Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

KNZB Zwemcompetitie #2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 19-11-2022
Inschrijfdatum:
woensdag 09-11-2022
Afmelddatum:
maandag 14-11-2022
Organisatie:
De Biesboschzwmemers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Marjo,…
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
mw B.E. Admiraal-Vos WERKENDAM 3JK
hr R. Bras HANK 3J
mw A. Kant ALMKERK 4
mw P. van de Pol-van Brakel WERKENDAM 3J
hr P. de Ridder ALMKERK a4
mw N. Scheeve RIJEN a4
mw T.M.E. Schouten ALMKERK 3
hr N. Swart WOUDRICHEM 23
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Hannah Vink
  2. Rik Vink
  3. Sander van elburg
Laatste update:
05-11-2022 @ 05:39
Programma:

Nr.	Geslacht	Categorie	A-klasse
1	Meisjes	Estafettes junioren 4 el.	4x 50 Vrijeslag M jun 4 el.
2	Jongens	Estafettes junioren 4 el.	4x 100 Wisselslag J jun 4 el.
3	Dames	Senioren	100 Vlinderslag
4	Heren	Senioren	100 Vlinderslag
5	Meisjes	Junioren 2 el.	100 Vrijeslag
6	Jongens	Junioren 2 el.	100 Vrijeslag
7	Meisjes	Jeugd 2 el.	100 Schoolslag
8	Jongens	Jeugd 2 el.	100 Schoolslag
9	Dames	Senioren	50 Schoolslag
10	Heren	Senioren	50 Schoolslag
11	Meisjes	Junioren 4 el.	100 Rugcrawl
12	Jongens	Junioren 4 el.	100 Rugcrawl
13	Gemengd	Minioren 5/6	50m Schoolslag
14	Meisjes	Junioren 2 el.	200 Wisselslag
15	Jongens	Junioren 2 el.	200 Wisselslag
16	Dames	Senioren	200 Vrijeslag
17	Heren	Senioren	200 Vrijeslag
18	Meisjes	Jeugd 2 el.	200 Vrijeslag
19	Jongens	Jeugd 2 el.	200 Vrijeslag
20	Meisjes	Junioren 4 el.	100 Vlinderslag
21	Jongens	Junioren 4 el.	100 Vlinderslag
22	Gemengd	Minioren 5/6	100m Wisselslag
23	Dames	Estafettes senioren	4x 100 Vrijeslag D sen
24	Heren	Estafettes senioren	4x 50 Vrijeslag H sen
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Nationale Zwemcompetitie deel 2

Gorinchem (NED)  19-11-2022

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200004404Redine van Breugel00 :4
14
100 vlinderslag
50 schoolslag

1:20.75
39.29
S
S

2-10-2021

Gorinchem (NED)
200702580Mirthe Bults07 :10
32
100 schoolslag
200 vrije slag

1:44.21
3:02.02
S
S
20-11-2021
9-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
197100175Harry Cornet71 :5
15
100 vlinderslag
50 schoolslag

1:05.93
32.61
L
S

14-11-2021

Amersfoort (NED)
198400543Erik Drewes84 :5
15
29
100 vlinderslag
50 schoolslag
200 vrije slag

1:05.52
35.72
2:14.26
S
S
S
23-4-2022
2-10-2021
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
201300295Jesse Drewes13 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

1:03.16
2:14.19
S
S
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
199107161Lars Duijnhouwer91 :5
15
100 vlinderslag
50 schoolslag

1:14.43
33.85
S
S

2-10-2021

Gorinchem (NED)
198800937Sander van Elburg88 :5
29
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:07.76
2:11.64
S
S

16-10-2022

Tilburg (NED)
196900192Marjo Goelema-Koek

69 :1450 schoolslag36.17 S14-11-2021Amersfoort (NED)
199900480Jade Groeneveld99 :4
27
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:14.12
2:23.82
S
S
23-4-2022Andel (NED)
199200583Robin Iking92 :5
15
100 vlinderslag
50 schoolslag

1:07.75
34.58
S
S
201200302Silke Jetten12 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

1:02.19
1:57.92
S
S
12-2-2022
12-6-2022
Andel (NED)
Roosendaal (NED)
201100128Amy de Kooter11 :6
23
100 vrije slag
200 wisselslag
1:25.53
3:23.65
S
S
16-10-2022
18-9-2022
Tilburg (NED)
Papendrecht (NED)

200800185Lars de Kooter08 :12
35
100 schoolslag
200 vrije slag
1:14.33
2:13.51
S
S
11-12-2021
1-10-2022
Eindhoven (NED)
Barendrecht (NED)

199901248Christel Kramer99 :4
27
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:25.25
2:27.54
S
S
23-4-2022Andel (NED)
200900168Anne Lisman09 :17
37
100 rugslag
100 vlinderslag

1:37.53
NT
S
17-9-2022Andel (NED)
200600093Rens Lisman06 :12
35
100 schoolslag
200 vrije slag

1:38.55
2:45.11
S
S
8-10-2022
9-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
201200220Shanya Muilenburg12 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

57.99
1:50.95
S
S
9-4-2022
12-6-2022
Andel (NED)
Roosendaal (NED)
201300130Femke van den Oven13 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

58.18
1:59.51
S
S
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
199305227Pieter Pijnenburg93 :5
15
29
100 vlinderslag
50 schoolslag
200 vrije slag

1:08.96
33.89
2:24.05
S
S
S

20-11-2021
21-11-2021

Andel (NED)
Vlaardingen (NED)
199800722Sanne van de Pol98 :14
27
50 schoolslag
200 vrije slag
36.34
2:24.23
S
S
14-11-2021
9-4-2022
Amersfoort (NED)
Zwijndrecht (NED)

200103953Jan-Pieter de Raad01 :5
29
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:20.71
2:55.10
S
S
23-4-2022Andel (NED)
200800194Jansje de Ridder08 :17
37
100 rugslag
100 vlinderslag
1:23.36
1:28.47
S
S
21-5-2022
12-3-2022
Oosterhout (NED)
Gorinchem (NED)

199700684Nadine Scheeve97 :4
27
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:39.56
2:56.69
S
S

30-10-2021

Veenendaal (NED)
201300134Marley Spijker13 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

57.95
2:01.20
S
S
17-9-2022
17-9-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
199904916Mandy Swart99 :14
27
50 schoolslag
200 vrije slag
38.41
2:34.97
S
S
9-4-2022
21-11-2021
Zwijndrecht (NED)
Vlaardingen (NED)

200800384Hannah Vink08 :17
37
100 rugslag
100 vlinderslag

1:35.10
NT
S
12-3-2022Gorinchem (NED)
200602687Rik Vink06 :12
35
100 schoolslag
200 vrije slag

1:39.97
2:42.97
S
S
8-10-2022
9-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
200901358Anieke aan de Wiel09 :17
37
100 rugslag
100 vlinderslag

1:47.90
NT
S
201100447Wessel van Wijk11 :22
41
50 schoolslag
100 wisselslag

57.82
1:44.80
S
S
27-11-2021
23-4-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
teamBBZ Heren 1:454 x 50 vrije slag11-991:49.96
1:
2:
3:
4:
Lars Duijnhouwer
Robin Iking
Erik Drewes
Harry Cornet
91
92
84
71
29.23
26.46
27.51
26.76
1-10-2022

23-4-2022
Barendrecht (NED)

Andel (NED)
teamBBZ Heren 2:454 x 50 vrije slag11-992:02.87
1:
2:
3:
4:
Rens Lisman
Rik Vink
Jan-Pieter de Raad
Lars de Kooter
06
06
01
08
32.65
32.80
28.48
28.94
17-9-2022
8-10-2022
23-4-2022
23-4-2022
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
teamBBZ Dames 1:24 x 50 vrije slag11-142:23.63
1:
2:
3:
4:
Anne Lisman
Anieke aan de Wiel
Hannah Vink
Jansje de Ridder
09
09
08
08
35.12
36.55
38.38
33.58
16-10-2022
9-4-2022
2-10-2021
9-10-2021
Tilburg (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
434 x 100 vrije slag11-994:32.71
1:
2:
3:
4:
Redine van Breugel
Jade Groeneveld
Mandy Swart
Sanne van de Pol
00
99
99
98
1:08.72
1:04.35
1:09.41
1:10.23


12-3-2022
9-4-2022


Gorinchem (NED)
Zwijndrecht (NED)

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 27/11 Limietwedstrijd De Geul
vrij 02/12 LAC
zon 04/12 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 6
vrij 09/12 – zon 11/12 NJK
zat 10/12 Oud papier
zat 10/12 Minioren circuit #3
zon 11/12 ROM deel 2
vrij 16/12 – zon 18/12 NK
zat 17/12 – zon 18/12 NJK 800/1500
zat 17/12 WCK2022