Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

KNZB Zwemcompetitie #3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 28-01-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 18-01-2023
Afmelddatum:
Maandag 23-01-2023
Organisatie:
ZVDO
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
AquaAltena
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
14:45 uur
Aanvang:
15:15 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Nico, …
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
hr R. Bras HANK 3J
hr D.C. Burghout ALMKERK 23
mw N. Scheeve RIJEN a4
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Harry Cornet
  2. Hannah Vink
  3. Christel Kramer
Laatste update:
24-01-2023 @ 15:10
Programma:

Nr.	Programma	A-klasse
1	4x100m wisselslag est. meisjes junioren 4 en jonger	5:53,00
3	4x100m vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger	4:40,00
4	50m vlinderslag dames senioren open	0:39,30
5	50m vlinderslag heren senioren open	0:36,20
6	200m schoolslag meisjes junioren 2 en jonger	3:51,70
8	200m schoolslag jongens junioren 2 en jonger	3:31,30
10	200m wisselslag meisjes jeugd 2 en jonger	3:18,70
12	200m wisselslag jongens jeugd 2 en jonger	2:58,20
15	200m wisselslag meisjes junioren 4 en jonger	3:22,20
18	200m wisselslag jongens junioren 4 en jonger	3:01,90
20	200m rugslag dames senioren open	3:09,40
22	200m rugslag heren senioren open	2:49,90
24	50m vlinderslag mixed minioren 6 en jonger	0:00,00
25	100m rugslag meisjes junioren 2 en jonger	1:34,80
27	100m rugslag jongens junioren 2 en jonger	1:24,80
29	200m schoolslag dames senioren open	3:34,30
30	200m schoolslag heren senioren open	3:07,90
32	100m vlinderslag meisjes jeugd 2 en jonger	1:32,50
35	100m vlinderslag jongens jeugd 2 en jonger	1:21,50
37	100m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger	1:23,60
39	100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger	1:13,70
41	50m rugslag mixed minioren 6 en jonger	0:00,00
43	4x 50m vrije slag est. dames senioren open	2:20,00
44	4x 100m wisselslag est. heren senioren open	5:00,00
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
KNZB Zwemcompetitie deel 3

Andel  28-1-2023

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200004404Redine van Breugel00 :4
20
50 vlinderslag
200 rugslag

32.92
3:05.98
S
S
200702580Mirthe Bults07 :10
32
200 wisselslag
100 vlinderslag

NT
1:43.73

S
198400543Erik Drewes84 :5
22
50 vlinderslag
200 rugslag

30.12
2:32.97
S
S
201300295Jesse Drewes13 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

1:18.07
51.51
S
S
199900480Jade Groeneveld99 :4
20
50 vlinderslag
200 rugslag

31.09
2:42.42
S
S
199200583Robin Iking92 :5
30
50 vlinderslag
200 schoolslag

32.12
2:45.28
S
S
201200302Silke Jetten12 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

1:10.52
48.65
S
S
201100128Amy de Kooter11 :6
25
200 schoolslag
100 rugslag

3:41.43
1:41.15
S
S
200800185Lars de Kooter08 :18
39
200 wisselslag
100 vrije slag

2:26.60
1:02.43
S
S
200900168Anne Lisman09 :15
37
200 wisselslag
100 vrije slag

3:20.74
1:16.61
S
S
200600093Rens Lisman06 :12
35
200 wisselslag
100 vlinderslag

3:19.44
1:39.39
S
S
201200220Shanya Muilenburg12 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

49.19
49.72
S
S
201300130Femke van den Oven13 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

48.68
54.68
S
S
199305227Pieter Pijnenburg93 :5
30
50 vlinderslag
200 schoolslag

30.47
2:36.62
S
S
199800722Sanne van de Pol98 :4
29
50 vlinderslag
200 schoolslag

34.03
3:13.55
S
L
200103953Jan-Pieter de Raad01 :5
22
50 vlinderslag
200 rugslag

34.72
NT
S
200800194Jansje de Ridder08 :15
37
200 wisselslag
100 vrije slag

3:24.10
1:09.65
S
S
201300134Marley Spijker13 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

56.64
57.89
S
S
199904916Mandy Swart99 :4
20
50 vlinderslag
200 rugslag

34.35
2:54.62
L
S
196801475Nico Swart68 :22200 rugslag

2:45.67 S
197001041Henri Verschoor

70 :550 vlinderslag33.05 S
200600901Michael Verschoor06 :12
35
200 wisselslag
100 vlinderslag

NT
NT

200600903Thomas Verschoor06 :12
35
200 wisselslag
100 vlinderslag

3:04.16
NT
S
198102300Anne-Marie Verschoor-Vos81 :4
29
50 vlinderslag
200 schoolslag

34.00
3:20.00
S
200602687Rik Vink06 :12
35
200 wisselslag
100 vlinderslag

3:33.16
1:26.17
S
S
200901358Anieke aan de Wiel09 :15
37
200 wisselslag
100 vrije slag

NT
1:29.21

L
201100447Wessel van Wijk11 :24
41
50 vlinderslag
50 rugslag

53.03
45.96
S
S
196700528Annette Wijnja-Visser

67 :29200 schoolslag3:03.56 S
teamBBZ Heren 1:444 x 100 wisselslag11-994:28.10
1:
2:
3:
4:
Pieter Pijnenburg
Lars de Kooter
Erik Drewes
Robin Iking
93
08
84
92
1:10.77
1:12.66
1:05.52
59.15
teamBBZ Heren 2:444 x 100 wisselslag11-995:29.67
1:
2:
3:
4:
Thomas Verschoor
Michael Verschoor
Rik Vink
Rens Lisman
06
06
06
06
1:25.90
1:26.99
1:26.17
1:10.61
teamBBZ Dames 1:434 x 50 vrije slag11-991:59.45
1:
2:
3:
4:
Jade Groeneveld
Mandy Swart
Redine van Breugel
Sanne van de Pol
99
99
00
98
29.36
30.55
30.77
28.77
teamBBZ Dames 2:434 x 50 vrije slag11-992:18.62
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Mirthe Bults
Anieke aan de Wiel
Jansje de Ridder
09
07
09
08
35.12
34.63
36.55
32.32

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 12/02 Limietwedstrijd Hieronymus
vrij 17/02 ONMK2023 korte baan
zat 18/02 ONMK2023 korte baan
zon 19/02 ONMK2023 korte baan
zat 25/02 Masterswedstrijden Midden-Nederland 1
zat 04/03 Zwemuitje
zat 11/03 Minioren Finale
zon 12/03 Minioren Finale
zon 12/03 Speedo Challenge 2023
zon 12/03 ROM deel 4