Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit #3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Zaterdag 10-12-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 30-11-2022
Afmelddatum:
Maandag 05-12-2022
Organisatie:
De Warande
Plaats:
De Warande
Wilhelminakanaal Zuid 66
4903 RA OOSTERHOUT
0162-489700
De Warande
8 banen
Reistijd:
± 18 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Erik, Dennis, Bastiaan
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw W.C. Bults-Quartel ALMKERK 3
mw F.H. Huisman-Kapel WERKENDAM 23J
hr W. van der Stelt ALMKERK 23J
hr N. Swart WOUDRICHEM 23
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Rianne Cornet
  2. Ilse van Wijk
  3. Lisa van Willegen
Laatste update:
27-11-2022 @ 18:04
Programma:

Nr	Categorie	Afstand
1	Meerkamp	Mixed estafette	m6/j1 e.l.	4 x 50m wisselslag
2	Swimkick	Mixed	m3 e.l.	25 rug
3	Swimkick	Mixed	m6/j1 e.l.	25 vlinder
4	Meerkamp	jongens	m4 e.l.	50 vrij
5	Meerkamp	meisjes	m4 e.l.	50 vrij
6	Meerkamp	jongens	m6 e.l.	50 vrij
7	Meerkamp	meisjes	m5 e.l.	50 vrij
101	 	mix	sen.	200 school
102	 	mix	sen.	50 rug
8	Swimkick	mixed	m3 e.l.	25 school
9	Swimkick	mixed	m6/j1 e.l.	50 vrij
10	Meerkamp	jongens	m4 e.l.	50 school
11	Meerkamp	meisjes	m4 e.l.	50 school
12	Meerkamp	jongens	m6 e.l.	100 school
13	Meerkamp	meisjes	m5 e.l.	100 school
103	 	mix	sen.	100 vrij
104	 	mix	sen.	50 vlinder
14	Swimkick	mixed	m3 e.l.	25 vrij
15	Swimkick	mixed	m6/j1 e.l.	50 school
16	Meerkamp	jongens	m4 e.l.	100 school
17	Meerkamp	meisjes	m4 e.l.	100 school
18	Meerkamp	jongens	m6 e.l.	200 wissel
19	Meerkamp	meisjes	m5 e.l.	200 wissel
20	Meerkamp	Mixed estafette	m3 e.l.	4 x 25m wisselslag
105	 	mix	sen.	4 x 50 schoolslag
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
minioren/limiet deel3

Oosterhout (NED)  10-12-2022

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200702580Mirthe Bults07 :102
104
50 rugslag
50 vlinderslag

44.21
44.62
S
S
20-11-2021
9-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
201300090Rianne Cornet13 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag

NT
58.23
1:12.41

S
S

17-9-2022
17-9-2022

Andel (NED)
Andel (NED)
201102578Nakeebat Dahud11 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag

NT
1:02.40
1:02.20

S
S
10-12-2022
17-9-2022
17-9-2022
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201300295Jesse Drewes13 :4
10
16
50 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag
49.61
1:03.16
NT
S
S
1-10-2022
17-9-2022
10-12-2022
Barendrecht (NED)
Andel (NED)
Oosterhout (NED)

201300088Romy van Goor13 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag
NT
NT
NT


10-12-2022
10-12-2022
10-12-2022
Oosterhout (NED)
Oosterhout (NED)
Oosterhout (NED)

201400247Björn Hoogerwerf14 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag
46.25
33.95
32.33
S
S
S
19-3-2022
8-10-2022
19-3-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)

201500002Rivka Jetten15 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag
32.71
32.58
31.47
S
S
S
21-5-2022
8-10-2022
8-10-2022
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)

201200302Silke Jetten12 :7
13
19
50 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

50.19
2:12.46
4:52.64
S
S
S
12-2-2022
12-6-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Roosendaal (NED)
Andel (NED)
201500049Ruben Kamp15 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

38.76
37.11
36.91
S
S
S
8-10-2022
8-10-2022
8-10-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201500020Danée Klop15 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

33.78
31.39
30.76
S
S
S
8-10-2022
8-10-2022
8-10-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201100128Amy de Kooter11 :101
103
200 schoolslag
100 vrije slag
NT
1:25.53

S
10-12-2022
16-10-2022
Oosterhout (NED)
Tilburg (NED)

200800185Lars de Kooter08 :102
104
50 rugslag
50 vlinderslag
36.19
32.75
S
S
8-10-2022
12-11-2022
Andel (NED)
Rozenburg (NED)

200900168Anne Lisman09 :102
103
50 rugslag
100 vrije slag
45.66
1:16.61
S
S
12-3-2022
1-10-2022
Gorinchem (NED)
Barendrecht (NED)

200600093Rens Lisman06 :102
103
50 rugslag
100 vrije slag

40.96
1:17.51
S
S
8-10-2022
9-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
201100142Louise Lobbezoo11 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag

NT
54.30
55.45

S
S
10-12-2022
8-10-2022
8-10-2022
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201200220Shanya Muilenburg12 :7
13
19
50 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

39.93
2:05.11
3:53.74
S
S
S
16-10-2022
9-4-2022
18-9-2022
Tilburg (NED)
Andel (NED)
Papendrecht (NED)
201300130Femke van den Oven13 :5
11
17
50 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

44.95
58.18
NT
S
S
17-9-2022
17-9-2022
10-12-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Oosterhout (NED)
200800194Jansje de Ridder08 :102
103
50 rugslag
100 vrije slag
38.91
1:11.56
S
S
19-3-2022
2-10-2021
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)

200901177Herbert Schouten09 :102
103
50 rugslag
100 vrije slag

1:00.59
2:08.47
S
S
8-10-2022Andel (NED)
201300134Marley Spijker13 :5
11
17
50 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

47.04
57.95
NT
S
S
17-9-2022
17-9-2022
10-12-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Oosterhout (NED)
200800384Hannah Vink08 :102
104
50 rugslag
50 vlinderslag
41.50
43.16
S
S
12-2-2022
2-10-2021
Andel (NED)
Gorinchem (NED)

201600002Ise Vink16 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

37.71
40.64
31.97
S
S
S
8-10-2022
8-10-2022
8-10-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
200602687Rik Vink06 :102
104
50 rugslag
50 vlinderslag

37.60
35.93
S
S
8-10-2022
20-11-2021
Andel (NED)
Andel (NED)
200901358Anieke aan de Wiel09 :102
103
50 rugslag
100 vrije slag
42.47
1:43.19
S
S
9-4-2022
2-10-2021
Andel (NED)
Gorinchem (NED)

201400422Ilse van Wijk14 :2
8
14
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

34.35
36.81
27.54
S
S
S
8-10-2022
8-10-2022
8-10-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201100447Wessel van Wijk11 :6
12
18
50 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

40.02
2:03.76
3:47.14
S
S
S
8-10-2022
27-11-2021
17-9-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
201300094Aisha de Wilde13 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag

NT
1:00.08
1:13.42

S
S

12-2-2022
9-10-2021

Andel (NED)
Gorinchem (NED)
201102726Lisa van Willigen11 :3
9
15
25 vlinderslag
50 vrije slag
50 schoolslag
NT
58.50
NT

S
10-12-2022
9-4-2022
10-12-2022
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Oosterhout (NED)

teamBBZ Gemengd 1:1054 x 50 schoolslag11-993:00.79
1:
2:
3:
4:
Amy de Kooter
Wessel van Wijk
Jansje de Ridder
Lars de Kooter
11
11
08
08
48.18
52.13
46.67
33.81
17-9-2022
19-11-2022
19-3-2022
12-2-2022
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
teamBBZ Gemengd 2:1054 x 50 schoolslag11-993:07.34
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Rens Lisman
Hannah Vink
Rik Vink
09
06
08
06
48.24
45.22
48.17
45.71
27-11-2021
21-5-2022
20-11-2021
8-10-2022
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 12/02 Limietwedstrijd Hieronymus
vrij 17/02 ONMK2023 korte baan
zat 18/02 ONMK2023 korte baan
zon 19/02 ONMK2023 korte baan
zat 25/02 Masterswedstrijden Midden-Nederland 1
zat 04/03 Zwemuitje
zat 11/03 Minioren Finale
zon 12/03 Minioren Finale
zon 12/03 Speedo Challenge 2023
zon 12/03 ROM deel 4