Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

VWZ Open Water Criterium

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 27-08-2022 – zondag 28-08-2022
Inschrijfdatum:
donderdag 18-08-2022
Afmelddatum:
donderdag 18-08-2022
Organisatie:
VWZ
Plaats:
Heindonk(BEL)
Reistijd:
± 75 minuten
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
11:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Lars de Kooter nummer(s):8, 26
  2. Pieter Pijnenburg nummer(s):8
Opmerkingen:
Kosten:
20,00 € voor de 15 km wedstrijd
8,00 € voor de 10 km wedstrijd
5.00 € voor zwemjogging C –
8.00 € voor zwemjogging A en B

8,00 € voor de wedstrijden
Laatste update:
25-05-2022 @ 20:47
Programma:

Zaterdag 27 augustus 2022
	10u00	samenstelling jury	afhalen badmutsen	veiligheidsvergadering
1 	11u00	15.000 m	vrije slag	Heren	( Vanaf 19j ) Max. 4u30 zwemtijd	Baan record 3u08
2 	11u05	15.000 m	vrije slag	Dames	( Vanaf 19j ) Max. 4u30 zwemtijd	Baan record 3u11
	12u00	samenstelling jury	afhalen badmutsen	veiligheidsvergadering
3 	13u00	10.000 m	vrije slag	Heren	( Vanaf 17j ) Max. 3u zwemtijd	Bn record 1u54
4 	13u10	10.000 m	vrije slag	Dames	( Vanaf 17j) Max. 3u zwemtijd	Bn record 2u03
				
A	14u30	4.000 m	jogging	voor de geoefende zwemmer (gemengd - leeftijd 14-99)
B	14u40	2.000 m	jogging	voor de geoefende zwemmer (gemengd - leeftijd 11-99)
C	14u50	1.000 m	jogging	voor de geoefende zwemmer (gemengd - leeftijd 11-99)
				Max. 2u zwemtijd
	17u00		prijsuitreiking	

Zondag 28 augustus 2022
	09u00	afhalen badmutsen	09u30	samenstelling jury
5 	10u00	5.000 m	vrije slag	Dames open
6 	10u05	5.000 m	vrije slag	Heren open
7 	10u10	3.000 m	schoolslag	Dames open
8 	10u15	3.000 m	schoolslag	Heren open
9 	10u25	3.000 m	vrije slag	Dames open
10 	10u30	3.000 m	vrije slag	Heren open
D	12u30	250 m	vrije slag	PACO jogging	8 - 16j gemengd
	13u00	Prijsuitreiking	Programmanummers 9 tot en met 14
	13u00	Afhalen badmutsen	Samenstelling jury
11 	14u00	2.000 m	vrije slag	18 - 19j, seniors A en B-dames
12 	14u00	1.000 m	vrije slag	seniors C, D, E en F- heren
13 	14u20	2.000 m	schoolslag	18 - 19j, seniors A en B-dames
14 	14u20	1.000 m	schoolslag	seniors C, D, E en F- heren
15 	14u40	2.000 m	vrije slag	18 - 19j, seniors A en B-heren
16 	14u40	1.000 m	vrije slag	seniors C, D, E en F- dames
17 	15u00	2.000 m	schoolslag	16 - 17j dames
18 	15u00	1.000 m	schoolslag	seniors C, D, E en F-dames
19 	15u20	2.000 m	vrije slag	16 - 17j heren
20 	15u20	1.000 m	vrije slag	11 - 13j en 14 - 15j dames
21 	15u40	2.000 m	schoolslag	18 - 19j en seniors A en B-heren
22 	15u40	1.000 m	schoolslag	11 - 13j en 14 - 15j dames
23 	16u00	2.000 m	vrije slag	16 - 17j dames
24 	16u00	1.000 m	vrije slag	11 - 13j en 14 - 15j heren
25 	16u20	2.000 m	schoolslag	16 - 17j heren
26 	16u20	1.000 m	Schoolslag	11 - 13j en 14 - 15j heren
E	17u00	500 m	vrije slag	jogging voor iedereen 8 tot 99 jaar
	17u30	Prijsuitreiking	Programmanummers 15 tot en met 30

		 
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zat 01/10 KNZB Zwemcompetitie #1
zat 08/10 Oud papier
zat 08/10 – zon 09/10 Lux Masters Open 2022
zat 08/10 Minioren circuit #2
zon 16/10 Limietwedstrijd TRB-RES
zat 29/10 – zon 30/10 Martinez Chocolade Cup 2022
zon 06/11 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 5
vrij 11/11 LAC
zat 12/11 Oud papier
zat 19/11 KNZB Zwemcompetitie #2