Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug naar de kalender te gaan.

Limietwedstrijd De Warande

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zondag 02-04-2023
Inschrijfdatum:
Zaterdag 18-03-2023
Afmelddatum:
Maandag 27-03-2023
Organisatie:
De Warande
Plaats:
De Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA OOSTERHOUT
0162-489700
De Warande
8 banen
Reistijd:
± 18 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13:20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM 23JaK
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Annette nummer(s):7, 17, 25
  2. Paul nummer(s):4, 30
  3. Thomas Verschoor nummer(s):4, 14, 26
  4. Michael Verschoor nummer(s):4, 16, 26
  5. Nico nummer(s):12, 26
  6. Mandy Swart nummer(s):7, 19
  7. Lars de Kooter nummer(s):6, 24
  8. Jansje de ridder nummer(s):15, 23
  9. Nadine nummer(s):1, 17, 29
  10. Anne-Marie nummer(s):3, 21
  11. Henri Verschoor nummer(s):4, 22
  12. Pieter nummer(s):18, 24
  13. Anne lisman nummer(s):7, 17
Opmerkingen:
Kosten:
50m € 3,50
100m € 4,50
200m € 5,50
400m € 7,00
Laatste update:
01-04-2023 @ 17:12
Programma:

Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	200 rugslag	Dames	11-99
2 	200 rugslag	Heren	11-99
3 	50 vrije slag	Dames	11-99
4 	50 vrije slag	Heren	11-99
5 	400 wisselslag	Dames	11-99
6 	400 wisselslag	Heren	11-99
7 	50 schoolslag	Dames	11-99
8 	50 schoolslag	Heren	11-99
9 	200 vlinderslag	Dames	11-99
10 	200 vlinderslag	Heren	11-99
11 	100 rugslag	Dames	11-99
12 	100 rugslag	Heren	11-99
13 	200 schoolslag	Dames	11-99
14 	200 schoolslag	Heren	11-99
15 	50 vlinderslag	Dames	11-99
16 	50 vlinderslag	Heren	11-99
17 	200 vrije slag	Dames	11-99
18 	200 vrije slag	Heren	11-99
19 	100 schoolslag	Dames	11-99
20 	100 schoolslag	Heren	11-99
21 	100 vrije slag	Dames	11-99
22 	100 vrije slag	Heren	11-99
23 	200 wisselslag	Dames	11-99
24 	200 wisselslag	Heren	11-99
25 	50 rugslag	Dames	11-99
26 	50 rugslag	Heren	11-99
27 	100 vlinderslag	Dames	11-99
28 	100 vlinderslag	Heren	11-99
29 	400 vrije slag	Dames	11-99
30 	400 vrije slag	Heren	11-99
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Limiet LB

Oosterhout  2-4-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

201100128Amy de Kooter11 :3
15
25
50 vrije slag
50 vlinderslag
50 rugslag

35.74
44.99
46.95
L
L
S
12-2-2023
12-2-2023
14-1-2023
Eindhoven
Eindhoven
Andel
200800185Lars de Kooter08 :6
24
400 wisselslag
200 wisselslag

5:33.56
2:33.10
L
L
200900168Anne Lisman09 :7
17
50 schoolslag
200 vrije slag

48.24
2:50.82
S
S

6-11-2022

Roosendaal
199305227Pieter Pijnenburg93 :18
24
200 vrije slag
200 wisselslag

2:29.94
2:26.58
L
S
200800194Jansje de Ridder08 :15
23
50 vlinderslag
200 wisselslag

36.74
2:58.00
S
S
12-11-2022
28-1-2023
Gorinchem
Andel
199700684Nadine Scheeve97 :1
17
29
200 rugslag
200 vrije slag
400 vrije slag

3:22.99
2:55.64
6:03.34
L
L
L
199904916Mandy Swart99 :7
19
50 schoolslag
100 schoolslag

38.16
1:28.02
L
L
196801475Nico Swart68 :12
26
100 rugslag
50 rugslag

1:19.69
36.53
L
L

3-9-2022

Rome (ITA)
197001041Henri Verschoor70 :4
22
50 vrije slag
100 vrije slag

29.37
1:04.83
S
S
5-2-2023
7-1-2023
Etten-Leur
Papendrecht
200600901Michael Verschoor06 :4
16
26
50 vrije slag
50 vlinderslag
50 rugslag

32.69
37.05
40.60
S
S
S
8-10-2022
28-12-2022
27-11-2022
Andel
Maastricht
Papendrecht
200600903Thomas Verschoor06 :4
14
26
50 vrije slag
200 schoolslag
50 rugslag

30.18
3:11.80
37.12
S
S
S

10-12-2022

Oosterhout
198102300Anne-Marie Verschoor-Vos81 :3
21
50 vrije slag
100 vrije slag

29.75
1:05.71
S
S
7-1-2023
5-2-2023
Papendrecht
Etten-Leur
196301403Paul Wijnja63 :4
30
50 vrije slag
400 vrije slag

29.50
5:23.14
S
L
17-2-2023
29-8-2022
Heerenveen
Rome (ITA)
196700528Annette Wijnja-Visser67 :7
17
25
50 schoolslag
200 vrije slag
50 rugslag

39.70
2:38.79
38.03
S
S
S

24-9-2022

Maastricht

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum Einddatum Soort Plaats Aanvang
zat 22-06-2024zon 23-06-2024 NJK Eindhoven 09:00 uur
zat 22-06-2024 Damster City Swim Appingedam, Appingedam 13:00 uur
zon 23-06-2024 Lage Vaart Race Dronten 11:00 uur
woe 26-06-2024woe 03-07-2024 EMK Belgrado 09:30 uur
zat 29-06-2024 Flanders Open Water Cup Heindonk 11:00 uur
zon 30-06-2024 Damme-Brugge Brugge 13:30 uur
zon 30-06-2024 Jaargangfinale 2024 Dordrecht 10:00 uur
zon 30-06-2024 Zoggs De Bosbaan Amstelveen 10:00 uur
zat 06-07-2024 Open Water SWEM Lokeren 10:00 uur
zat 06-07-2024 Marina Beach Braakmankreek +ONK Open Water Zwemmen Hoek 10:30 uur
WP Tumblr Auto Publish Powered By : XYZScripts.com