Verschoor nummer(s):1
  7. Thomas Verschoor nummer(s):1
  8. Antoinette Kant nummer(s):3
  9. Annette wijnja nummer(s):1
  10. Lisanne van Noorloos nummer(s):1
  11. Sabrina nummer(s):1
  12. Mirthe Bults nummer(s):1
  13. Jansje de ridder nummer(s):1
  14. Marjo nummer(s):1
  15. Wouter van der stelt nummer(s):1
  16. Nico Swart nummer(s):1
  17. Mandy Swart nummer(s):1
  18. Anne lisman nummer(s):1
  19. Rens lisman nummer(s):1
  20. Sander van Tilburg nummer(s):1
  21. Rene Lisman nummer(s):3
  22. Paul Wijnja nummer(s):1
  23. Rik Vink nummer(s):1
  24. Dirk de Vree nummer(s):1
  25. Erik van Linstee nummer(s):1
  26. Olaf van Oord nummer(s):1
  27. Erik Huisman nummer(s):1
  28. Harry Cornet nummer(s):1
  29. Heidi Huisman nummer(s):3
  30. Lars de Kooter nummer(s):1
  31. Corrie Schmidt nummer(s):1
  32. Bert van den oven nummer(s):1
  33. Ingmar Visser nummer(s):1
  34. Neel Gielen nummer(s):1
Laatste update:
24-12-2023 @ 14:44
Programma:

1  zwemmer
2 coach
3 teller
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 24-02-2024zon 25-02-2024 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden 14:15 uur
zat 02-03-2024 Minioren circuit #4 Andel 15:15 uur
zat 02-03-2024 Masterswedstrijd SWEM 2024 Wachtebeke 16:00 uur
zat 02-03-2024 Masters Midden Nederland #3 Houten 18:00 uur
zat 09-03-2024 KNZB Zwemcompetitie #4 Alblasserdam 11:30 uur
zon 17-03-2024 LAC & Sprintwedstrijd Tilburg 00:00 uur
zon 17-03-2024 Limietwedstrijd SBC2000 Breda 13:00 uur
zon 17-03-2024 ZMC 2024 deel 3 Almere 15:30 uur
zat 23-03-2024do 23-03-2023 3 uur 33 minuten race Andel 20:00 uur
zat 23-03-2024 Minioren circuit #5 Oosterhout 15:00 uur